Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Hermes

Forumowicz
 • Content count

  1303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

About Hermes

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Sprzedam 100$ PM/ADV

  Oferta aktualna.
 2. @up, miałeś informację, że wypłata jest zapisana, czy od razu pojawił się numer transakcji? Ja spróbowałem jeszcze raz zlecić, ale dalej wpada w pending. No nic, poczekam 12h na manualną wypłatę.
 3. A u mnie pending na adv...
 4. Sprzedam 100$ PM/ADV

  Podbijam, jeszcze trochę zostało.
 5. Sprzedam 100$ PM/ADV

  Oferta wciąż aktualna.
 6. Jak w temacie, w sumie środków nawet więcej. Zapraszam do kontaktu, cena do uzgodnienia. Konta bankowe: mBank i Idea.
 7. Kupię 100$ PM

  Temat aktualny? Mam trochę PM na sprzedaż.
 8. Otwieram listę - ubezpieczam się. W poprzednim programie admina zaryzykowałem drugie kółko i straciłem, teraz mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy. Niech się kręci
 9. Witam wszystkich, Posiadam na sprzedaż jedno konto Perfect Money oraz jedno konto ADVCash. Oba konta są w pełni zweryfikowane. Konto PM ma dzięki temu obniżoną prowizję przy wysyłaniu płatności do 0,5% (zamiast standardowo 1,99%). Także jeśli ktoś robi obroty w HYIPach i nie chce poświęcać swoich dokumentów - na pewno się przyda i pozwoli zaoszczędzić na prowizjach. W skład pakietu wchodzi konto na gmailu - do niego są przypisane oba konta, loginy i hasła do tych serwisów. Sprzedaję oba konta na raz w pakiecie za 40$ (akceptuję PM) lub po prostu przelew na konto - 150 zł. Zapraszam do kontaktu i zakupu.
 10. [SCAM] Tree7 - 3% dziennie na zawsze - tree7.cc

  Proszę o przeniesienie do działu scam. Program dał zarobić tym co weszli na początku, roi = 108%. @kebabs13, współczuje, ale na tym etapie wchodzenie w program to duże ryzyko, bo program musi już spłacać zarobki pierwszych depozytów, dług rośnie, a adminowi ubywa kasy. Także nie ma co liczyć już na wypłaty. SCAM.
 11. [SCAM] Tree7 - 3% dziennie na zawsze - tree7.cc

  Instant, na btc też. Montez, napisz do supportu. Polecam PM, nie tylko w tym hyipie. I pamiętajcie, że to hyip, żaden biznes za tym nie stoi:)
 12. Proszę o przeniesienie do działu SCAM. Program działał zaskskująco długo i mam nadzieję, że dał zarobić.
 13. [SCAM] Tree7 - 3% dziennie na zawsze - tree7.cc

  Ciągle instant, ostatnio mam dobrą passę, ale też czasem się mylę:-P Razzleton to inna liga, takie programy są bardzo rzadko, ale i Tree7 przyzwoity jak patrzę po innych :-)
 14. Statystyki jak dla mnie od początku działania są nierealne. Duże wypłaty, owszem, zdarzają się, widać też duże depozyty. Osobiście odradzam wrzucać w jakikolwiek program typu hyip kwot rzędu po kilka tysięcy. Admin może cokolwiek wymyśleć i zablokować takiej osobie konto i fundusze, tłumacząc się np multikontem czy czymkolwiek. No i ma środki na kolejne wypłaty albo na wakacje w ciepłych krajach. A głos jednej niezadowolonej osoby pośród szczęśliwego tłumu zwykle się nie przebija zbyt łatwo. Dlatego raz jeszcze - inwestować z głową. Zimną głową. Wiem, że to trudne, ale po paru porażkach idzie się nauczyć
×