Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
jaman

Forumowicz
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About jaman

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Problemy techniczne

  cześć, udało mi się zmusić Recyclix do aktywacji przycisku "sprzedaj" (nie za pierwszym razem). Niepokoi mnie jednak pewna zmiana w moim koncie. Dotychczas wypłacałem bez problemu. Teraz chcą ode mnie selfie z dowodem osobistym... Trochę mi to śmierdzi. Po co im to w ogóle? Wypłacałem przez PayPal. Też tak macie?
 2. Problemy techniczne

  Ja czekałem tydzień. Przysłali mi z innego konta, ale chyba nawet zmieścili się w tych 7 dobach. zleciłem 02.09.
 3. Problemy techniczne

  Dzięki chłopaki.
 4. Problemy techniczne

  02.09 zleciłem wypłatę przez PayPal. Nie otrzymałem wypłaty. Status nie jest pending. Status jest tak jakby była zapłacona, jedyna różnica jest taka, że chodzi takie "kółeczko postępu (jak przy ładowaniu)" i nie ma mozliwości otworzenia potwierdzenia przelewu w pdf. Całość też jest na niebiesko a nie zielono, ale nie jest pending. Nie wiem, czy to jest jakiś status pośredni między pendingiem a wypłatą, czy coś się sypie... Oświeci mnie ktoś?
 5. BREXIT pomału staje się faktem...

  Bawi mnie jak przeciwnicy UE i w związku z tym zwolennicy Brexitu mówią o UE "eurokołchoz", a potem chcą robić interesy życia z Putinem . Jak widać można z tej okropnej wspólnoty, która daje nam samych urzędasów i imigrantów (tych złych, innych, bo my Polacy w UK na budowie jesteśmy zawsze wspaniali) wyjść, wystarczy zagłosować. W sumie nic dziwnego, wolność to jedna z idei, która leży u podstaw tego "lewackiego" pomysłu. Zgodzę się, że UE przeżywa głęboki kryzys i może nawet dobrze się stało, że GB dała nam pstryczka w nos. Może PiSowi przynajmniej skończą się pieniądze na 500+ i przestanie przekupywać Polaków. P.S. Jestem gotów na prawe zaoranie
 6. chciałem wymienić punkty na 10$. Punkty znikły, kasy nie ma. Oni przesyłają to na procesor, czy do main balance? Podałem w details adres procesora.
 7. wypłacał ktoś ostatnio? Znów serwer zajęty...
 8. [SCAM] imaprevshare - 130%ROI - imaprevshare.com

  Ja napisałem podobnie. Podkreśliłem, że strona nie działa. Jakbym miał wyciągać jakieś ogólne wnioski z zaistniałej sytuacji, to mam wrażenie, że zaczęto przeginać z powolnością i pozorną stabilnością programów. Coraz większy repurchase, coraz mniejsze naliczenia dzienne. Potem jest tak, że ludzie wchodzą z wielkim kapitałem, bo myślą, że będzie długi program. W dniu startu jest 3k+ użytkowników, a tydzień później też 3k, bo ludzie pójdą do programu, w którym jest 5% i wbrew pozorom ten jest bardziej stabilny, bo przybywa nowych użytkowników.
 9. [SCAM] imaprevshare - 130%ROI - imaprevshare.com

  strona nie działa i chcę mieć tego w miarę wiarygodny dowód. Jak to najlepiej zrobić? dobra chłopaki, bardzo nas wszystkich cieszy, że nie umoczyliście, ale myślę, że wszyscy już nauczyli się na błędzie, więc przestańcie ludzi wku*** ,proszę
 10. [SCAM] imaprevshare - 130%ROI - imaprevshare.com

  umiesz pocieszać @Rozenbal
 11. [SCAM] imaprevshare - 130%ROI - imaprevshare.com

  co gorsza obawiam się, że to wszystko ściema była z tymi atakami. Admin miał czas, żeby wyprowadzić kasę z Payzy i pewnie nawet ze sporów nie ma co liczyć na cokolwiek. Niezły wałek...
 12. [SCAM] imaprevshare - 130%ROI - imaprevshare.com

  ten nie był akurat wysokoprocentowy, tylko admin dupa... ale to prawda, kubeł zimnej wody poszedł na głowę
×