Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Dejavu698

Forumowicz
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dejavu698

 • Rank
  Bywalec
 1. SklepGSM.eu - prośba o opinie

  Tak na szybko co mi się rzuciło w oczy to: -Strona główna - powinny tam się znajdować jakieś promocje, promowane najciekawsze produkty (później umieścisz tam też najlepiej sprzedające się produkty) aby zainteresować odwiedzającego. - Brak informacji o sposobie dostawy, danych firmy itp. Napisałeś, że dane umieścisz w Regulaminie jednak według mnie powinny być one bardziej widoczne aby zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów czyli innymi słowy obowiązkowe dwa działy "O sklepie" oraz "Dostawa i płatności".
 2. Klub E-Biznesu

  Tak moja
 3. Klub E-Biznesu

  tak jak napisałem na stronie Klubu cena wynosiła 600zł
 4. Klub E-Biznesu

  W wiadomości powitalnej napisałem, że z racji że publikacje będą ukazywać się dość często to będę informował tylko o tych najważniejszych chronionych kodem dostępu żeby nie nękać Was zbyt dużą liczbą wiadomości W przypadku serii "pomysł na e-biznes" planowałem przesłać wiadomość podsumowującą dopiero po ukazaniu się trzeciego artykułu. Najprostszym wyjściem jeżeli chcecie być na bieżąco jest odwiedzanie strony przynajmniej raz w tygodniu bądź polubieniu jej na facebooku gdzie zawsze umieszczam informację o nowym artykule. Czy też wolicie informację o każdej nowej publikacji poprzez e-mail?
 5. Klub E-Biznesu

  Wpisów będzie ok 2 na tydzień może więcej w zależności jak czas pozwoli. Aktualnie kilka dni zajmie mi kończenie pracy dyplomowej więc może być małe opóźnienie z nowymi publikacjami. W kwestii jak często pojawi się podobny wpis jak ten z monetami ciężko powiedzieć, na pewno jak będzie kolejna ciekawa okazja inwestycyjna to będę o tym pisał. Niemniej tego typu akcje to jest tylko dodatek, który pozwala zarobić coś ekstra a prawdziwym źródłem dochodu powinien być prężnie działający biznes i to właśnie na jego budowie skupimy się w pierwszej kolejności
 6. Klub E-Biznesu

  Takie monety to świetna forma lokowania kapitału. Wprawdzie takie perełki jak teraz zdarzają się rzadko ale same monety okolicznościowe takie jak przykładowo 2zł Nordic Gold z racji, że są prawnym środkiem płatniczym i wymieniane są po cenie nominalnej sprawiają, że można na nich tylko zyskać bez żadnego ryzyka utraty pieniędzy (w końcu zawsze można je wymienić w banku z cenę zakupu ). Ale żeby nie robić offtopa w wolnej chwili napiszę jeszcze o tym trochę więcej na stronie Klubu.
 7. Klub E-Biznesu

  Dokładnie tak, w przyszłości to trochę rozbuduję ale póki co tak to wygląda. Kod dostępu do artykułu otrzymasz na samym dole wiadomości powitalnej która zostanie wysłana po potwierdzeniu subskrypcji.
 8. Klub E-Biznesu

  Dlaczego wtopa? Mi zakup w sklepie internetowym zajął dzisiaj jakieś 2 godziny (serwery były przeciążone i strasznie ciężko było się zalogować). Jedną z monet można do tej pory bez problemu kupić przez internet. Na każdej zakupionej monecie w tym momencie mam od ręki zysk 50-100% czyli suma sumarum wychodzi około 5 000 zł minus podatki. Nie piszę tego żeby się pochwalić tylko po prostu chciałbym zaznaczyć, że warto być na bieżąco z tematami na stronie Klubu ponieważ jak już coś piszę ważnego to tylko sprawdzone informacje Co do stania przed bankiem to w temacie na stronie Klubu napisałem, że istnieje możliwość zakupu przez internet tak więc nie było takiej potrzeby.
 9. Klub E-Biznesu

  Niestety ograniczenie czasowe nie zależy ode mnie. Przeczytaj to będziesz wiedział o co chodzi. Pozdrawiam
 10. Klub E-Biznesu

  Cieszę się, że zainteresowaliście się Klubem turboonostrilvision pierwsze lekcje są dla osób które wcześniej nie miały styczności z tematem e-biznesu. Artykuł o którym wspominasz ma cel taki aby osoba wstępnie ukierunkowała się w jakiej branży chce tak naprawdę działać. Adwords pomaga oszacować ile potencjalnych klientów jest nią zainteresowanych (na podstawie haseł z nią związanych które internauci wpisują w wyszukiwarkę). Są to oczywiście podstawowe metody badania rynku ale do zaawansowanych dojdziemy później. Jest to może dość ogólna lekcja ale w połączeniu z kolejnymi dwoma ułoży się w logiczną całość. No ale o tym jeszcze przeczytacie Póki co w najnowszym artykule dostępnym tylko dla członków Klubu opisałem w jaki sposób możecie zarobić dzisiaj sporo pieniędzy. Podkreślam, że możliwe to będzie tylko dzisiaj przez najbliższe kilka godzin więc zachęcam do rejestracji w Klubie, zapoznania się z tematem i szybkiego działania.
 11. Klub E-Biznesu

  Ostatnimi laty interesując się tematem zarabiania przez internet natrafiłem na wiele osób które chciały zarobić w internecie ale do końca nie wiedziały jak. Najpopularniejsze były wynalazki takie jak czytanie e-maili czy też klikanie w banery. Jak dobrze wiecie zarobić się na tym nie da a przynajmniej są to symboliczne kwoty i tak naprawdę jest to marnowanie czasu. Idąc dalej na fali popularności e-biznesu pojawił się cały ogrom stron na których to guru marketingu oferowali pomoc w zbudowaniu dochodowego biznesu internetowego oczywiście za skromną opłatą kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych. Zapewne kilka osób dzięki temu osiągnęło sukces lecz podejrzewam, że tylko kilka... Są oczywiście jeszcze inne metody zarabiania przez internet jak chociażby w duchu tego forum inwestowanie w HYIP Myślę jednak, że tak naprawdę jest to tylko dodatek a nie główny sposób na życie (choć nie przeczę, że najlepsi gracze z pewnością są w stanie się z tego utrzymać). W lutym w kategorii programy partnerskie na tym forum pisałem o uruchomieniu platformy sprzedażowej Perium.pl której to jestem właścicielem. Wśród dużej liczby moich klientów którzy korzystają z usługi automatycznej sprzedaży plików zauważyłem braki w wiedzy związanej z marketingiem internetowym oraz sprzedażą co niestety przekłada się na ich wyniki sprzedażowe. Początkowo chciałem stworzyć kilka darmowych szkoleń związanych z tą tematyką. Postanowiłem jednak pójść o krok dalej i w zeszłym tygodniu otworzyłem Klub E-Biznesu. Skierowany jest on nie tylko do klientów Perium ale również do wszystkich innych osób które są zainteresowane budowanie prawdziwej firmy internetowej. Moim celem jest stworzenie społeczności osób które będą się nawzajem wspierały i współpracowały ze sobą co w ostatecznym rachunku pomoże wszystkim budować swoje e-biznesy dużo szybciej i efektywniej. Co najważniejsze jednak na stronie Klubu będę zamieszczał publikacje jak krok po kroku zbudować i rozwinąć własny e-biznes. Zacznę od całkowitych podstaw a skończę na najbardziej zaawansowanych aspektach. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dostęp do najciekawszych artykułów będą mieli wyłącznie członkowie Klubu. Wszystko oczywiście bez żadnych opłat. Od razu chciałbym zaznaczyć, że Klub nie jest dla leniwych osób które dalej uważają, że internet jest szansą na szybki zarobek. Natomiast zapraszam wszystkich tych którzy są gotowi na ciężką pracę aby w końcu osiągnąć sukces i zbudować prawdziwy e-biznes. Więcej informacji na temat Klubu możecie znaleźć tutaj: http://klubebiznesu.pl/o-klubie/ Jeżeli macie jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem. Serdecznie zapraszam.
 12. Chciałbym Wam polecić program partnerski serwisu Perium.pl, który przy odpowiednio włożonej pracy może stanowić dla Was stałe źródło dochodu. Z racji, że zdajemy sobie sprawę że jest on siłą napędową naszego projektu to zaprojektowaliśmy go tak aby partnerzy przy korzystaniu z niego odnosili maksymalne korzyści. Jego główne cechy to: -> Raz polecony użytkownik jest do Ciebie przypisywany na stałe - jeżeli polecisz osobę która założy u nas konto będziesz otrzymywać prowizję przez długie lata. ->Otrzymujesz prowizję z trzech źródeł - zarabiasz niezależnie czy polecona przez Ciebie osoba coś kupi, sprzeda bądź też sama zostanie uczestnikiem programu partnerskiego ->Uzyskasz dostęp do darmowych szkoleń, artykułów i narzędzi najwyższej jakości, które znacząco zwiększą Twój potencjał sprzedażowy. Darmowe materiały już na Ciebie czekają, jesteśmy także w trakcie opracowywania kolejnych. ->Swoje działania możesz monitorować 24 godziny 7 dni w tygodniu dzięki przejrzystym statystykom. ->Do programu może przystąpić każdy - zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Próg do wypłaty to 100zł. ->Jesteśmy nastawieni na produkty o różnorodnej tematyce tak więc bez problemu możesz wybrać te zgodne z Twoimi zainteresowaniami. W bazie posiadamy aktualnie blisko 40 wysoko wartościowych produktów a kolejnych kilkanaście zostanie niedługo dodanych w tym niektóre z prowizją dla partnerów sięgającą 70% ceny produktu. Oraz co najważniejsze - jesteśmy młodym serwisem a co za tym idzie zdecydowanie łatwiej będzie Ci go polecać z racji małej konkurencji. Wiąże się to również z tym, że posiadamy spory kapitał, który chcemy przeznaczyć w głównej mierze na nagrody dla najlepszych partnerów. Możecie, więc liczyć już niedługo na prezenty we wszelkiej postaci - od koszulek po sprzęt komputerowy. Tutaj skończę, ponieważ uważam, że zawsze najlepiej osobiście sprawdzić dane rozwiązanie. I do tego Was gorąco zachęcam Adres serwisu to Perium.pl Znajduje się więcej informacji związanych z programem partnerskim oraz darmowe szkolenia. Pozdrawiam, Maciej Matysik
 13. no może trochę przesadziłem, aktualnie jest trochę ponad 15 mln ale myślę że do setki w tym tempie dobiją w ciągu roku dwóch;)
 14. Wg. mnie nie ma czego potwierdzać a nawet jeśli ich biura faktycznie tam jest to powątpiewam w uczciwość całego przedsięwzięcia. Zrobiłem sobie przykładowe wyliczenie dla jednego z oferowanego przez nich biznesu - VIP Hotel. Stopa zwrotu po odliczeniu ich prowizji to ok 20%. Wynika z tego że inwestując głupie 4500$ w 3 akcje i później wkładając cały późniejszy zarobek w nowe akcje dzięki sile procentu składanego po 3 latach na koncie mamy grubo powyżej 3 mln $. Zbyt piękne aby było prawdziwe... W takim układzie inwestorzy z uinvest sami inwestując pieniądze w akcje tych firm po roku mogliby pływać na karaibach brzuchem do góry. Nie ma co ukrywać że uinvest w porównaniu do innych hyipów prezentuje się bardzo profesjonalnie, wysyłka akcji, zdjęcia z biur a może i faktyczne biuro. Jednak wg. mnie jest to tylko nakręcanie inwestorów aby zebrać jak największą ilość gotówki i zniknąć. Do tej pory z tego co patrzyłem zebrali łącznie ok. 100 mln $. Byłby to chyba największy przekręt ostatnich czasów. Co o tym sądzicie?
 15. Informacja

  Ivaho odesłał mnie na forum bo ponoć ktoś zajmował się sprawą tego gościa: gg: 10139474 62 1140 2004 0000 3302 4156 5766 Piotr Heigelmann krasickiego 11 85-461 Bydgoscz Sprawa wygląda następująco: koleś we wrześniu ubiegłego roku oszukał mnie na około 600 zł (przelałem lr nie dostałem gotówki). Miałem tylko numer gg i jego konta lr więc sprawę odpuściłem. Teraz natrafiłem na ten wątek i mam pytanie do kogoś kto się może bardziej orientuje czy podane wyżej dane są faktycznie jego (tzn czy było to jakoś potwierdzone)? I czy po takim okresie czasu da się jeszcze coś zrobić z tą sprawą? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. W razie czego proszę o kontakt tutaj, na pw lub gg 2405308
×