Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ElTorro

Forumowicz
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ElTorro

 • Rank
  Nowicjusz

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://c4agency.pl/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. Witam Zapraszam na blog o zarabianiu w siecie. Nie są to duże pieniądze, ale realne. W sam raz dla początkujących, którzy chcą zarobić bez wkładu własnego. Regularne wpisy kilka razy w tygodniu z nowymi metodami zarabiani. http://onlinemoney.pl/ Pozdrawiam Zapraszam
 2. Witam Zapraszam na blog o zarabianiu w siecie. Nie są to duże pieniądze, ale realne. W sam raz dla początkujących, którzy chcą zarobić bez wkładu własnego. Regularne wpisy kilka razy w tygodniu z nowymi metodami zarabiani. http://onlinemoney.pl/ Pozdrawiam Zapraszam
 3. [SCAM] Ads Timer - 158% - www.adstimer.com

  No i jak tam? Stronka wypłaca?
 4. Dzięki anygyip za odpowiedź. Zobaczymy ile jeszcze da się ugrać na tym programie. Korci mnie, żeby coś dorzucić do niego...
 5. Panowie jestem nowy w programie, o której są naliczenia? Czy, żeby naliczenia szły od razu trzeba 10 reklam wyklikać tuż po północy?
 6. Pozycjonowanie

  Rozliczanie za efekty to raczej odpowiedź na potrzeby klientów. Oni po prostu jak słyszą "płatne za efekty" to są o wiele bardziej skłonni do współpracy.
 7. Jak wypozycjonować stronę

  Przy pozycjonowaniu przede wszystkim ważne jest doświadczenie. Ktoś kto nagle chce się tym zająć dla własnych potrzeb może mieć marne efekty...
 8. Jak wypozycjonować bloga na Bloggerze?

  Jeśli chodzi o pozycjonowanie to są bardzo konkretne zasady skutecznego pozycjonowania. Zazwyczaj pozycjonerzy niechętnie się tymi informacjami dzielą, bo zarabiają na tym pieniądze. Dzisiaj ciężko jest samemu wypozycjonować stronę. Szukaj tylko linków tematycznych, musisz zoptymalizować swojego bloga, linkowanie wewnętrzne itd.
 9. Wygrałem spór i cały wkład odzyskałem po kilku dniach. Przestałem liczyć na transfer pieniędzy na inny procek.
 10. Program działa poza pp...
 11. Robicie kolejne zlecenia na pp mimo problemów z tym procesorem? Jaki to ma sens skoro dopiero co wycofali te wypłaty z "pending" do portfela?
 12. Nie jest dobrze panowie, ludzi na fb kombinują jak odblokować pp. Dzwonią tam podobno, wysyłają wiadomości ze skanami wypłat, żeby pp się przekonał do uczciwości t3. Ciekawe czy cokolwiek z tego wyjdzie. IMO wygląda to tak jakby admin płacił na payze ludziom, którzy mają kasę na pp. Wcześniej z payza był problem.
 13. Dzięki za odpowiedź. No nic... W takiej sytuacji nie warto wpłacać nawet jednego dolara. Zamrozili te środki, które były dotychczas wpłacane przez pp i teraz zaczynają wypłacać przez payze, ale w tym celu ludzie musza wpłacać przez ten procesor. "Dobry" sposób, żeby przedłużyć dwukrotnie działanie scamu. Admin napisał Może jeszcze coś z tego przez chwilę będzie albo mamienie ludzi ile się da.
 14. Chętnie zmienię na payze tylko w jaki sposób to zrobić?
×