Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Nomads95

Forumowicz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Nomads95

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

70 profile views
 1. [SCAM] [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj

  Dzisiaj strona sama mnie przekierowywala na inne konta a konkretnie na konto rosjanina o nicku "mmmmmmmm" u którego nie mogłem wypłacić co prawda całej kwoty 178138 satoshi ale bezproblemowo przelałem sobie 10 000 satoshi . Mogę też grać w grę kamień papier nożyce, co na moim koncie jest nie możliwe. Pepperoniss czy przeniesienie tego artykułu do działu scam było prawidłowym rozwiązaniem według twojej opinii? Drobna poprawka, przy logowaniu przekierowuje na konta innych użytkowników, administrator bardzo słabo zabezpieczył stronę. Po zmianie podstrony wróciłem na swoje konto, strona działa coraz gorzej. A teraz już w porządku. Podsumowanie: strona wypłaca z rosyjskich kont.
 2. [SCAM] BitDay - 11-16% dziennie(forever) - bitday.biz

  Warto jeszcze inwestować w ten program, nadal działa?
 3. [SCAM] [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj

  Ostatni post na czacie był 20.09.2016,wypłacać też nie mogę i pewnie od tego samego dnia. Gra w papier kamień nożyce nie działa, występuje błąd.Aminisitrator od początku nie odpowiada na moje wiadomości elektroniczne, no oprócz jednej gdy zablokował moje konto po mojej jedynej wypłacie 979 satoshi napisałem mu że jeśli nie zamierza płacić to niech zamknie stronę i po dwóch dniach chyba odlokował mi konto. Teraz nawet nie naprawił błędu w grze k-p-n, sądzę że już nie płaci. Przed chwilą znalazłem kolejny błąd, odpowiednio długie przytrzymanie przycisku odświeżenia strony sprawi iż znajdziemy się na koncie innego użytkownika ( po kilkukrotnym "wywołaniu" błędu przestał on się pokazywać).
 4. Cannonsatoshi.com - gra twórców farmsatoshi

  Moje konto zostało zresetowane bez uprzedniego powiadomienia. Na start dostałem 15 000 satoshi i 150 diamentów. Ilość punktów potrzebnych do wypłaty zmniejszyła się na 1500, wypłata jest dostępna tylko na xapo.
×