Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Plemnik

SuperVIP
 • Content count

  1139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Excellent

1 Follower

About Plemnik

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

2282 profile views
 1. Stopa zwrotu po zapłaceniu podatku dla pożyczek w PLN wynosi u mnie 8,6%. Do tego jeszcze należałoby uwzględnić inflację. Nie mam tego procentowo policzone. Jest jeszcze kwestia pożyczek w trakcje odzyskiwania - te na własne potrzeby od razu liczę jako stratę. Ale one są spłacane, choć to będzie długo trwało. Od rozpoczęcia pandemii inwestuję tylko w pożyczki bardziej stabilnych firm pożyczkowych.
 2. Tak, Mintos cały czas działa. Ostatnio nawet zajęli 4 konta firmy pożyczkowej Aforti na 400k Euro, która przestała spłacać pożyczkodawców na Mintos.
 3. To nie jest hyip. Tylko pośrednik pożyczkowy. Oprocentowanie jest w skali roku. Serwis nic nie zwraca. Jest tylko pośrednikiem. Gwarancja jest firmy pożyczkowej. I to firma pożyczkowa gwarantuje zwrot środków. Jeśli firma pożyczkowa padnie, to marne szanse na odzyskanie pieniędzy. Aktualnie ze względu na koronaświrusa część firm pożyczkowych ma problemy oraz oferuje wakacje pożyczkowe dla swoich klientów. Dlatego trzeba ostrożniej dobierać pożyczkodawców w swoim portfolio.
 4. Rubryka z dochodami innymi lub kapitałowymi.
 5. Serwis nie odkupuje nic - jest tylko pośrednikiem. Pożyczkę odkupuje pierwotny pożyczkodawca. Jest dodatkowa opłata. Od 13 kwietnia jest pobierana opłata na rynku wtórnym w wysokości 0,85%. Moje aktualne saldo:
 6. Kolejna nowość. Jest możliwość całkowitej automatyzacji inwestycji. Mintos sam inwestuje środki w najpopularniejsze pożyczki i dywersyfikuje je (inwestycja tylko w pożyczki z gwarancją wykupu). Pożyczki tylko w EURO. Możliwość ta jest dostępna od 500 euro - żeby robot mógł sprawie zdywersyfikować portfel. Średnia stopa zwrotu tą metodą to 11,75%. W każdym momencie można też wypłacić środki zainwestowane przy pomocy tej metody. Wyjątek stanowią pożyczki z opóźnieniem - środki zainwestowane w takie pożyczki nie można na tę chwilę wypłacić. Trzeba czekać, aż będą aktualne lub zostaną wykupione przez pierwotnego pożyczkodawcę w ramach gwarancji.
 7. Aktualnie jest możliwość zwrotu dla niektórych inwestycji w Euro. Promocja do 19 czerwca. Szczegóły: Obecnie, możesz uzyskać premię, inwestując w pożyczki udostępniane w EUR przez Varks, Tengo, Metrokredit, Peachy, Monego, Lendo, Sebo, Kredo, Kuki oraz Tigo. Zwrot części zainwestowanych środków zależeć będzie od terminów spłaty pożyczek, w jakie zainwestujesz: - pożyczki z terminami spłat do 3 miesięcy będą uprawniać do zwrotu środków w wysokości 0,25%; - pożyczki z terminami spłat od 3 do 6 miesięcy, do zwrotu środków w wysokości 0,50%; - pożyczki z terminami spłat od 6 do 9 miesięcy, do zwrotu środków wysokości 0,75%; - natomiast pożyczki z terminami spłat powyżej 9 miesięcy otrzymają zwrot środków w wysokości 1,00%. Aktualnie inwestuję w PLN i EUR. W EUR są dostępne pożyczki nawet na 17% z gwarancją wykupu. Zasiliłem też swoje konto. Aktualnie moje inwestycje wyglądają następująco:
 8. Dla każdej inwestycji masz umowę cesji zawartą z pierwotnym pożyczkodawcą. Mogą to być tylko firmy z Polski. Nie zawierasz umowy z Mintos. Mintos jest tylko pośrednikiem. W przypadku upadłości firmy pożyczkowej, Mintos będzie zarządzać pożyczkami. W przypadku upadłości Mintos, likwidator lub administrator Mintos będzie obsługiwał pożyczki. To są dwa najgorsze scenariusze. Więcej o ryzyku i samym działaniu Mintos można znaleźć w FAQ: https://www.mintos.com/pl/faq-pl/na-poczatek-faq/
 9. Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania. Jak działają inwestycje w Mintos? Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować. Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę. Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa. Ile można zarobić? Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku. Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu. Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego: Moje dotychczasowe wpłaty: Mój aktualny przegląd pożyczek: Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe. LINK DO REJESTRACJI >> Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.
 10. Automat do giełdy BitBay od Intralogic

  Nie prowadzę statystyk procentowych. A te z zakładki Zysk w bocie nie są miarodajne, jeśli o nie chodzi. Edit. Dodałem statystyki zysku skumulowanego w procentach. W ostatnim czasie wygląda to tak: To jest tylko mój przypadek. Nie dający gwarancji takich samych wyników nikomu.
 11. Automat do giełdy BitBay od Intralogic

  Bota testuję od połowy listopada. Mam statystyki salda. Nie udostępniam ich publicznie. BitBay zwykle nie blokuje API. Ale przy dużym przeciążeniu jest problem, jak obecnie, gdzie jest krew na giełdzie i ciężko złożyć zamówienie nawet na BitBayu. Choć widzę, że już lepiej giełda działa.
 12. Automat do gry na giełdzie BitBay od Intralogic Automat (bot) od Intralogic służy do automatycznego wystawiania ofert kupna i sprzedaży na giełdzie BitBay. W oparciu o ustawienia, bot dokonuje transakcji w sposób automatyczny bez naszego udziału. Połączenie bota z giełdą BitBay następuję przez API giełdy. W bocie należy wykorzystać klucze API BitBay zaznaczając wszystkie opcje oprócz Wypłata Crypto i Fiat oraz Karty. Jednak, gdyby API nie działało, to należy zaznaczyć też opcję Karty. Należy zaznaczyć, że bot nie jest narzędziem, które raz się ustawia i zapomina o nim. Jest to narzędzie, które pomaga w handlowaniu kryptowalutami, trzeba od czasu do czasu dokonywać ręcznych zmian. Ponadto ŻADNE USTAWIENIA NIE GWARANTUJĄ ZYSKÓW. Wyniki bota są uzależnione przede wszystkim od koniunktury na giełdzie BitBay. Zatem jeśli kryptowaluty będą spadać to bot nie będzie zarabiał, ponieważ na tę chwilę nie ma opcji, żeby zarabiać na giełdzie BitBay podczas spadków. Żeby zarobić kurs musi iść do góry lub musi po spadku odbić do góry. Bot działa online na serwerach, więc działa cały czas. Jest narzędziem abonamentowym. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 100 zł. Jest też opcja abonamentu na 3 miesiące za 200 zł. Po rejestracji jest 7 dni gratis na testowanie bota. Jest też możliwość polecenia bota i otrzymywanie 7 dni abonamentu za każde polecenie. Polecanie (zakładka Afiliacja) dostępne jest dopiero po opłaceniu abonamentu. Mój kod rabatowy dający 20% rabatu na zakup abonamentu jest następujący: 741110f10 Aktywny abonament wygląda w taki sposób: Podstawowe opisy poszczególnych zakładek można znaleźć klikając w panelu na link w danych zakładkach: Oczywiście więcej można zarobić handlując samodzielnie na giełdzie. Jednak bot może być dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą codziennie siedzieć, monitorować i ręcznie handlować. Bot też w dużym stopniu eliminuje ryzyko dokonania nietrafnej transakcji pod wpływem emocji. LINK DO PANELU BOTA - LOGOWANIE i REJESTRACJA >> UWAGA! Inwestowanie w kryptowaluty wiążę się z ryzykiem utraty środków. Nigdy nie inwestuj w kryptowaluty więcej niż możesz pozwolić sobie na stratę. Ponadto przechowywanie kryptowalut na giełdach jest najniebezpieczniejszą formą przechowywania. W przypadku zamknięcia giełdy możesz stracić wszystkie swoje kryptowaluty.
 13. Tak, strona do dziś ma być wyłączona.
 14. Portal ogłoszeniowy jest już zamknięty. Admin wypłaca w miarę czasu różnice wynikające z wpłat. W sensie oddaje wkład.
 15. A skąd te informacje? Robiłeś wypłatę i nie doszła? Ja robiłem w zeszłym miesiącu wypłatę. I bez problemu została zrealizowana. Po tych zmianach w końcu zaczęły mi się zamykać w tym miesiącu pozycje.
×