Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MelomanBTC

Forumowicz
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About MelomanBTC

 • Rank
  Aktywny inwestor

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Telefon do mnie: 516 001 855

Recent Profile Visitors

943 profile views
 1. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Ahh, projekt Joela Ryszarda, jak ja go lubię. W MTV i Paidverts dał pięknie zarobić, może i tutaj się uda Mam 3 najważniejsze dla mnie pytania, może ktoś mi udzieli na nie odpowiedzi: 1. Widzę, że teraz zapełniany jest Block nr. 13, widnieje tam informacja, że dostanę zwrot w postaci 153% ROI. Dalej jest informacja którą rozumiem, jako że kiedy zostaną zapełnione bloki aż do nr. 20, to dostanę ten zwrot 153%. Czy dobrze rozumiem? Jeżeli nie, to kiedy to według was powinno nastąpić? 2. Co decyduje o "zapełnieniu" bloku i przejście do kolejnego? 3. Jak liczona jest "pojemność" bloku, w sensie ile może w niego max. kasy być władowane?
 2. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Strona mi normalnie działa Bez problemu się loguję.
 3. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Kliper - tak to prawdziwe, po 25 dniach dostajesz zwrot depozytu + 55% czystego dochodu. Ten pakiet jest chyba najczęściej wybierany w programie. Ja od siebie polecam od razu wchodzić w ten pakiet, bo naliczenia dostajemy każdego dnia, więc te 25 dni leci szybko.
 4. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  To ja się postaram wytłumaczyć tak dokładnie Każdy adres jest generowany w JAKIMŚ portfelu. Nie ma tak, że adres powstaje z powietrza. Czyli ten ciąg znaków: 1N26GrfHxEXREGRED6HZFWaiHKKkQ3 to jest adres Bitcoinowy. Lecz ten adres Bitcoinowy został wygenerowany w jakimś PORTFELU, rozumiesz? Czyli ktoś dostając Bitcoiny na ten ADRES powyżej, będzie mógł wysłać przy użyciu swojego PORTFELA te otrzymane Bitcoiny gdzie indziej, np na giełdę Bitcoinową, do jakiegoś użytkownika który skupuje Bitcoiny i otrzyma się za to PLN. W taki sposób się wypłaca z tego "ciągu znaków", bo ten ciąg znaków jest przypisany do jakiegoś portfela z którego wysyła się BTC tam gdzie się chce
 5. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Zależy z którego korzystasz, napisz jaki to portfel Ale standardowo jest to, szukasz jakiegoś przycisku "Wyślij" i w DO: wpisujesz adres bitcoinowy, na który chcesz przelać, adresy bitcoinowe wyglądają np. tak: 1N26GrfHxEXREGRED6HZFWaiHKKkQ3 No i kwotę np: 0.0034554 BTC W taki sposób przelewa się BTC na inny portfel, adres, lub po prostu płaci innej osobie
 6. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  To, że wielu użytkowników Bitbaya traktuje go jako portfel, to nie oznacza, że to czyni go portfelem. Wiem, że mnóstwo osób tam trzyma środki, ale pamiętajcie jest to mega nie rozważne, bo w każdym momencie jak firma się zwinie, będzie jakiś włam hackera na "Cold wallet", lub inne nieszczęśliwe zdarzenie to wasze środki znikają i nie będziecie mieć do nich już dostępu. Potem zostaje się sądzić kilka lat po odzyskanie swoich pieniędzy, więc po co do czegoś takiego doprowadzać i trzymać kasę u kogoś? Nazywajmy rzeczy po imieniu i nie mylmy nowicjuszom czym Bitbay jest, a czym nie jest Nie, blockchain.info nie jest bezpieczny. Niejako pozwalasz na to, że Bitcoiny są trzymane u kogoś na serwerze, a nie u siebie, więc to chyba od razu odpowiada na te pytanie Zaraz dokleję parę punktów, dlaczego blockchain.info nie jest bezpieczny.
 7. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Wpłata przez Bitcoin jest najbardziej opłacalna i najszybsza. Aczkolwiek Bitbay to nie jest portfel! W życiu, pod żadnym pozorem nie trzymajcie tam środków, bo to jest zwyczajnie giełda, a nie jakiś portfel. Wchodzicie, przelewacie co najwyżej PLN i wypłacacie BTC na portfel najlepiej deskopowy np. Multibit lub Electrum, ewentualnie na telefon Mycellium. Zadnego trzymania pieniędzy na giełdzie panowie, bo historia Bitcurexa (inna giełda Bitcoina) pokazuje, że można zwinąć się z kilkoma milionami PLN [2000 BTC + depozyty z kont bankowych], i nie odpowiadać jakkolwiek karnie [---] Ten wątek nie jest właściwym miejscem do składania ofert dotyczących obrotu walutami. Forumowiczom, szczególnie tym z niewielkim stażem przypominam, że status VIP na naszym forum oznacza wyłącznie wykupienie przez forumowicza odpowiedniej płatnej subskrypcji.
 8. Cześć Wam :)

  Oo to Ty Powodzenia Adrianie!
 9. uwaga na 4coins.pl

  O taaak, "chwilowy problem z wyświetlaniem". Ciekawe co by było jakbyś tego nie zauważył oraz ile jest osób które nie zauważyły drobnych zmian w saldzie (bo przecież nie musiało wszystkim zerować, mogła jakaś część zniknąć). Ogólnie zalecam zaprzestać trzymać BTC na jakichś zewnętrznych serwisach, gdzie nasze środki tak naprawdę nie są nasze. Czy świeża historia Bitcurexa nie pokazuje, żeby nie trzymać BTC u kogoś? Polecam wypłacić sobie na normalny portfel typu Multibit, Electrum - a nie, umożliwiać osobom trzecim dowolne manipulowanie naszym saldem To naprawdę nie jest ciężkie, a przynajmniej nasze środki, nagle nie znikną w razie upadku firmy, albo innych błędów np. technicznych.
 10. Niestety nie używam PayPala i nie będę. Bitcoiny możesz u mnie kupić tylko i wyłącznie płacąc przez: przelew na konto bankowe lub dając mi pieniądze na Skrill
 11. skrytp kantoru internetowego dla krytpowalut

  Jako osoba z branży, gwarantuję Ci, że każdy z kantorów krypto, ma cały silnik pisany na zamówienie i kosztuje to potężne pieniądze.
 12. Witam forumowiczów Wiele programów Revshare, HYIP, MLM i tak dalej, coraz chętniej wprowadza płatność w Bitcoinach, a czasem nawet, jest to jedyna opcja wpłaty. Właśnie dlatego tworzę ten wątek, żeby każdy mógł doładować saldo w danym programie, dosłownie w parę minut. Wpłaty przez BTC są bardzo wygodne i najczęściej najtańsze ze względu na brak dodatkowych opłat. Nie potrzeba potwierdzać tożsamości i innych cudów na kiju. Po prostu zakładasz portfel, kupujesz BTC płacąc przelewem i wpłacasz je do wybranego programu Wymieniam: [Środki są bez limitu dostępne na skup jak i sprzedaż] PLN na konto bankowe -->> Bitcoiny [bTC] Bitcoiny [bTC] -->> PLN na konto bankowe Inne kryptowaluty -->> PLN PLN -->> Inne kryptowaluty Skrill -->> PLN na konto bankowe PLN na konto bankowe -->> Skrill Skrill -->> BTC BTC -->> Skrill Banki dzięki którym wymiany dokonamy natychmiastowo: Dla wygody transakcji, posiadam kilka kont bankowych, dzięki czemu PRZELEWY DOCHODZĄ NATYCHMIASTOWO bez dodatkowych opłat. Oczywiście inne banki też obsługuję, ale wtedy zgodnie z ELIXIR. - Pekao SA - mBank - Alior bank - PKO BP - Inteligo - ING Bank Śląski - BZWBK - T-mobile Usługi bankowe - Millenium bank - Bank Pocztowy - BPH Bank Inne metody płatności: - Skrill - Przelew przez Pocztę - Inne banki zgodnie z sesją ELIXIR. Opłaty/prowizja dla mnie: Transakcja poniżej 100zł - 9% Transakcja powyżej 100zł - 7% [możliwość negocjacji] Transakcja powyżej 1000zł - 5% [tutaj również możliwość negocjacji] Minimum prowizji od transakcji to 5zł. Kontakt: - GG: 42749646 - Telefon: 516 001 855 [śmiało można dzwonić/pisać ] - E-mail: [email protected] - PW na forum. #Drobne zasady# - Stali klienci mają zniżki z każdą kolejną transakcją, zależnie od wymienianych kwot - Podczas transakcji, pokrywasz opłatę występującą na procesorze. Zaufało mi już kilkaset osób i nigdy nie było żadnych problemów: 1) http://zarabiam.com/Temat-Ekspresowy-kantor-Bitcoin-BTC-Skrilla-Paysafecard-PSC-konto-bankowe-109579 2) http://make-cash.pl/najszybszy-kantor-bitcoin-btc-skup-i-sprzedaz-skrill-skup-paysafecard-psc-t20354/ Zapraszam!
 13. sprzedam 10zl Skrill na konto bankowe

  Zapraszam do mnie. Dam za to dokładnie 7zł na konto bankowe.
 14. [SCAM] SURF FENKA-www.surf.fenka.pl

  Dzisiaj przyszło mi pismo zawiadamiające "przesłaniu aktu oskarżenia" do Sądu Okręgowego w Opolu. Ktoś jeszcze dostał? Dziwne, że to dopiero teraz + dziwne, że dostałem takie pismo, skoro ja nie jestem poszkodowany i takie zeznania składałem na komendzie dwa lata temu..
 15. [LucreLab] Aktualności

  A jakieś informacje na temat aresztowania MrKB?
×