Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Axalodon

Forumowicz
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Axalodon

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Bierun

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Na stronie: https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl/eukw_prz/KsiegiWieczyste/wyszukiwanieKW?komunikaty=true&kontakt=true&okienkoSerwisowe=false można sprawdzić księgi wieczyste, proponuję wpisać KA1T/00062553/3. Sądzę, iż to rozwiewa wątpliwości czy remont jest prawdziwy czy nie biorąc pod uwagę kto jest właścicielem tego lokalu. Zdjęcia można ściągnąć z internetu, film także ale strona rządowa to już inna sprawa, można też dokonać wizji lokalnej i tam się wybrać, prawda? Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków projektu.
 2. To dobrze, pisałem tutaj oraz tam.
 3. Proszę bardzo, szersze spojrzenie. Flipy są działalnością podstawową z uwagi na wyższy ROI, wynajem uzupełnieniem. Przyjmuję założenie, że najistotniejszym celem tego forum jest jak najrzetelniejsze i dokładne oddanie istoty różnych projektów. Tutaj link do strony na FB: https://www.facebook.com/EstateProjectInvest/ Jest tam garść dodatkowych informacji.
 4. Minimalna ilość tokenów to 2000 szt, co do apartamentów to jakieś nieporozumienie, firma nie wynajmuje apartamentów, biznes polega na flipowaniu. Firma dokonuje zakupu mieszkania, podwyższa jego wartość i sprzedaje z zyskiem. Tajemnica tkwi w powtarzalności i uproszczeniu całego procesu. Cały zysk jest rozdysponowany na posiadaczy tokenów. Ponieważ firma posiada 20% swoich tokenów to ich zysk wynosi 20% a pozostałe 80% jest rozdysponowane pomiędzy pozostałe osoby, które tokeny zakupiły.
 5. Hektar działki - co zasiać? :)

  Nie znam szczegółów. Przyznam, że myślałem że jest tylko jedna forma dotacji. Mógłbyś ten temat nieco przybliżyć? Z góry dziękuję.
 6. Czy ktoś potrafiłby określić różnice między Agrofortis z Agricole?
 7. Hektar działki - co zasiać? :)

  A dotacje jeszcze występują?
 8. Grunty - skąd ta cena?

  Niekoniecznie. Ci, którzy chcieli kupować robili to przez osoby podstawione.
 9. Licytacja komornicza a hipoteka

  Witam wszystkich. Kupno mieszkania z lokatorami zawsze oznacza kłopoty, nawet jeżeli nie będziemy musieli się borykać z lokalem zastępczym to niechciani lokatorzy (ludzie najczęściej nie mający nic do stracenia) na pewno nas "spowolnią". Przełoży się to na obniżeniu rentowności. Osobiście unikam takich bonusów.
×