Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Axalodon

Forumowicz
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Axalodon

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Bierun

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. EstateProjekt - estateproject.io

  To dobrze, pisałem tutaj oraz tam.
 2. EstateProjekt - estateproject.io

  Proszę bardzo, szersze spojrzenie. Flipy są działalnością podstawową z uwagi na wyższy ROI, wynajem uzupełnieniem. Przyjmuję założenie, że najistotniejszym celem tego forum jest jak najrzetelniejsze i dokładne oddanie istoty różnych projektów. Tutaj link do strony na FB: https://www.facebook.com/EstateProjectInvest/ Jest tam garść dodatkowych informacji.
 3. EstateProjekt - estateproject.io

  Minimalna ilość tokenów to 2000 szt, co do apartamentów to jakieś nieporozumienie, firma nie wynajmuje apartamentów, biznes polega na flipowaniu. Firma dokonuje zakupu mieszkania, podwyższa jego wartość i sprzedaje z zyskiem. Tajemnica tkwi w powtarzalności i uproszczeniu całego procesu. Cały zysk jest rozdysponowany na posiadaczy tokenów. Ponieważ firma posiada 20% swoich tokenów to ich zysk wynosi 20% a pozostałe 80% jest rozdysponowane pomiędzy pozostałe osoby, które tokeny zakupiły.
 4. Hektar działki - co zasiać? :)

  Nie znam szczegółów. Przyznam, że myślałem że jest tylko jedna forma dotacji. Mógłbyś ten temat nieco przybliżyć? Z góry dziękuję.
 5. Czy ktoś potrafiłby określić różnice między Agrofortis z Agricole?
 6. Hektar działki - co zasiać? :)

  A dotacje jeszcze występują?
 7. Grunty - skąd ta cena?

  Niekoniecznie. Ci, którzy chcieli kupować robili to przez osoby podstawione.
 8. Licytacja komornicza a hipoteka

  Witam wszystkich. Kupno mieszkania z lokatorami zawsze oznacza kłopoty, nawet jeżeli nie będziemy musieli się borykać z lokalem zastępczym to niechciani lokatorzy (ludzie najczęściej nie mający nic do stracenia) na pewno nas "spowolnią". Przełoży się to na obniżeniu rentowności. Osobiście unikam takich bonusów.
×