Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
noxiss

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About noxiss

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  KTW
 • Zainteresowania
  $
 1. Twój post zmusił mnie do szukania informacji na ten temat. Dotarłem do filmików nt. produkcji kostek. Okazało się, że jest to nieopłacalne i słabsze od tych w sklepie. Czy robiłeś już kalkulację takiego interesu? Zakładamy, że ktoś będzie od nas kupował pustaki żużlowo-betonowe. Rzuć jakimiś liczbami
 2. Witam, Mam działkę ok. 800 m2 na której stoi garaż na dwa duże samochody, ( prąd, woda, piecyk ). Mam także dostęp do ludzi, którzy byliby w stanie dla mnie pracować po 12 h dziennie. Chciałbym otworzyć tam własny interes, bo działka stoi i się marnuje. Myślałem o produkcji czegoś lub obróbce rzeczy, które potem mógłbym sprzedać. Myślałem o obieraniu cebuli, może coś z obróbką drewna, może stali (elementy). Praca powinna być powtarzalna, którą mógłby wykonać każdy. Czy moglibyście mi podpowiedzieć co da się odpalić na tej działce? Mam do zainwestowania max 5 tys. zł. Chodzi mi o doradzenie konkretnie w co wejść lub co zacząć robić. Wierzę, że znajdzie się ktoś komu "nie zależy" i po ludzku podpowie. Pozdrawiam
 3. Firma->import->sprzedaż

  Napisz konkretnie o co chodzi, bo z tego co piszesz nie da się niczego wywnioskować. Masz "coś", "gdzieś"...Człowieku, pytasz o podatki - na jakiej podstawie mamy Ci odpowiedzieć jak nie wiemy od czego zacząć. Produkt jest duży - dla każdego słowo "duży" ma inny wymiar. O jaką umowę Ci chodzi? Notariusz, tłumacz.. Czasem myślę, że w necie są tylko <18.
 4. Witam wszystkie dziki biznesu
 5. W co zainwestować 40k zł?

  zainwestuj w to na czym się znasz i działaj, pieniądze same nie przyjdą...
 6. ponzisurfer - jak odniósł byś się do biznesu na działce z garażem (woda, prąd) na dwa samochody, z ludźmi do pracy po 12 h dziennie ? co można tam odpalić?
 7. Poszukuję Osób

  Proszę info na pw
×