Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Jamal

Forumowicz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jamal

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ok źle to napisałem. Nie chodziło mi o zwykłe konto prywatne czy na działalności co mam. Po prostu o konto założone w Polsce, w banku który znajduje się w Polsce. Plus konta założone za granicą ale w walucie PLN jak rozumiem nadal są mniej korzystne niż konto w Polsce, bo pewnie wszelkie opłaty za konto będą w np. dolarach/euro i wtedy będzie stosowany kurs waluty. Chciałbym się całkowicie wyzbyć czynnika kursowego. 1. Jakie banki w Polsce oferują konta dla spółek zagranicznych? 2. Rozumiem, że takie konto podlega pod jurysdykcję zagraniczną więc polska skarbówka nie może sprawdzać czy interesować się tym kontem? Generalnie chodzi mi o to, że jeśli będą wpływy mniejsze/większe na to konto - to żebym nie tłumaczył się nagle skąd mam te pieniądze. Wolę zająć się prowadzeniem swoich usług, a nie wyjaśnianiem.
 2. Panowie. Chcąc otworzyć spółkę offshore np. Seszele /Panama: 1. To czy muszę mieć konto bankowe za granicą? Nie może to być konto bankowe, które miałem dotychczas w Polsce? 2. Jeśli nie to jak wygląda to jeśli chodzi o waluty. Załóżmy, że mam spółkę zagraniczną, ale za wykonywane usługi otrzymuję PLN. Wtedy opłacało by mi się mieć konto w walucie PLN prawda? Bardzo proszę o odpowiedź.
 3. A czy w spółce offshore (np. Seszele, Panama) możemy mieć konto polskie? I czy możemy zarabiać na terenie Polski (usługi, których namacalnie nie da się sprawdzić - w sensie nie jest to sprzedać handel itp) gdzie pieniądze dostajemy w PLN i nie tracić na przeliczaniu tego na np. USD? Czyli prosta sprawa. Zarobię np. 10 000 zł tyle dostaje na konto spółki offshore i normalnie mogę wypłacać pieniądze w Polsce. To jest możliwe?
 4. Panowie mam do Was pytanie odnośnie zakładania spółki LTD w Anglii. Czy jest możliwość by wypłacać bez podatku całą kasę sobie? Źeby nie robić tych "myków" z ilością dyrektorów i dywidendami wolnymi od podatku?
×