Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
witeks78

Forumowicz
 • Content count

  955
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Excellent

1 Follower

About witeks78

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1598 profile views
 1. Junnex - 2%-6% dz. - www.junnex.com

  raczej już scam
 2. Jako, że w Chinach obchodzimy chiński nowy rok, to naliczenia są zawieszone do 2 marca. Wakacje trwają od 16.02.2018 do 2.03.2018 Czekamy więc i zobaczymy co z tego będzie. Jeśli nic nie ruszy, to pozostanie na 111% ROI. Niewiele, ale ważne, że do przodu.
 3. Program cały czas płaci, choć teraz trochę na innych zasadach. Naliczenia są w piątki, w wysokości 5% tygodniowo, a wypłacają po miesiącu. Miesięcznie 20% zysku.
 4. w piątek rano zlecona wypłata, wieczorem już na procesorze
 5. Dziwię się, że program nie jest jeszcze w dziale SCAM, gdy powyżej tyle wpisów o tym, że program zaprzestał wypłacać. Ja w programie już nie jestem, zrobiłem 3 kółka i zakończyłem, wszystko wypłaciłem. Nie wiem czy zauważacie pewne podobieństwa w końcówce działalności programu do programu jakim był Skyllex. kilka dni temu jedn gość nachalnie mnie jeszcze namawiał do programu, licząc pewnie, że jak znajdzie poleconego to mu jeszcze coś wypłacą Trzeba przyznać jednak, że program był bardzo dobry i oby było takich jak najwięcej.
 6. program, który dał fajnie zarobić, widzę, że nie tylko ja zarobiłem W programie już nie jestem, po 3 miesiącach naliczania, depozyt został w całosci zwrócony. Wchodzić ponownie nie wchodziłem, bo widziałem na innych monitorach, że pojawiły się jakieś problemy i cześć monitorów ma status "problem". W związku z powyższym, nie zalecam wchodzić do programu, ale nie mogę też stwierdzić, że program to już SCAM. Czyli porzucamy temat.
 7. Program cały czas nalicza i wypłaca
 8. Admin wzorcowo prowadzi program. Jeden z lepszych programów w ostatnim czasie. 3 miesiące funkcjonowania to bardzo ładny wynik. Ja już jednak podziękuję, bo każdy program, choćby najlepszy, kiedyś musi paść.
 9. Dziś wypłacono 7% za ubiegły tydzień i od razu 5% za obecny tydzień.
 10. Zupełnie zapominam prowadzić i pisać, jak tam idzie w programach, które umieściłem na forum, ale tak to jest, jak się nic nie zmienia. Program ciągle pracuje. Dzisiaj zlecona kolejna wypłata i dzisiaj wypłacona, tak jak co tydzień.
 11. 4 depozyty zakończone i wypłacone. Dobry program, ale ja już daje sobie spokój.
 12. Program zakończony z fajnym zyskiem, ROI 172% hcpdyzio, daj znać jak u Ciebie.
 13. Czekałem i czekałem. 10 minut temu napisałem, że jak nie dostanę kasy, to napiszę na blogu + na forum, że scam i po minucie od meila dostałem wypłatę depozytu 200$ na konto. Admin w porządku.
×