Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
codiii

Forumowicz
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About codiii

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  MLM, BTC, Adpacks

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Witam. Niestety, SCAM jak się patrzy......! Ja również 2 wypłaty po 0.005 btc. Trudno się mówi, żyje się dalej Pozdrawiam a Admina proszę o wrzucenie tytułu do działu SCAM.
 2. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Strona została zaatakowana przez Hakera......na zagranicznym forum wyczytałem że powoli się restartują. Strona hakera została zdjęte więc jakieś ruchy wykonują, oby tylko nasz "urobek" nie został zagarnięty :/
 3. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  No u mnie niewiele więcej, 305Kh/s ale do końca roku dokupuje mocy, bo wkład już dawno odrobiony
 4. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Powitać. Z racji tego że BTC szaleje, pozmieniało się troche w Telco. Darmowe 15Kh/s działa tylko przez 7 dni. Minimalna moc zakupu to nie tak jak było 20Kh/s ale 50Kh/s. Minimum do wypłaty bez zmian, czyli 0.005 BTC
 5. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Powitać. 7:48 środki pojawiły się na portfelu, czyli wypłaca. To już moja druga wypłata z tej koparki, na pewno zwiększę moc wydobycia.
 6. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Jeszcze 0.001 do kolejnej wypłaty.
 7. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Wczoraj dobiło do minimum, ustawiłem aby wypłaciło i dziś miłe zaskoczenie. Środki na portfelu, więc potwierdzam, wypłaca! Właśnie dokupiłem więcej mocy obliczeniowej, zobaczymy jak będzie dalej.
 8. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Panie "kusmider".... zwracam honor!!!! Przeleciałem moje transakcje i zgadza się , dokupiłem 20KH/s z zewnętrznego portfela! Jedna transakcja "Payment Via Bitcoin" a reszta wszystko "Payment Via Wallet". Za błędne info przepraszam. Co do refów nie mam ani jednego bo nie moge reflinków dawać jedynie w sygnaturce.
 9. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Witam. Oczywiście, na razie wszystko z "darmowego Bonusa" reinwestowałem. Na dzień dzisiejszy z reinwestycji już mam 0.004 BTC. Teraz nie reinwestuje tylko czekam aż uzbiera się minimum i spróbuje wypłacić. Jak wypłaci to na pewno zainwestuje jakieś drobne.
 10. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Niestety nie ma opcji reinwestycji z automatu, musimy to robić manualnie.
 11. Koparka w chmurze BTC Telcominer

  Prosze aby każdy potraktował to jako ciekawostkę do przetestowania a nie jako główne źródło inwestycji. Aktualnie sam jestem w fazie testów. Za założenie konta dostajemy darmową moc obliczeniową w postaci 15KH/s. Minimum do wypłaty to 0.005 BTC na nasz portfel. Aktualnie reinwestuje to co ukopie więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć czy wypłaca. Na zagranicznych forach piszą, że wypłaca, ale zalecam zachować ostrożność. Sam admin pisze że działają od 2013 roku, ile w tym prawdy nie jestem w stanie zweryfikować. Jak tylko dobije do minimum dam znać czy wypłaca, jeśli kasa dojdzie to na pewno zainwestuje. Aktualnie dzienny zysk mam na poziomie 0.00008620 BTC. Link do strony https://telcominer.com Oczywiście z refa ma się 10% ale raczej z jego inwestycji
 12. upbitcoin.com

  Nadal płaci, tylko pozmieniali wypłaty. Są instant ale na epay.info z tamtąd dopiero przelewamy na swój portfel. Chyba że ktoś ma portfel w Xapo, w tedy bezpośrednio może przelać z kranika.
 13. Tak, wypłacałem przedwczoraj i szybko doszło. Aczkolwiek radze uzbroić się w cierpliwość (w zbieraniu) bo z racji wysokiego kursu BTC nie leci tak jak kiedyś.
 14. upbitcoin.com

  Kranik nadal wypłaca, fajnie się zbiera jak jest 100% Bonusa. Taki news, przez pare dni mój bonus sięgał 127% ale to raczej błąd programistów, nie spodziewali się że ktoś przez 127 dni będzie klikał
×