Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pancho

Forumowicz
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Pancho

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Słupsk
 1. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Nie ukrywam osobiście byłem bardzo zadowolony z Skyllexa. Dał mi dobrze zarobić bez poleceń. Pod koniec działania mówiłem, że chętnie wejdę ponownie w następny projekt tych samych autorów. Stąd teraz zastanawiam się, aby może wrzucić jakieś grosze dla testu jeżeli okaże się coś ciekawego. Chociaż... skończyłem już zabawy w tego typu Hyipy i Revy.
 2. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Napiszę tak, na początku Skyllexa byłem negatywnie nastawiony do programu. Przy ich naliczeniach zwykły Hyip już dawno powinien wypompować się z pieniędzy, a ten działa już prawię rok czasu oferując nam niemożliwe procenty. W dodatku nie boją się kilku dodatkowych procent z prowizji poprzez zakładanie multikont. Ostatnio jeden z naszych "czołowych" liderów wypłacił łącznie 160tys.$ (prawie 90tys. samych prowizji) Jak na Rosję muszę przyznać, że robią dobrą robotę. Administracja buduje zaufanie swoich inwestorów, ciekaw jestem co odbędzie się na eventcie. Osobiście w tym miesiącu zabieram swój depozyt oraz naliczenia, jednak gdyby ta sama ekipa zrobiłaby "Skyllex2" wszedłbym od samego początku z zdecydowanie większą kwotą. Ale przez ostatnie 5 miesięcy jestem zadowolony z działania programu oraz z wypłaconej kasy (bez polecania). Pozdrawiam.
 3. [SCAM] Tree7 - 3% dziennie na zawsze - tree7.cc

  Admin na FB napisał, że mają jakieś problemy z serwerami stąd problemy z poprawnym działaniem. Moim zdaniem nie spodziewali się takiego ruchu na stronie.
 4. [SCAM] Tree7 - 3% dziennie na zawsze - tree7.cc

  Hym. 3% dziennie brzmi ciekawie. Zastanawiam się nad wsadzeniem z 1000$ jednak, weryfikując program pod wskazanym adresem znalazłem sklep obuwniczy. Lokal sklepu był wystawiony na sprzedaż na początku grudnia 2016 roku, czyżby faktycznie siedziba firmy znajdowała się pod wskazanym adresem? Wcześniejszy adres pod którym była zarejestrowana firma 57 De Beauvoir Rd, London N1, Wielka Brytania. Może kogoś z znajomych mieszkających w UK wyślę z ciekawości na przeszpiegi, to dam Wam znać. Ogólnie mam złe wspomnienia z programami w których "admini" konta na FB mają założone w dniu startu. Jakoś takie programy lubią szybko znikać w przeciągu 2-3 miesięcy. W dodatku wszystkie zdjęcia na stronie, czy też na FB itp. nie są ich autorstwa. Trochę to przeraża, odbieram to w ten sposób, że program był robiony na szybko. https://cars.desktopnexus.com/get/1346340/?t=nmjf788iu270i0ggk4ff40p0b058c4ad46131e1 Jednak wrzucę z 100$ na test i zadecyduję po tygodniu co dalej.
 5. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Dawno zaglądałem na forum i nie przeczytałem każdej strony, ale spotkałem ciekawe informacje. W dodatku nie spotkałem tych informacji w temacie, więc opiszę pokrótce - chociaż możecie już znać sprawę. -Podobno Skyllex zakończył sukcesywnie negocjację z Arabią Saudyjką na temat produkcji ropy i wkrótce chcą wprowadzić nowe możliwości z tym związane. -Utrudnienia kiepskim działaniem strony spowodowane najprawdopodobniej są przebudową serwerów. -Inwestorzy z statusem "diament", otrzymają od firmy indywidualną ofertę współpracy. -W Marcu planują zorganizować spotkanie naszych liderów. -W czerwcu 2017roku miną dwa lata od momentu wystartowania Skyllex. -Rusza proces zatrudnienia. Jedna z Polskich grup liderów, zdobyła prywatny kontakt do właściciela i wkrótce chcą wysłać kogoś do weryfikacji firmy. Ogólnie na Rosyjskim odpowiedniku hyip forum skyllex ma dużo zwolenników już od 2015 roku.
 6. Hym. Nie wiedziałem w którym temacie dodać to, ale znalazłem ten artykuł. Na zdjęciach chyba znajdują się Sivkas z drugim prezesem, teren przypomina krajobraz z kamer na Recyclix. Artykuł o poświęceniu fabryki w Ł
 7. Hym. Na Niemieckim forum wyczytałem, że prezesem Recyclix jest Mikhail Chuzhaikin. Automatycznie wrzuciłem jego dane do google i uzyskałem taki artykuł. http://tygodnikkrag.pl/index.php/kozuchow2/item/820-niechciany-sasiad-w-podbrzeziu-dolnym A tutaj mamy film, który przedstawia po prawej stronie Pana Mikhaila, a po lewej naszego Aleksandra jako prezesów EKO REV. https://www.youtube.com/watch?v=H_R_VEdByQU Może już wiedzieliście ten artykuł z Ł
 8. Szybki revshare i hyipik

  AdCrump, wygląda Ciekawie. Muszę zagłębić się w temat i chyba sam wpadnę na chwilę.
 9. Aktualności i komunikaty Recyclix

  Wybiera się ktoś na Recyclix Open Day w Polsce?
 10. Właśnie we Wrocławiu na stadionie ma odbyć się spotkanie. Ktoś z Was planuje wybrać się? Ja osobiście niestety w tym terminie zaplanowaną mam imprezę rodzinną. Jednak postaram się wysłać kogoś znajomego rozeznanego w temacie to może jakieś pytania nasze doczekają się odpowiedzi.
 11. Aktualności i komunikaty Recyclix

  http://www.mlm-infos.com/ftopic41605.html Czytaliście? Odpowiedź MCdonald na temat powiązania z Recyclix - głównie polecam drugą stronę.
 12. Strategie inwestycyjne

  Wpłaciłem tysiąc euro i teraz zastanawiam się jak dobierać jednostki, aby sukcesywnie powiększyć zysk i przyśpieszyć zwrot inwestycji Przez najbliższe 10 cykli nie planuję sprzedawać śmieci, a inwestować 30% po każdym cyklu. Macie Panowie jakieś dobre, sprawdzone strategie?
 13. [SCAM] AdsDivision - do 150% - www.adsdivision.com

  Hym. W moim przypadku wszystkie przelewy są przedawnione, więc raczej nie jestem wstanie już wywalczyć. Ogólnie myślałem, że ADS padnie miesiąc/dwa po otwarciu ostatniej grupy, a tutaj takie zagranie
 14. [SCAM] AdsDivision - do 150% - www.adsdivision.com

  Alduviel, super sprawa. Właśnie miałem pytać się - kiedy ktoś od Nas otwiera nową grupę, aby zasilić konto. Wyczytałam przed chwilą, że CashLinki będą uruchomione dzisiaj - najpóźniej jutro Ogólnie mam poboczne pytanie. Dotychczas nie interesowałem się BitCoinami i zastanawiam się czy jest duża różnica czasu/prowizji itp. pomiędzy wpłatami/wypłatami poprzez BitCoin, a PerfectMoney jeżeli mowa o ADS.
 15. [SCAM] AdsDivision - do 150% - www.adsdivision.com

  Mam podobnie, jednak w moim przypadku zalicza mi każde kliknięcie nawet jeżeli strona nie załaduje się.
×