Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
KomarKowal

Forumowicz
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About KomarKowal

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1717 profile views
 1. Proponuję uważać na Eobotv2 dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto, wyświetla się informacja że błędne hasło lub login, a gdy wysyłam prośbę o przypomnienie hasła to wyświetla się informacja że mail nie jest zarejestrowany "This E-Mail is not registered", najprawdopodobniej usunęli mi konto (bez przyczyny). @kopacz sprawdź czy ty możesz się zalogować do Eobotav2, ponieważ rejestrowałem się jako twój polecony i może Tobie też usunęli konto.
 2. @kopacz dziwi mnie jedno, skąd stwierdzenie że Eobotv2 jest to następca Eobota, masz na to jakieś dowody? Wydaje mi się że ta strona poza podobną szatą graficzną i nazwą to niema nic wspólnego z Eobotem. Eobot daje złudzenie "prawdziwej" kopalni kryptowalut ( w miarę długi "realny" czas zwrotu inwestycji), natomiast Eobotv2 ma czas zwrotu inwestycji 2 miesiące jest to nierealny czas zwrotu inwestycji dla prawdziwej kopalni kryptowalut, dodatkowo 10 gh/s za darmo i kranik 10 doge na 24/h, upewniają mnie że ta "kopalnia" długo niepociąganie.
 3. Obrazy - klient

  Jeżeli nie masz "znajomości" w kręgach artystów, mecenasów sztuki to pozostaje ci tylko galeria. Galerie sztuki za sprzedaż biorą prowizję w granicach 20-50% w zależności od tego jak łatwo jest znaleźć klienta na obraz. Wydaje mi się że za te obrazy wezmą około 40% prowizji więc cena którą proponujesz nie jest tak super atrakcyjna zwłaszcza, że artysta ten jeszcze żyje.
 4. Jakiś czas temu pod tym samym adresem (https://twnkl.soccer/ ) ruszyła liga narodów UEFA, chętni mogą znowu obstawiać mecze.
 5. Pośrednik linkowy

  W necie jest duże tego typu stron, jedne z najpopularniejszych to: https://adf.ly/ https://shorte.st/ oczywiście są jeszcze inne, najlepiej poszukaj w google, wpisz np: "zarabianie na skracaniu linków"
 6. Import towarów z Chin.

  Jestem zainteresowany sprowadzeniem części do samochodu z Chin, jednak żeby nie utopić kasy mam kilka pytań. Czy ktoś z was przerabiał może temat importu z Chin, mam namyśli sprawdzanie z Alibaba.com nie Aliexpress. Ze sprzedawcą umówiłem się na daną cenę oraz sposób dostawy CIF (sprzedawca dostarcza na swój koszt towar do portu w Gdyni). Z tego co wiem potem ja ponoszę koszty (cło, vat, opłata lokalna), czy jest jakiś kalkulator jak to wyliczyć, ewentualnie czy ktoś z was może zaproponować sprawdzoną agencję celna lub sam się tym zajmuje.
 7. coalco.pl

  Z tego co admin Coalco pisał na forum urlop miał do 22 lipca, dzisiaj jest już 24 i niema od niego żadnych wieści. Jakby był poważny to napisałby na forum gry krótką wzmiankę typu: "wróciłem z urlopu wypłaty będą po ... ". Na razie program nie wypłaca i niema żadnych wieści od admina. Proponuję wstrzymać się z inwestycjami w program i przenieść go do SCAMu (przynajmniej dopóki nie pojawią się dowody na dalsze zainteresowanie admina programem i dowody otrzymania wypłaty).
 8. otrzymałem kilka tysięcy TWNKL, czy jest może jakaś giełda na której można je wymienić krytpowaluty bardziej znane np. btc, eth.
 9. coalco.pl

  do tego nie trzeba mieć specjalnych statystyk, wystarczy tylko trochę poobserwować 1 zobacz jak zmieniły się wielkości korporacji, przed wprowadzeniem licencji a po. 2 na giełdzie budynków były oferty sprzedaży wystawione przez graczy chcących się wycofać. Masz rację że wszyscy się nie wycofają, ale na pewno pozyskać nowych inwestorów (nie graczy) będzie bardzo trudno tak przy okazji nie odpowiedziałeś mi na pytanie w jaki sposób na grze się da zarobić skoro dla Coalco inwestorzy są zbędni
 10. coalco.pl

  "gra się utrzyma i da jeszcze sporo zarobić" @LordViader proszę wytłumacz mi w jaki sposób da zarobić, jeżeli z gry odejdą inwestorzy którzy wpłacili kasę i nie przyjdą nowi to nie ma szans na zarobek.
 11. coalco.pl

  Widzę że po takiej wypowiedzi z Coalco zaczynają uciekać inwestorzy (wyprzedają surowce i budynki).
 12. coalco.pl

  przeglądam właśnie tabelkę z opłatą za licencje i wcale się nie dziwię że duże korporacje taką zmianę zaakceptowały, a średnie i małe nie, miało być proporcjonalnie do wydobycia, a się okazało że pod naciskiem dużych proporcja poszła w "las". Korlim ty wydobywasz 1205t/h i zapłacisz 5000 punktów czyli 1205*24*30*0.000378=327,95 zł tyle zarobisz (przy stałej cenie węgla); 5000*0,01=50 zł (koszt licencji około 15%) natomiast je wydobywam 48t/h i zapłacę za to 700punktów czyli 48*24*30*0.000378=13 zł; 700*0.01=7 zł (koszt licencji ponad 50%) Ciekawe Korlim czy ty byś był zadowolony jak byś miał oddać ponad 50% zysku na licencję WAŻNA UWAGA : Są to zarobki bez pomniejszenia o cenę Energii i Paliwa
 13. coalco.pl

  gram w tą grę od niecałego miesiąca i stwierdzam że ostatnia zmiana będzie na duży minus dla osób które rzeczywiście coś w nią zainwestowały, gra do tej pory była ustawiona na pasywny dochód, a teraz stała się typowym klikaczem (jak ktoś posiada kopalnie na 1 poziomie to musi kliknąć 200 razy w miesiącu, maksymalna ilość kliknięć 2/h). Po tej zmianie na grze najlepiej zarobią osoby które nic nie zainwestowały, nie wykupiły licencji tylko będą klikać i sprzedawać punkty na giełdzie, a pieniądze wypłacać (kapitał z gry będzie uciekać). Zastanawiam się jeszcze czy dobrze liczę, jeżeli gracz zainwestował w grę na samym początku to chyba teraz mija orientacyjny okres zwrotu inwestycji. wprowadzenie zmiany znacznie zmniejszającej dochód w tym samym czasie co koniec zwrotu z inwestycji pierwszych graczy może oznaczać tylko jedno (Ci co mają doświadczenie w hyipach i ponzi sami sobie dopowiedzą co). i jeszcze jedno nie podoba mi się poziom dyskusji na forum coalco, administrator (właściciel gry) wcale nie liczy się z innymi, jeżeli zadajesz trudne lud dziwne pytania od razu dostajesz bana. Mimo że gra płaci, to proszę osoby które chcą w nią coś zainwestować o zastanowienie.
 14. coalco.pl

  @ptf1977 żeby w tą grę grac to rozum cały czas trzeba mieć włączony. chciałem Ci tylko pokazać że właściciel gry wzoruje się na giełdach krypto walut lub papierów wartościowych, a nie na giełdach towarowych, kupowanie na giełdzie towarowej od Stanisława drożej niż od Zenka tego samego też niema rynkowego wytłumaczenia (sentymenty czy znajomości nie są logicznym wytłumaczeniem tylko patologią rynku). Podejście do multi kont właściciela gry uważam za ok (teraz chyba już prawie każdy ma internet w telefonie, więc twoi lokatorzy wydaje mi się że bez problemu mogą grac na telefonach). Co do samej gry to traktuje ją jako typowego hyipa. w ten weekend mają wejść w Coalco zmiany, które mi się nie podobają (wprowadzenie certyfikatów wydobycia węgla), nie chce siać paniki ale obawiam się że może to być bardzo zły.
 15. coalco.pl

  @ptf1977 nie wiem na jakich ty giełdach grasz, ale z tego co wiem to czy na giełdzie kryptowalut czy papierów wartościowych nie masz możliwości zakupu drożej od ceny rynkowej (sprzedaży z tego co pamiętam to też nie ponieważ zawsze zlecenie ci zrealizuje po cenie równowagi - rynkowej) taki sposób co ty opisujesz przypomina działanie bazaru albo rynku a nie giełdy. po drugie w takim przypadku było by pełno multi kont które by sprzedawały produkt kontu głównemu za bezcen
×