Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
slawomirB

Forumowicz
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slawomirB

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Poznań
 1. Problemy techniczne

  Tak, pracowało tylko bonusowe 20 euro, ale nie miałem zamiaru wypłacać tylko jeszcze dopłacić. Konto zdjęli mi właśnie za to że nie było tej wpłaty w ciągu 60 dni @Plemnik Właśnie o to chodzi że nie ma drugiego konta bo tamte usunęli z powodu braku wpłaty środków, ale nie pozwalają nowego założyć na tym samym adresie e-mail.
 2. Problemy techniczne

  Nie upilnowałem terminu wpłaty hajsu i usunęli konto. Chciałem założyć nowe na ten sam adres e-mail ale wyskoczył komunikat że ten już został wykorzystany więc założyłem na inny. Mam wątpliwości jednak czemu nie pozwolili założyć nowego konta na tym samym adresie i czy czasem zaraz nie dostanę bana za drugie, bo gdzieś tam system moje stare dane może chomikować i uznać że to jest duplikat.
 3. Strategie inwestycyjne

  Aaa... to wiele wyjaśnia, ale powiedz mi jeszcze jedno. Czy te 6 euro które wraca na początek kolejki od razu tworzy nowy pakiet śmieci (30kg) i zarabia czy "czeka" aż z tej stówki zrobi się 8% i wtedy całość 114 EUR rozpoczyna proces od nowa? Niee ... tak nie myślałem :-) Oczywiście że to nie logiczne bo z 500 kg śmieci nie można nagle przetwarzać 530 kg rozdrobnionki. Ja właśnie myślałem aby te 6 euro "czekało" na pozostałe 108 i wtedy w całości zacząć przetwarzanie od nowa. Bo chyba że tak jest :-)
 4. Strategie inwestycyjne

  Chodzi o to że ta opcja o której obydwaj piszemy nie przerzuca mnie do etapu drugiego, czyli przetwarzania z rozdrobnionki do granulatu (2 tyg 8%) tylko cofa spowrotem do początku, na ponowne przetworzenie śmieci (3 tyg. 6%) i tego jest trochę szkoda bo traci się tydzień czasu i 2% zysku, ale znowu zyskuje na zasadzie procenta składanego.
 5. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Nie wiem o co chodzi. Chciałem wykorzystać kredyty żeby się nie zmarnowały. Przy " banner URL" jest wyraźnie napisane: "Allowed: 125x125px or 468x60px or 728x90px". Wstawiam wymiary jakie chcą i "wrong size banner". Z kolei jak wchodzę na " Add millionare ads" przy próbie zareklamowania recyclix wyskakuje "please complete all fields" chociaż wszystkie fields są complete. Przy teście linku i bannera wszystko jest w porządku. Przy reklamie innych stron też nie ma problemu. Dotyczy to tylko recyclix(a)
 6. Strategie inwestycyjne

  Trochę ciulowo że jak ustawię opcję "zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski" to na etapie rozdrobnionki przerzuca mnie spowrotem do śmieci a nie kontynuuje przeróbki do granulatu co nie? Myślałem żeby wyżej wymienioną opcję ustawiać po zakończeniu pierwszego etapu ale to też nie ma sensu bo zysk wywali na osobne konto a tego chciałem uniknąć.
 7. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Stary problem powrócił i zwie się error 522. Od 20 minut nie mogę wejść na stronę.
 8. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Już ktoś zadał mu te niewygodne pytanie na FB w stylu: "Mam rozumieć że nasze pieniądze w Account balance nie są realne?" Pytanie retoryczne :-)
 9. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Ja bez większych problemów odbębniłem nawet setkę, wieczorem około 20, ale z tego co tu przeczytałem to była ostatnia moja setka.
 10. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Coś czuję że niewiele kasiorki pozostanie w programie bo osoby z fikcyjnymi danymi zdążą się wycofać. Jakby zapowiedź weryfikacji była na krótko przed samą weryfikacją to co innego.
 11. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Cuda wianki . 100 reklam za dzisiejszy dzień samo się wyklikało, ale odnoszę wrażenie że całe zaległe naliczenie z adpacków poszło tylko na repurchase balance bo account balance powiększył się tylko o pół dolara (za 100 reklam) a na tym drugim mam całą masę środków niewiadomego pochodzenia. Być może tak ma być. Najważniejsze że wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam
×