Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
bylyinwestor

Forumowicz
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O bylyinwestor

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

292 wyświetleń profilu
 1. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Złożyłem odwołanie i właśnie otrzymałem odpowiedź na e-mail. Proszą o wypełnienie formularza może ktoś mi pomoże? Proszę o wiadomość prywatną a podeślę to co mi przysłali.
 2. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Pomoże mi ktoś napisać odwołanie? Proszę o wiadomość prywatną. Źródło https://www.facebook.com/TrafficMonsoonPONZI/
 3. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Chyba coś się dzieje to prawda?
 4. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Ktoś jeszcze czyta ten temat?
 5. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Są może jakieś nowe wieści? Polecam grupę na FB https://www.facebook.com/TrafficMonsoonPONZI/?hc_ref=ARQYRC3vLvemzWQCBMCfDVHuNJv0ACAymxmnlqjpURglWAqzw8A5fCktifMhdDKevoM&fref=nf
 6. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Normalnie aż w szoku jestem.
 7. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  [---] Atakowanie innego użytkownika. Według ciebie człowiek jest czysty, bo robi wszystko aby nie udowodnić mu winy. Cwany oszust, który okradł ludzi i wyprowadził kasę lewymi kontami to uczciwa osoba ? Oszust, który zrzuca winę na nie wiadomo co, tylko nie na siebie. Wszystkie jego piramidy finansowe upadły. Przypominam tobie, że twórca polskiego TM Chajkowski BAN wyrzucił ciebie z grupy, facebookowej sekty TM za głoszenie herezji na forum tej sekty, więc co ty na to?
 8. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Nowe bzdury oszusta, czy w końcu posadzą go za kratki?
 9. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Dziękuję za poradę, bo nie wiedziałem. A tak poza tym. Dlaczego prawo chroni tych naganiaczo-oszustów? Nic nie można im zrobić nikt z nich nie siedzi? To jest przykład na to, że można bezczelnie okradać ludzi bez żadnych konsekwencji.
 10. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Czy są może jakieś nowe wieści o TM? Może można już składać wnioski o odzyskanie kasy, ktoś coś wie na ten temat? Ile czasu może trwać ta sprawa lata, czy dłużej?
 11. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Co to za kwestionariusz na tej stronie http://dm.epiq11.com/#/case/TMON/info mamy to wypełnić czy jak o co z tym chodzi?
 12. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Ludzie potracili majątki, a twórca polskiego TM Chajkowski Ban nadal prowadzi i szuka ofiar do kolejnych swych "biznesów". Czy ktoś coś z tym zrobi? On czuje się bezkarny i nie ma sobie nic do zarzucenia, to już kompletny szczyt bezczelności.
 13. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Czy są już jakieś nowe wieści na temat TM??? Czy będą w końcu sadzać twórcę piramidy finansowej? http://dm.epiq11.com/#/case/traffic/info
 14. Spór na PayPal w obliczu upadku TrafficMonsoon

  Ponownie napisałem odwołanie zobaczcie co otrzymałem. " Panie XXXX, sprawdziłem dwie sprawy przesłane przez Pana, obie z tych spraw zostały zamknięte wraz ze zwrotem środków." Nigdy żadnych środków nie otrzymałem, dlaczego kłamią?
 15. Upadek BB i odzysk pieniędzy

  I jak ktoś odzyskał kasę z BB?
×