Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kopacz

SuperVIP
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About kopacz

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1098 profile views
 1. Witam! Pomagam zdobyć realnych odbiorców filmów i nowych subskrybentów, jeśli masz ciekawe filmy to jest to oferta dla ciebie. Zajmuje się reklamowaniem filmów z Youtube w socialmediach, stronach internetowych i na forach. Dokładny opis oraz link do aukcji allegro: https://allegro.pl/oferta/realna-reklama-twojego-filmu-youtube-w-polsce-9538178191 Oferta skierowana raczej dla początkujących oraz małych youtuberów Odpowiem na wszystkie pytania zarówno pod tym postem jak i na pw, chociaż sama aukcja opisuje dokładnie co i jak.
 2. Nowe fajne krypto dodali do zbierania.
 3. letyshops - cachback

  Dodatkowe darmowe 3 zł za ocenę na chrome, poprzednie 5 zł ciągle działa więc do zdobycia 8 zł
 4. letyshops - cachback

  Darmowe 5 zł do konta za ocenienie ich strony, wystarczy wejść na swoje konto po lewej pod menu "Odbierz 5 złotych za prawdziwe opinie" klikamy dodajemy szybką opinie, piszemy do nich wniosek ze zrobiliśmy opinie i dostajemy 5 zł na swoje konto. Ps. System działa pieniądze wypłacałem kilak razy i przychodzą bez problemu.
 5. Dziś aż 14 krypto do odebrania
 6. Kopalnia Dogecoin w chmurze mydogeco - link do strony z reflinkiem, za reflink dostajemy 10% dokupionej mocy. Na start darmowe 100GH/s mocy które dostajemy na 30 dni. Minimalna wypłata 100 Dogecoin (czyli można zrobić jedną wypłatę na samej darmowej mocy) Aktualne plany, kontrakty kupujemy na rok, zwrot inwestycji w ciągu 4 miesięcy Aktualnie zakupiłem 100GH/s + mam 100GH/s startowe na 30 dni Zobaczymy jak to wyjdzie, jak uda mi się zrobić wypłatę to dokupię mocy Dam wam znać
 7. Kolejna porcja ciekawych monet na giełdzie do zdobycia z kraników
 8. letyshops - cachback

  Z racji na duży wzrost zakupów online warto pamiętać o tym caschback
 9. Ludzie rzucili się na moc, cała moc SHA-256 5.0 wyprzedana, a SHA-256 6.0 zostało już niewiele, kto planował kupić lepiej się pospieszyć
 10. Wielka przecena mocy SHA-256 6.0 zamiast 0.06$ teraz tylko 0.03$ dzięki temu jest teraz dużo bardziej opłacalna do zakupu, warto teraz kupować moc póki btc jest w miarę nisko bo jak podrośnie i będzie większy popyt cena podrośnie
 11. Z racji na spadki cen, wzrosły nagrody z kraników, warto zbierać
 12. Chyba nie, zobaczymy, w piątek zrobiłem wypłaty i mi doszły, a też miałem problemy że strona się ni otwierała i dopiero za którymś razem weszła, robiłem wypłaty Dash i LTC. Może mają jakiś ddos czy coś, okaże się za parę dni.
 13. W tym poście chciał bym wam polecić stronę Letyshops Jest to strona która ma podpisaną umowę partnerską z największymi sklepami internetowymi takimi jak aliexpres, allegro, gropuon, mediamarkt, auchan i setki innych Po rejestracji na stronie instalujemy sobie wtyczkę do chrome, firefox czy innej przeglądarki, wchodząc na stronę sklepu klikamy we wtyczkę "aktywuj zwrot gotówki" dzięki temu dostaniemy zwrot kilu procent za zrobione zakupy na nasze konto. w niektórych stronach jest to nawet 15% ! Dodatkowo dostajemy bonusy za ilość zrobionych zakupów i możemy otrzymywać dodatkowo do 30% od bonusu początkowego. Rejestrując się z mojego linku Letyshops dostajecie 7 dniowe konto premium które zwiększa od razu zwrot o 30% Za poleconych dostajecie 15% za ich zakupy (polecony dostaje całą sumę, Letyshops samo wypłaca prowizję ze swojego zarobku)
 14. Gra mobilna Empire and Puzzles

  Atlantyda przez 2 najbliższe dni daje o połowę więcej przedmiotów oraz koszt najazdu jest zmniejszony o 3 Warto w te 2 dni robić tylko sezon 2 o ile macie już odblokowany Miłej gry!
 15. Kolego tam jest inna strona która została już dawno przekształcona i nie wypłaca już BTC to opis strony https://coinpot.co/ a nie było jeszcze tego na forum, oraz informuje z jakich kraników można tam zarabiać. Tak więc kolego nie ma dubla
×