Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kopacz

SuperVIP
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About kopacz

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1166 profile views
 1. letyshops - cachback

  Aktualnie za zaproszenie aktywnego uczestnika dostajemy 10 zł. Strona ciągle wypłaca
 2. Strona - mycointainer.com pozwala nam zarabiać na tak zwanym stackingu kryptowalut, czyli za przechowywanie kryptowalut dostajemy % danej kryptowaluty dziennie. Polega to na tym że twórcy danej kryptowaluty wypłacają coś na wzór dywidendy za trzymanie odpowiedniej ilości kryptowaluty, dzięki mycointainer jesteśmy łączeni z innymi użytkownikami i nie musimy mieć żadnych limitów minimalnych kryptowaluty aby zarabiać. Kryptowaluty można kupować bez pośrednio na stronie za Euro lub BTC Fajne projekty które warto u nich sprawdzić Kusama (KSM) 11.6% Polkadot (DOT) 3.9% Cosmos (ATOM) 8.1% Energi (NRG) 15.3% Harmony (ONE) 10.7% Solana (SOL) 10.1% Waves (WAVES) 5.1% Cardano (ADA) 4.8% NEM (XEM) 4.8% Divi (DIVI) 36.1% Na giełdzie kupując krypto pierwszy raz za Euro lub BTC dostajemy spory gratis w postaci kryptowalut Dodatkowo na stronie są organizowane airdropy, gdzie można dostać za darmo kryptowaluty które w ten sposób się reklamują, jak i dla płatnych subskrybentów są dodatkowe nagrody co miesiąc pula minimu 200$ oraz informację które mogą pozwolić nam zarobić na handlu Strona posiada system referali umożliwiający zarabianie 20% fee (osoby z wykupioną subskrypcją mają 0% fee)
 3. Cześć,

  Jestem zainteresowany Twoją reklamą filmu YouTube. Płacę w BTC :) Jesteś w stanie coś z tym zrobić ? Film ma dodane napisy w 31 językach. 
   

   

  1. kopacz

   kopacz

   Cześć, reklamuje tylko w Polsce jeśli jesteś zainteresowany nie ma problemu :)

 4. Zapraszam do polubienia twojej strony/grupy osoby znajdujące się w znajomych na facebooku. Ilość zaproszonych osób wynosi prawie 5000 osób realnych użytkowników! Są to osoby aktywne które same decydują o przyjęciu zaproszenia zazwyczaj waha się to od 400-1100 polubień strony, w zależności od tematyki i jej jakości. Przykładowe zdjęcie z zaproszenia ludzi. Na jedną stronę/grupę można zamówić tylko jedną usługę Przykładowe zdjęcia na aukcji allegro - https://allegro.pl/oferta/9808799992 Cena 55 zł poza allegro
 5. Z racji na Pytania użytkowników, można zamówić po za allegro taniej - 55 zł (odjęcie prowizji allegro), można płacić w krypto, przy większych zamówieniach możliwość negocjacji ceny.
 6. Witam! Pomagam zdobyć realnych odbiorców filmów i nowych subskrybentów, jeśli masz ciekawe filmy to jest to oferta dla ciebie. Zajmuje się reklamowaniem filmów z Youtube w socialmediach, stronach internetowych i na forach. Dokładny opis oraz link do aukcji allegro: https://allegro.pl/oferta/realna-reklama-twojego-filmu-youtube-w-polsce-9538178191 Oferta skierowana raczej dla początkujących oraz małych youtuberów Odpowiem na wszystkie pytania zarówno pod tym postem jak i na pw, chociaż sama aukcja opisuje dokładnie co i jak.
 7. Nowe fajne krypto dodali do zbierania.
 8. letyshops - cachback

  Dodatkowe darmowe 3 zł za ocenę na chrome, poprzednie 5 zł ciągle działa więc do zdobycia 8 zł
 9. letyshops - cachback

  Darmowe 5 zł do konta za ocenienie ich strony, wystarczy wejść na swoje konto po lewej pod menu "Odbierz 5 złotych za prawdziwe opinie" klikamy dodajemy szybką opinie, piszemy do nich wniosek ze zrobiliśmy opinie i dostajemy 5 zł na swoje konto. Ps. System działa pieniądze wypłacałem kilak razy i przychodzą bez problemu.
 10. Kopalnia Dogecoin w chmurze mydogeco - link do strony z reflinkiem, za reflink dostajemy 10% dokupionej mocy. Na start darmowe 100GH/s mocy które dostajemy na 30 dni. Minimalna wypłata 100 Dogecoin (czyli można zrobić jedną wypłatę na samej darmowej mocy) Aktualne plany, kontrakty kupujemy na rok, zwrot inwestycji w ciągu 4 miesięcy Aktualnie zakupiłem 100GH/s + mam 100GH/s startowe na 30 dni Zobaczymy jak to wyjdzie, jak uda mi się zrobić wypłatę to dokupię mocy Dam wam znać
 11. Kolejna porcja ciekawych monet na giełdzie do zdobycia z kraników
 12. letyshops - cachback

  Z racji na duży wzrost zakupów online warto pamiętać o tym caschback
 13. Ludzie rzucili się na moc, cała moc SHA-256 5.0 wyprzedana, a SHA-256 6.0 zostało już niewiele, kto planował kupić lepiej się pospieszyć
×