Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kakaki

Forumowicz
 • Content count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kakaki

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Kraków
 1. SCAM - Woody już wyrzucił z listy...
 2. Po wczorajszej fali scamów, wypłaciłem cały kapitał z programu.... Małe podsumowanie: Wpłacone: 0,11 BTC Wypłacone: 0,1221 BTC + 0,0019 BTC przez błąd na stronie dzięki któremu jedna wypłata została wysłana 3 razy na konto (przez kliknięcie guzika kilka razy) - w historii transakcji mają jako jedną pozycję. W tym zysk z poleconych: 0,0005 BTC (1 użytkownik)
 3. Kolejny instant, dodatkowo poprawili naliczenia - bo przez pierwsze 3 dni było 0.15% zamiast deklarowanych 0.16% na godzinę. Compound nadal nie działa.
 4. Update: Support odpowiedział i płatność została przypisana do konta, reakcja na mail po ponad 30 godzinach...
 5. Ostrożnie w wpłatami - jedna z moich wpłat pocieciała przez kod qr i nie zayważylem ale adres był inny niż w tekscie, środków na koncie nie ma a support nie reaguję, nawet woody próbował coś zadziałać, nie pomogło. Adres na który wpłata wpadła ma kilka już transakcji od różnych użytkowników - nie wiadomo czy jest od starbit - czy może sam kod qr to obrazek pobrany z internetu z jakimś losowym adresem. Niestety compound nadal nie ma. Wypłaty nadal instant.
 6. Też tej opcji nie widzę - u Woodyego już ktoś o to pytał, i sugerują że pojawi się po 24 godzinach - jak będzie już aktywna opcją zwolnienia inwestycji.
 7. Nazwa programu: StarBitInvest Plany inwestycyjne: 3.84% dziennie Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC Akceptowane systemy płatności: BTC Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Znaleziony na stronie Woody - zainwestował 0.2 BTC - przypomina xabo.io oraz aimBTC (w mailu jest nawet ta nazwa, ciężko określić czy to ten sam admin czy tylko się pod niego podszywa). Jeśli jednak jest to admin od aimBTC to poprzedni piggy bank działał ponad 90 dni i dał nieźle zarobić. Działa tutaj opcja compound (tak samo jak w aimBTC) która umożliwia automatyczne reinwestycję określonego procent z zysku. Link do programu: https://starbit.nz/?ref=sbi831966 Jestem za 0,1 BTC
 8. Moja też pending odzyskane 0.084 BTC z 0.09 - słabo ...
 9. Jestem z refa na pokładzie za 0.075 w 30 dniowy plan. Woody też dołączył do programu. Nawet wspomina że program jest u nas bardzo popularny
 10. [SCAM] CoinFactory - 7%-10%/Day - coinfactory.io

  Kolejny instant 0.007 roi 231%
 11. [SCAM] CoinFactory - 7%-10%/Day - coinfactory.io

  Miałem to samo - wczoraj wieczorem było saved...a rano anulowałem i puściłem ponownie, instant (0.007 btc) to juz razem 217% roi
 12. Jest filmik, łamany angielski... Na stronie News jest info ile wpłat w pierwszym dniu (5500$)
 13. [SCAM] CoinFactory - 7%-10%/Day - coinfactory.io

  Nadal płaci, instant roi 189%
 14. Też nie dostałem wypłaty. Transakcja jest widoczna na chain.so
×