Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Dessek

Stażysta
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Dessek

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Kraków

Ostatnie wizyty

145 wyświetleń profilu
 1. Założenie sklepu internetowego

  Śledząc zachowania konsumentów, którzy coraz częściej korzystają z e-zakupów, można śmiało powiedzieć, że sklep internetowy to świetny pomysł na biznes. Faktycznie tak jest, jednak sam pomysł nie wystarcza. Ważne jest wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii, które pozwalają dotrzeć do klienta i zyskać jego zaufanie i lojalność.
 2. Księgarnia Internetowa Niszowa

  Myślę, że to świetny pomysł. "Niszowość" produktu może okazać się sporą zaletą i dać przewagę nad konkurencją. Pamiętj jednak o tym, że w przypadku sklepu internetowego ważne są narzędzia, które zwiększają atrakcyjność naszych usług. Ostatnio u siebie stosuję wtyczkę do wordpressa, która pomaga budować relacją i ułatwia komunikację z klientem.
 3. Gdzie szukać inwestora?

  Moim zdaniem dobrym pomysłem na szukanie inwestora są firmy, które ich jakby zbierają. Można się do nich zgłosić i jeżeli uznają, że wszystko jest ok (analizy itd.) to mogą nas skontaktować z osobami, które naszym biznesem i zainwestowaniem w niego moga być zainteresowana. Nie jest to pewnie droga najkrótsza, ale jak już jesteśmy kontaktowanie, to faktycznie z osobą, które może być zainteresowana, co raczej zwiększa nasz szanse na pozyskanie funduszy. Czymś takim zajmuje się np. allstreet. Plus jest też taki, że w takim wypadku raczej nie trafimy na oszustów wszelakich
×