Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mokbor

Forumowicz
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mokbor

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  IT
 1. tak, bez tego nie mógł bym wpłacić na start. Jutro spróbuję może na discordzie albo telegramie się z nimi skontaktować, chyba jedyna nadzieja
 2. dokładnie PC + chrome, teraz też sprawdziłem przez Metamask Browser i wygląda to tak samo:
 3. Cześć, dawno mnie tu nie było i stwierdziłem że pora na powrót Wszedłem delikatnie i napotkałem problem, mianowicie po wpłacie nie mogę zrobić ani reinwestycji ani wypłaty, co bym nie klikał otwiera mi przelew z Metamask z kwotą 0. Może czegoś jeszcze nie zrobiłem, albo coś robię źle ?
 4. Dawno mnie tu nie było więc oby to był dobry powrót
 5. Panowie, widzę że sporo osób z PL jest aktywnych na mapie multiplayer. Jako że to forum ma z założenia pomaganie, może zacznijmy sobie pomagać też w grze np przez trzymanie kolejki otwierania zrzutów itp. Można pomyśleć też o jakiejś komunikacji.
 6. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  Śmiesznie wyszło z tym przedłużaniem depozytów po przerwie, u mnie wszystkie depozyty (3) skróciły się o jeden dzień
 7. [SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

  U mnie jeden z depozytów zmienił pozostały czas z 3 dni na 0 ale na account balance nic się nie pojawiło. Strona momentami też nie chce się przeładować więc stawiam, że wszyscy chcą wypłacać/sprawdzać co się dzieje i serwery im nie wytrzymują.
 8. :/ mój błąd, nie szukałem w grach. Tak więc do wywalenia.
 9. Nazwa kraniku: VirtualPub Rodzaj kryptowaluty: BTC Wypłaty (manualne/aut.): manualne instant na FaucetHub Minimum wypłaty: brak Tempo naliczania: od ~200 satoshi na godzinę + bonusy co godzinę, cztery, dobę + napiwki Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Kranik polegający na prowadzeniu Pubu. Wynajmujemy kelnera, kupujemy alkohole i on zajmuje się sprzedażą. Wraz z rozwojem baru mamy lepsze alkohole, cygara, większy magazyn, więcej klientów, kelnera na dłużej a w późniejszych etapach możemy zwiększyć minimalną wypłatę z bonusów, czas naliczania bonusów, cene za butelkę, ilość napiwków etc. Czysty link - lepszy wiecie gdzie jest z góry dzięki.
 10. No i właśnie w tym problem że mam tam zupełnie pusto, myślałem że może ktoś coś jeszcze znalazł.
 11. Temat już wałkowany, poczytaj poprzednie posty... usuń obecną wersję gry, zrestartuj pozycję, pobierz nową wersję. Nie wiem czy u wszystkich jest tak samo ale ja mam 5.
 12. Co daje 1 co godzinę jak mam energii przez cały dzień żeby spokojnie z 40 wystrzelać. Dodali fabryki ammo i cena zaczyna spadać. Poza tym dodali możliwość kupienia innych broni.
 13. Podałem tylko przykładowe dwa wpisy, poniżej dłuższa lista samego życia: hp='2' hp='4' hp='4' hp='3' hp='3' hp='2' hp='3' hp='1' hp='2' hp='2' hp='5' hp='2' hp='4' hp='3' hp='3' hp='1' hp='1' Tak więc widzicie że mamy wszystko z przedziału 1-5. Co do ceny ammo to wydaje mi się, że problem jest w braku fabryk.
×