Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
abecadloabc1

Forumowicz
 • Content count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Excellent

2 Followers

About abecadloabc1

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Lubie grać w grę Tomb Raider.

Recent Profile Visitors

1097 profile views
 1. Dwa postępowania Prezes UOKiK wszczął przeciwko youtuberowi Damianowi Żukiewiczowi, który - według Urzędu - czerpie zyski z zachęcania do różnych inwestycji. Zarzuty dotyczą propagowania systemów promocyjnych typu piramida. Jak podkreślił UOKiK, youtuber w nagraniach dostępnych w serwisie YouTube namawiał do zarejestrowania się na portalach FutureNet i FutureAdPro obiecujących zyski za wprowadzenie nowych osób do systemu. Tymczasem w lipcu 2020 r. Prezes UOKiK wydał decyzję, w której uznał, że były to nielegalne systemy promocyjne typu piramida. Według Urzędu, w podobny sposób youtuber mógł promować też sieć niezależnych przedstawicieli NetLeaders. W grudniu 2019 r. Prezes UOKiK wydał decyzję, w której uznał, że był to system promocyjny typu piramida https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Postepowania-UOKiK-przeciwko-propagujacym-piramidy-finansowe-7993105
 2. https://warszawapraga.po.gov.pl/aktualnoci-szczegoly/items/komunikat-w-sprawie-po-ii-ds-642020-o-zglaszanie-sie-pokrzywdzonych.html?fbclid=IwAR1oSG_r-7BL_x_MQBHbr7O_0gGdd5zsN4olBLsxXhJqVS9sGz320AJoUk8
 3. @Pioterek Skopjuj co tam pisze.
 4. Tylko trzeba było straszyć sądem.
 5. No to wysyłaj. Dostaniesz z powrotem albo będzie siedzieć w skrzynce na listy.
 6. Nawet jeśli znajdziesz maila to myślisz, że ktoś odpowie? Nie, że nie będzie chciał tylko prawdopodobnie nikt już go nie obsługuje. DasCoina już nie ma. Netleaders nie ma. Excelz nie ma. Teraz jest GreenPower.
 7. https://grnpower.io/contact-us Zdaj relacje z postępów.
 8. A koszty które poszły na wypłatę dla kogoś kto tą korespondencję napisał to kto zapłaci? Ps. Ciekawe czy coś podobnego zobaczymy w publicznej telewizji.
 9. Najbardziej śmieszy mnie to: "Singapurska spółka ma też zapłacić 77 złotych za przeprowadzone postępowanie."
 10. OneCoin: strona projektu zniknęła z sieci. https://bitcoin.pl/onecoin-strona-projektu/amp/
 11. No i co z tego, że regulaminy.
×