Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
abecadloabc1

Forumowicz
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Wspaniały

1 obserwujący

O abecadloabc1

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Lubie grać w grę Tomb Raider.

Ostatnie wizyty

448 wyświetleń profilu
 1. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  @analizator1 Nie będę się rozpisywać bo jak już wcześniej napisałem szkoda czasu i niema sensu więc napiszę krótko podsumowując wszystko co napisałeś na temat DasCoina. Pieprzysz bzdury.
 2. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  https://youtu.be/n8ptWxTNmC8
 3. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  @analizator Nie zamierzam z tobą wchodzić w polemikę jak reszta gdyż na każdy przedstawiony Ci fakt odpowiesz jakimś bzdurnym argumentem. Dawniej wchodziłem w tego typu dyskusje. Obecnie szkoda mi czasu bo nie ma sensu. Ty i tak napiszesz, że twój sok z Gumijagód powoduje odrastanie utraconych kończyn, choć bym przedstawił 1000 dowodów, że tak nie jest. Jedynie się mogę zastanawiać nad tym o czym pisałem wcześniej. Czy jesteś naganiaczem czy zmanipulowaną osobą przez naganiacza.
 4. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Z tymi negatywami to już podchodzisz pod sektę ekonomiczną. Nie wiem czy jesteś naganiaczem czy w tej sekcie tak cię otumanili, ale zauważ gdzie piszesz. Piszesz na forum o biznesach internetowych hajpach i piramidach finansowych. Ludzie mają tutaj kilkunastoletnie doświadczenie w tym temacie i potrafią na kilometr rozpoznać kto pisze bzdury i czy to jest piramida czy nie. To tak jakbyś wszedł na forum medyczne i pisał z doktorami specjalistami o tym że twój sok z gumijagód potrafi regenerować kończyny po amputacjach czy wypadkach. Tak samo tam byliby sami negatywni ludzie i by cię wyśmiali. DasCoinowcy jak i sama firma wciska bzdury ludziom byle tylko wpłacali pieniądze.
 5. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Cena 0,064 okazja.
 6. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  [---] Obrażanie, atakowanie innego użytkownika.
 7. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Do Lyoness to jeszcze im dużo brakuje.
 8. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  "Matka wie, że ćpiesz?"
 9. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Wpłać pieniądze i baw się dobrze. Takie motto powinno być wszystkich naganiaczy.
 10. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  @Redskull Co masz do Kyosakiego?
 11. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  To mi przypomina to.
 12. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  DAGCOIN: lepszy OneCoin i godny następca Dascoina.
 13. LYONESS

  Norweski Zarząd Gier - Lyoness jest nielegalnym programem piramidalnym. Po drugim wewnętrznym dochodzeniu, w styczniu Rada ds. gier hazardowych orzekła, że Lyoness jest nielegalnym programem piramidalnym. W momencie podjęcia decyzji nakazano Lyonessowi natychmiast zaprzestać działalności w Norwegii do końca marca. Lyoness odpowiedziała na to orzeczenie, składając w zarządzie gier dokumenty dotyczące zmiany nazwy firmy na myWorld. Rada Gier z kolei opublikowała aktualizację, potwierdzając odbiór dokumentów i zamiar ich przejrzenia. W aktualizacji opublikowanej 4 czerwca, Rada Gier ogłosiła, że pomimo zmiany nazwy przez Lyoness, spółka nadal jest nielegalną piramidą. Wydaje się, że niedawno zakończono badanie dalszych materiałów dostarczonych przez Lyoness pod kątem zmiany nazwy, po czym Rada Gier potwierdziła swoją decyzję. W dniu 31 marca 2018 r. Zarząd Loterii orzekł, że Lyoness musi zaprzestać wszelkich operacji, udziału w pracach i ich rozszerzania w Norwegii, ponieważ prace te są nielegalnym piramidalnym systemem handlu. http://behindmlm.com/companies/lyoness/norway-reaffirms-lyoness-illegal-pyramid-scheme-decision/ Dekret o zakazie nielegalnej działalności piramid w Norwegii: https://lottstift.no/wp-content/uploads/2018/06/Lyoness-Lyconet-Cashback-World-myWorld-vedtak-med-pålegg-om-stans.pdf
×