Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

SuperVIP
 • Content count

  2597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Excellent

5 Followers

About lordzuk

 • Rank
  Zwykły śmiertelnik
 • Birthday 06/25/1988

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Łukaszenka zostanie obalony?

  Generalnie nam potrzebna jest niepodległa Białoruś jako bufor i teraz lepiej z Łukaszenką czy jakimś nowym ewentualnym paziem Władimira ? Sam nie wiem i ciekaw jestem jak to się rozwinie.
 2. Małe info Jak na świeży program to ładnie sobie radzi Obecnie 24 monitory, kilka recenzji O dziwo już jest w topce popularnych na HL ( 5 miejsce a papa Exbonds na 3 )
 3. Małe info Mamy 70 monitów, reklamy na Google, kolejne recenzje Staty i depozyty- widać wzrost W topce najbardziej popularnych programów ( 3 miejsce) (Przy okazji richway rośnie w siłę a to świerzak)
 4. kolejna wypłata na portfelu + małe info -21 monitorów na dzień dzisiejszy ( w tym kila bez listingu , monitory sam łapią program ) -wykupiona duża reklama na hyiplogs - pojawiają się depozyty +1k $ - doszło kilka recenzji - HL indeks na hyiplogs wynosi 7.05 (ładnie, dla przykładu exbonds zaczynał z 4 chyba a teraz ma 7,6)
 5. @DasManiak witaj na pokładzie i wypłata na portfelu
 6. @kristofer witam na pokładzie Male info , depozyty idą w miarę póki co , dochodzi monitorów , niby jest to doświadczony admin( nie udało mi się wyłuskać info jakie były jego poprzednie programy) wiec traktuje te informacje jako plus dla programu .
 7. Szkoda wachy dla 190 tronów wiec odpuszczę ale kibicuje i będę się przyglądał jak idzie programowi
×