Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Konsolidacja

Stażysta
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Konsolidacja

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 1. Ja również polecam czytanie książek oraz nabywanie praktycznego doświadczenia w branży w której chcemy zacząć. W miarę możliwości warto jest zapoznać się z psychologicznymi aspektami osiągania bogactwa. Grzesiak jest mistrzem w tej dziedzinie. Jego wskazówki są bardzo cenne. Należy mieć cel, wiedzieć gdzie chce się być za 5, 10, 15 lat, być wytrwałym, obserwować ludzi którzy osiągnęli już sukces, wyglądać jak Oni (ubiór, sylwetka, charakterystyczne cechy). Jeśli dobrze pamiętam było to modelowanie. Wiele można dowiedzieć się z Jego profilu na fb. Nie każdy jest dzieckiem szczęścia, dlatego należy nabywać wiedzę i ciężko pracować. Podobno z takimi ludźmi szczęście częściej idzie w parze Powoli testuję to również na sobie
 2. dziendoberek

  Ja również pragnę ciepło Was powitać w ten jesienny dzień.
 3. Zadłużenie na karcie, a BIK

  Mimo wykreślenia z BIK, takie zobowiązanie może wciąż widnieć w Związku Banków Polskich przez okres pięciu lat. Banki wysyłają tam informacje na temat nierzetelnych klientów. W większości przypadków można spotkać się z dyrektorem banku w którym było spłacone zobowiązanie i poprosić o wykreślenie z ZBP. Jeżeli wpis tam pozostanie, żaden z banków nie udzieli kredytu.
×