Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
wrrre25

Forumowicz
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wrrre25

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  LW
 • Zainteresowania
  Sport, inwestycje $$

Recent Profile Visitors

465 profile views
 1. Witam Szwajcarska apka legitna i 100% wypłacalna. Szybko i sprawnie A więc tak Rejestrujemy nowe konto z linku: https://join.swissborg.com/en/r/filipKKIM Czysty: https://swissborg.com Podajemy numer telefonu. Przyjdzie nam link i zobaczysz kto Cię zaprasza. Trochę lipa że widać imię i nazwisko. Ale co chyba nie będziecie szukać jak kasa za free. Ściągamy apkę i robimy standardowe KYC. Dowód ( ja z prawa jazdy chyba lepiej nie chciało adresu) i selfy telefonem. Po 10 minutach mamy zweryfikowane konto i przyznany ticket do 100 euro. Teraz haczyk. Wymagany jest depozyt 50 euro w pełni wypłacalny natychmiastowo wraz z bonusem. Depo w FIAT lub krypto. Ja zrobiłem w DOT z binance 3 minuty i kasa na aplikacji odebrałem bonus 16 euro. Przekonwertowałem na DOT i wypłaciłem na binance. Po 3 minutach kasa z powrotem. Można Rvo i wiele innych walut. Także przelew tradycyjny. Jak ktoś ogarnięty cała procedura 10-12 minut. Widziałem 3 wejścia po 20, 20 i 30 euro więc warto puki dają może ktoś zgarnie 100. ZAPRASZAM
 2. przychodzą wam w ogóle jakiekolwiek wypłaty na BTC ?
 3. ja u was... ? U mnie dalej pending. problem sieci czy scam ?
 4. U mnie także error... chyba dzisiejsze wypłaty były ostatnie... ale bądźmy dobrej myśli....
 5. Ja bym już nie chodził. Wole nowe programy, ale skąd to można wiedzieć. Może to akurat złoty program typu laser..... nie zaryzykujesz to się nie dowiesz....
 6. dostajecie przelewy bo u mnie coś zamula ?
 7. Nie ma złotego środka. Im wcześniej wejdziesz tym większa szansa, że coś zarobisz. Można dobrze trafić i wejść nawet 15 dnia, a program pochodzi i zarobi. Bywają i takie, że wjedziesz 1 dnia, a on umrze po 5 i odzyskasz połowę kasy. To chyba żadna nowość, że najlepiej wychodzisz jeśli wejdziesz 1 dnia w program. pozdr Masz rację, ale chyba najlepiej wchodzić w programy które dopiero startują niż takie które maja plan na 14 dni a chodzą już 10... czy masz inną teorię na ten temat ?
 8. Właśnie dlatego. Od 5 godzin wypłaty pedning. Poza tym admin wysyła emaile z super planem 256% w dwa dni. To znaczy, że zaraz się zwinie. Ale tak czy inaczej dla mnie super program, wszedłem 1 dnia. Jestem ponad 500$ do przodu i coś z refów... Tak jak napisałem. Wchodzisz 1 czy 2 dnia jesteś na plus później ciężko coś zarobić. Osobiście wchodzę teraz tylko w takie programy - 140% na 7 - 12 dni. Ostatnio 5 na 5 sukces.
 9. Trochę późno wchodzisz w program. Kończy się już pierwsze koło. Ci którzy weszli 1 dnia są już na plus. Będziesz miał sporo szczęścia jeśli odzyskasz choć połowę zainwestowanych pieniędzy. Sprawdź w bloku czy wpłata ma choć 3 potwierdzenia, jeśli nie to musisz czekać na nie. ps. Zazwyczaj zarabiają Ci którzy w program wejdą 1 lub 2 dnia. No może max 3. Większość umiera po kilku, kilkunastu dobach. Wchodzenie w 7 czy 8 dniu jest mocno ryzykowne. Pozdr.
 10. Pierwsze wypłaty z zysku i z refa po godzinie na portfelu
 11. Pending.... chyba konczymy livechat nie ma juz od 2 dni...
 12. Uporałem się z kodem... ale wypłata poszła w pending ... Puścili. Jest ok
×