Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
jonatan

Forumowicz
 • Content count

  562
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About jonatan

 • Rank
  Pieniądzom trzeba rozkazywać, a nie służyć im.
 • Birthday 02/13/1989

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. CEX.IO problem

  Zauważyłem problem na cex.io od godziny ok 4 moja moc obliczeniowa nie działa. Na stronie ghash.io pokazuje 0GHS. Próbowałem wypłacić moje BTC z cex.io i e-maile potwierdzające nie dochodzą. Czy ktoś jeszcze ma z tym problem??
 2. Na dzień dzisiejszy mam 365$ PM na sprzedaż
 3. w tej chwili żadnych walut do sprzedaży.
 4. Posiadam 0.49318097 BTC na sprzedaż
 5. Aktualnie na sprzedaż: $81.75 PAYZA
 6. PROJEKT S3

  Jedyną możliwością na jakikolwiek zwrot kasy jest sprzedaż kont RICI i podział między uczestników uzyskanej kasy. Proszę o jakieś inne plany czy propozycje.
 7. PROJEKT S3

  Witam serdecznie jako że pomagałem przy tworzeniu projektu S3 jestem zobowiązany aby zapytać osoby które brały w nim udział co robimy dalej. Jako że Marek soglif3 wypiął tyłek na projekt a ja mam możliwość dostępu do kilku kont z projektu proszę o radę co robimy dalej??
 8. Aktualnie brak walut Chętnie kupię
 9. Aktualnie na sprzedaż $399.56 LR
 10. zmieniłem CI z LR na Payza zleciłeś wypłatę i sam obsługiwałeś konto. Chyba nie moja wina że UPC banuje konto dla ludzi którzy chcą wypłacić swoje pieniądze? Jeśli nie zauważyłeś to w temacie gdzie oferowałem pomoc opisałem od razu jak pojawiły się problemy. Nie wziąłem od Ciebie żadnych pieniędzy, jak mogłeś zlecić wypłatę na payza to dziękowałeś i wychwalałeś a jak UPC dało bana to jakieś wyrzuty. UPC to po prostu SCAM i broni się przed wypłatami bo brakuje im kasy.
 11. Wypłaty z UPC

  Przepraszam jeśli komuś zaszkodziłem. Nie robiłem tego dla zysku. Chciałem pomóc, dla waszego pocieszenia powiem że moje konto również zbanowali. Przynajmniej mamy jasną sytuację. UPC to SCAM
×