Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mryba86

Forumowicz
 • Content count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About mryba86

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

555 profile views
 1. Kolejne ostrzeżenie: https://cyfrowaekonomia.pl/psb-dascoin/
 2. Na samym wydobyciu nie można zarobić. Zarobek stanowi tylko premia z nagonionych osób. Długoterminowo lepiej np. kupić dziś bitcoina i liczyć na wzrost ceny niż inwestować pieniądze w pseudo kopalnie. Prosty przykład: kupno na początku roku bitcoina za 1000$ dziś daje zysk 700% a kopiąc w bitclubie ? Z puli wydobywczej 1000$ kupionej na początku roku wartości 1 BTC po jej zakończeniu ze względu na wzrost trudności nie otrzymamy 1BTC, więc gdzie tu zysk porównując udział w jet "firmie" z zakupem i trzymaniem waluty na portfelu? Dodatkowo trzymając walutę na portfelu mogę w każdej chwili zrobić z nią co zechcę, a kupując pulę wydobywczą muszę zaufać firmie, że otrzymam naliczenia.
 3. Mamy opierać autentyczność biznesu słuchając informacji zawartych w piosence "naganiacza" ? Moja odpowiedź na to:
 4. Małe sprostowanie. Algorytmy z kluczem prywatnym i publicznym to algorytmy asymetryczne. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptografia_klucza_publicznego
 5. Obrażasz go tylko dlatego, że pokazuje prawdę tego nicProjektu?
 6. @up A widzisz tam jakiekolwiek transakcje? Wyświetlają się tylko puste bloki. Każdy może napisać skrypt, który co 10 sek zrobi blok = blok + 1
 7. Wkład własny masz zwracany w naliczeniach dziennych. Przykładowo wpłacisz 1 BTC to program nalicza tak długo aż uzbiera się kwota 1,5 BTC po czym depozyt się zamyka. Po całym cyklu masz swój wkład 1 BTC + 0,5 BTC zysku.
 8. Mnie Eset powiedział, że to phishing i ja mu wierze
 9. Statystyki nie muszą być prawdziwe. Wg mnie już definitywny koniec.
 10. Pierwsze kółko zaliczone.
×