Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
markop

Forumowicz
 • Content count

  479
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Excellent

About markop

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Metody kontaktu

 • Skype
  kopmark1
 1. [SCAM] BeerBiz - do 120% - www.beerbiz.pro

  [---] Jeżeli obywatele tego kraju (czytaj Niemcy) w kilkunastu miasteczkach (podobnie prawie również w Berlinie) są już mniejszością narodową w swoim kraju, to trudno popierać politykę rządu... a wtedy od razu jesteś nazi, faszysta i rasista, no ale w Niemczech nie ma demokracji... chyba że demokracja "Orwellowska." czyli demokracja Made In Germany. A piwo jest super, (szczególnie marcowe ) od kwietnia nie kupuję koncernowych sików, czy w takim razie również jestem faszystą i naziolem??? W kręgach lewackich to napewno. Kabaret się już robi na tym hyipforum. To ja decyduję na jaki produkt wydaję kasę, ważne żeby to był dobrej jakości produkt... a taki jest bo wypiłem sporo tego piwa. No i w sumie dobrze że się o tym pisze... nieważne jak, ważne że jest głośno, a kto włączy samodzielne myślenie i tak sobie sam zweryfikuje te informacje bez licytacji na tym hyipforum kto ma rację... i tyle. Prost!!!! czas sie napić dobrego browarku.
 2. E tam.. po prostu każde tego typu hejtforum, każda grupa na Fb czy kazdy biznes ma swoje towarzystwo wzajemnej adoracji które czeka i zabiera głos tylko wtedy kiedy u kogoś zaczyna się dziać nie najlepiej... wtedy następuje erupcja... erupcja mądrości, erupcja ostrzeżeń i erupcja orgazmu że jednak, że nareszcie że "a nie mówiłem???" O plusach się nie pisze, bo plusami są tylko informacje które wypowiadają "analizatorzy" i "experci" tego i podobnych forum oraz ich wyznawcy, którzy wyszukują takich smaczków jak ten z pustkami w kafejce i tak tworzą się fake newsy. Podstawa to samemu włączyć myślenie a nie łykać wszystko jak pelikany to co piszą jedni albo drudzy.
 3. Zapłaciły hyip/revshare maj 2017

  MX.World... jak zawsze instant.
 4. [SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

  Czy ja coś pisałem tutaj o programie o którym Ty ciągle tutaj wspominasz? Wygląda to jak w polityce gdzie opozycja co drugie słowo z braku argumentów podaje nazwę partii rządzącej lub jego lidera (nie jestem fanem żadnego). Ciagle się nakręcasz jak cholera dlatego również kończe bo to nie miejsce na takie tematy.... A swoja drogą ciagle tutaj pisze się o sektach facebookowych i fanatykach jakiegoś programu... a wystarczy tutaj wrzucić drobną uwagę na temat nowych matryc i zaczyna sie obrona Częstochowy (zobacz to miasto napisałem z duzej litery) czyli co???? sekta hyipforumowa??? pozdrawiam i więcej luzu. Koniec dyskusji i do usłyszenia za 3 miesiące.
 5. He he ale dlaczego ta spina? Czyżby coś zabolało? Mój tekst mogę wklejać tam gdzie sytuacja tego wymaga i nic ci do tego a został wklejony zarówno dla fanatyków FB jak i fanów tego forum a to dwie różne kategorie. Wspomniany przez ciebie program działa i płaci i życzę wszystkim żeby TAT po 16 miesiącach był przynajmniej w takiej kondycji. Tekst dotyczy samych matryc na których zjadłem zęby od 2010 roku... a nie dotyczy samego TAT który jest w doskonałej formie i życzę mu jak najlepiej bo sam w nim jestem więc co ciebie tak zabolało??? Nie czarujmy się, do matryc wchodzi się dla hajsu a nie jakiś szkoleń czy akademi z których i tak nikt nie będzie korzystał (ile to już takich szkoleń było) do matryc trzeba wiedzieć kiedy wejść i pod kogo wejść (to dla osób które nie umieją polecać) więc powinieneś dziękować za ten tekst ponieważ jeżeli takie osoby nic nie będą robić i nie zarobią lub zarobią niewiele to były o tym informowane i tylko tyle. Jeżeli umiesz polecać to czego się obawiasz? Za kolejne trzy miesiące zweryfikujemy te matryce... więc życzę więcej luzu w d.... a będzie git.
 6. Do matryc nie wchodzi się z podejściem: : Będą spillovery, same mi się pozamykają, nie muszę nic robić itd. Jeżeli tzw. "lider" obiecuje coś takiego... to nie należy traktować świrów poważnie, bo spady mogą się trafić, ale nikt nikomu nie zamknie komuś matrycy... no sorry. To musi być świadomy wybór i potem praca a nie opinia "lidera" Matryce to nie revshare czy jakiś tam bux, w matrycach trzeba zapier.... a pierwsi wychodzą na tym najlepiej. Plusem jest równiez to, iż zawsze jest tam realna kasa a nie nadmuchany balon ale nic za darmo.... nic nie robisz tylko czekasz na spady?... nie masz nic albo masz niewiele i zaczynasz narzekać na program, lidera, pogodę, koklusz i wszystkie nieszczęścia świata. Warto o tym pamietać wchodząc do matryc żeby nie było potem bólu d...
 7. Ok kończmy to bo dyskusja bez sensu a temat zupełnie inny niz byc powinienem. Powodzenia życzę
 8. No popatrz wrózbita Maciej sie znalazł i wie że zarabia 3x wiecej odemnie. Pamietaj że etat to najniższa społeczna hierarchia... ale ty i tak tego nie zrozumiesz bo masz imprezy firmowe 2x w miesiącu. i owoce od szefa no i pracujesz w biurowcu.... co mnie najbardziej rozbawiło. Nie neguję etatu... ale nie każdy na etacie dostaje owoce od szefa he he. pozatym matrix jest super oczywiscie.
 9. W [---] mam Janusa i to co Ty o mnie myślisz. Nie lubie jak komuś wydaje się że wie wszystko lepiej od wszystkich. powodzenia i do usłyszenia za miesiąc. Udanego hejtu i życia w systemie w którym żyjesz (czytaj matrix)
 10. Nie tylko piramid, ale też firm ubezpieczeniowych, banków i całej reszty, bo każdy chce cię udupić i wyciągnąć kasę, nie tylko jakieś tam śmieszne revki. Chyba że dla Ciebie wszystko inne jest super i tylko dba o Twoje finanse.... to sorry. Różnica jest taka że w revkach mogę jeszcze zarobić... nawet dużo zarobić a w wymienionych instytucjach tylko kur.... tracę.
 11. He he na tym forum nawet jakby James podniósł naliczenia do 5% to tzw. "wszystko wiedzący" wróżyli by szybki koniec bo 5% to masakra i trzeba wypłacać. Dobrze że ich nie słuchałem w lutym gdy naliczenia faktycznie były 0.5% (ale wtedy się działo na tym forum) bo teraz byłbym do tyłu o ho ho..... a może i więcej. Nigdy nie słuchaj jednego zródła... wykorzystaj swój rozum i tyle. Udanej zabawy. Wszystko kiedyś sie skończy....
 12. Czy ktos robił już weryfilkację która obowiązuje przy inwestycji ponad 250$? Wysłałem skan dowodu (newralgiczne numerki zakryte) i dostaje po 24 godzinach info: Your Identity has been rejected. Reason for rejected: Name does not match with the document Solutions to get it verified: Must have name, photo and date of birth in english or in understandable format by compliance department. Document must be clear enough to print and documentation purpose. przy wysyłaniu wybrałem: national ID, a wczesniej national ID card, both sides. Są dosyć upierdliwi przy weryfikacji.
 13. Rozumiem te wszystkie dyskusje.... ale wszystko ma granice jakiejś przyzwoitości... nawet na tym forum.... przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory... ostatni post.... No comments i tyle. Źałosne.
 14. Od podniecania się to są dużo ciekawsze rzeczy niż programiki revshare. No i nie osłabiaj mnie z tym uświadamianiem. Od tego są programy w stylu "cała prawda cała dobę" W temacie MXR nikt niczego nie gwarantuje, bo wtedy i ja nie traktuję świrów poważnie. Ale nie lubię jeżeli wszystkie osoby które które tutaj wchodzą traktuje się jak bezmózgi podając im tylko swoją rację. Takie osoby nie potrafią wtedy podjąć ryzyka i są cały czas w czarnej dupie. To już przerabiałem dawno temu. A każdy biznes, każdy program, każdy ponzi czy piramida to jest ryzyko i tyle. I swoja drogą już się zapytujesz czy rychły scam się szykuje? He he Może to być jutro, za tydzień, za miesiąc czy nawet w 2020 roku, ale napewno padnie tak ze dywersyfikuj. I oczywiscie bez dupościsku.
×