Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kazimiera

Forumowicz
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Kazimiera

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  marketing internetowy

Recent Profile Visitors

998 profile views
 1. Jack, a na przeglądarce Brave też nie działają. To ich preferowana przeglądarka - u mnie na Mozilli nie działały, a na Brave jest wszystko OK
 2. (Faucet) Ethereumclix

  7-8 szabo. Praca na 10 minut dziennie
 3. Nazwa kranu: Ethereumclix Rodzaj kryptowaluty: Ethereum (ETH) Wypłaty: manualne Minimum do wypłaty: 3500 szabo Tempo naliczania: kran oparty o PTC. Reklamy oglądamy 1x dziennie. Średnio 15- 17 reklam Prowizja od poleconych: 40% Żeby móc oglądać reklamy trzeba je odblokować oglądając 1 reklamę administratora. LINK DO REJESTRACJI: https://www.ethereumclix.com/?ref=kasia15
 4. (Faucet) InstantBTCFaucet

  1. Jest możliwość zmiany reCaptcha na SolveMedia i od tego trzeba zacząć, 2. Kliknąć 3 Anti-Bot w kolejności w jakiej podane są na błękitnym pasku, 3. Wpisać odpowiedni adres portfela, 4. Rozwiązać Captcha, 5. Kliknąć "Get Reward".
 5. Czy dzisiaj działa u Was program bo ja od rana nie mogę się zalogować?
 6. Cztery krany kryptowalut na jednej stronie. Zbierasz co 10 minut BTC, LTC, DOGE, DASH. Możliwość zmiany reCaptcha na Solvemedia. Wypłaty bezpośrednio na FaucetHub. http://instant-btc.website/btc/?r=1B7p5vPZTPMmYfG12KsPL6e8ZoPTRfP5Fk http://instant-btc.website/ltc/?r=LYgh8yG8fkA9x9mo64LJrcZPKLY1XsZ14R http://instant-btc.website/doge/?r=DRshu3kXoZvemF2JegdFvap5TtYyQhBUGN http://instant-btc.website/dash/?r=XdqPDwgk2ewVudMFyWLGQFFsSQN5gkkPWw
 7. Faucet Moon BCH - www.moonb.ch

  Też już korzystam.
 8. Czy otrzymaliście już wypłatę zleconą w niedzielę bo u mnie dalej jest w pending.
 9. Od dwóch tygodni spotkałam się z taką sytuacją: zlecam wypłatę, potwierdzam emaila i zlecona kwota pozostaje na koncie - nie przechodzi w pending. Piszę do nich i wówczas kwota przechodzi w pending. Dotąd było to bezpośrednio po kliknięciu w emaila. Czy też spotkaliście się z taką sytuacją?
 10. Ja też od wczoraj czekam na wypłatę
 11. Dwie moje wcześniejsze wypłaty dotarły, jedna dalej pending. Dzisiejsza dotarła bez problemów Wpłacacie jeszcze depozyty, czy już Waszym zdaniem za późno?
 12. Jak u Was z wypłatami? Ja z 6,7 i 8 grudnia mam cały czas pending - transakcja niepotwierdzona. Nie wiem czy to wina transakcji BTC czy wina programu .
 13. Czyli wszystko w porządku, a że mniejsze naliczenia to nic dziwnego - BTC wystrzelił do góry i dlatego
×