Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Redix

Forumowicz
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Redix

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Ziemia
 • Zainteresowania
  kryptowaluty

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. korwin bzdury pisze

  Niewątpliwie odwołuje się do ludzkich emocji, by znaleźć większy posłuch. Wykrzyknik na końcu tekstu to potwierdza. Korwin wykorzystuje lukę w polityce jaką stanowi brak partii skupiającej swoją myśl i działania na gospodarce. Obecnie rządząca partia ma charakter humanistyczny w głównej mierze. Jej opozycja zabawia się w lewicę, ale co gorsza daje znaki ulegania wpływom obcych państw. Pan Janusz sobie pajacuje wybornie, dobrze się przy tym bawi, a i ma jeszcze z tego pieniążki. Swoje wypowiedzi koloryzuje, niekoniecznie są to bzdury, ale jego postawa nie jest w pełni poważna. Instytucja państwa i stający na jej czele rząd jest autoryzowana przez społeczeństwo nie tylko w wyborach, ale też przez przyzwolenie do działania. Państwo udziela gwarancji odnośnie jakości życia i mniej lub bardziej sprawnie administruje, by spełnić te gwarancje. Im mniejsza sprawność tym koszt utrzymania instytucji jest bardziej dotkliwy dla ludzi i pojawiają się głosy, że jest to rabunek, że sami to możemy zrobić lepiej, bez pośrednika. Tak samo jak pan Korwin wykorzystuje sytuację, tak i obecny rząd też korzysta na tym, że Polska znajduje się w rejonie, gdzie zewnętrzne grupy interesów mogą być bardzo szkodliwe dla gospodarki krajowej. Rząd zupełnie odwrotnie od Korwina, utrzymuje właśnie potrzebę utrzymania szerokich gwarancji ze strony państwa.
 2. 900 zł

  Rozumiem, że należy założyć konto u brokera jako twój polecony i wpłacić na swoje konto $200, a następnie pozostawić tam te środki przez rok, po czym można całość wypłacić (są koszty administracyjne u brokera, prowizja od wypłaty?). Ta część obarczona jest prawdopodobnie niewielkim ryzykiem (upadek, problemy płynności brokera, dewaluacja pieniądza). Druga cześć, czyli czysty zysk, $20 miesięcznie jako wpłata od ciebie brzmi aż nazbyt dobrze, choć oczywiście możesz taką ofertę proponować. Sprawa więc roztacza się o to czy komuś się chce w to wchodzić i czy ma podstawę, by uważać cię za osobę godną zaufania.
 3. 900 zł

  Czy ta umowa jest zabezpieczona inteligentnym kontraktem lub w inny sposób? Jaka jest gwarancja dopełnienia umowy? Oferowany zwrot jest bardzo wysoki. Ocena ryzyka przebiega na linii oceny czy umowa zostanie spełniona.
 4. korwin bzdury pisze

  Osoba której abstrakcyjne myślenie przychodzi z trudnością, ale cechująca się prostą mądrością życiową może przyjąć pomoc w ramach amortyzacji wobec możliwości znalezienia się poza rynkiem z powodu braku kwalifikacji czy zapotrzebowania na dane umiejętności. W gruncie rzeczy nie tyle sam poziom inteligencji, co umiejętności i stopień pewności odnośnie możliwości ich wykorzystania, spełnienie oczekiwań, wymagań rynku pracy stanowią o tym czy wyborca wybierze pomoc czy bardziej postawi na siebie. Poziom kwalifikacji obywatela jest wskaźnikiem wyborczym, który rzutowany na inne cechy określa dystrybucję wyborczą: północny zachód a południowy wschód kraju, wieś a duże miasta, ludzie z niskim wykształceniem a ci z wysokim, wiek. Jest to oczywiście bardzo ogólna statystyka. Nie uważam więc, by wypowiedź pana Korwina była w pełni zasadna. To co mówi jest w pewnej części prawdą, ale nie całościowo. Polon przedstawił powyżej, że istnieje uzasadnienie aspektu ilościowego. W wypowiedzi pana Korwina niekoniecznie zaś trafny jest aspekt jakościowy, czyli że niezrozumienie działania pomocy i uznanie jej za darowiznę jest motywacją wyborczą.
 5. Dyskusja na temat kursu BTC

  Nastąpił wzrost 30%, przekroczone 10 000 i korekta w okolice 9000
 6. Praktycznie cała mapa jest już wyzbierana, zostały tylko surowce na wynajętych działkach trzymane albo w celu spekulacji, albo nie zbierane z powodu braku opłacalności. Jest dużo budynków wszelkiego rodzaju, można rzecz bardzo dużo, ale komu one mają produkować? Raczej nie potrzeba jeszcze więcej nowych budynków, a zatem też elementów do ich budowy. Tak więc rynek pracy też powinien się zmniejszyć, gdyż głównie pozostaje przerabianie już zebranych surowców, tudzież przenoszenie, więc niektóre narzędzia są jeszcze w użyciu. Cena PGL jest na tyle niska, że lepiej jest czekać na dalszy rozwój gry niż wypłacać. Jedynym surowcem w grze bezpośrednio wymienialnym na token PGL jest złoto, więc niejako cała produkcja jest funkcją jego pozyskiwania. Prawdopodobnie jednym z rozszerzeń gry będzie możliwość rozbudowy budynków na wyższy poziom, co przypuszczalnie wymagałoby surowców, elementów konstrukcyjnych i pracy. Nie jest dla mnie jasne czy ulepszone budynki miałyby większe moce przerobowe, czy też produkowałyby nowe rodzaje elementów konstrukcyjnych, tudzież nowe narzędzia, szybsze wydobycie. Można się spodziewać też budynku do przerabiania ziaren kawy w kawę. Niemniej to wszystko może dla mnie mieć sens jedynie wtedy gdy będzie nowe źródło złota lub na przykład inny zasób (kawa?) bezpośrednio wymienialny na PGL, czyli możliwość wycofania przychodu, amortyzacja kosztów. Poszerzenie mapy dla osób, które już mają budynki byłoby niewygodne z powodu odległości, więc ewentualnie kawa jako przyśpieszacz marszu bardzo dobrze spełniałaby funkcję zmniejszania tej niedogodności. Uzbrajam się w cierpliwość!
 7. Cześć, gram w grę Prospectors jako eos23ujzmlig. Ponad 4 dni temu według instrukcji z postu o eosrex wprowadziłem tam trochę EOS, ale nadal ich nie widzę jako REX. Może coś przeoczyłem. Wklejam screen w załączniku. Jeśli mógłbyś na niego spojrzeć i sprawdzić czy tam jest wszystko jak trzeba, czy mam jeszcze odczekać, czy coś zrobić, byłbym wdzięczny.

  eos23ujzmlig.png

  1. Redix

   Redix

   Już rozwiązane :)

 8. Czy zasoby CPU i NET są pobierane z komputera użytkownika sieci EOS, by mógł w niej uczestniczyć? Czy gra Prospectors również uczestniczy w tej sieci, ale w sposób taki, że się z niej utrzymuje: korzysta z zasobów komputera gracza jako użytkownika sieci EOS?
 9. Upadek bitmarket.pl (bitmarket.net)

  Na stronie atlas atlas.bitmarket.pl pojawiło się Oświadczenie Dyrektora Kvadratco – Marcina Aszkiełowicza, w którym wskazuje na przyczynę zamknięcia giełdy i przedstawia obecną sytuację. Czy o kradzieży, która ponoć miała miejsce kilka lat temu byli informowani klienci giełdy? Informacje odnośnie pomocy poszkodowanym są na grupie na facebooku, a na youtube jest nagranie z tego spotkania.
 10. Jeszcze dwa dni temu był godzinny faucet, a od dzisiaj mogę zakręcić dwa razy dziennie. Raz na 12 godzin. Jako, że ofert prawie nie ma to coraz ciężej uzbierać do wypłaty. Same reklamy nie przynoszą tak wielu punktów. Według mnie jak się ma czas to można klikać PTC Ads, a jak nie to po prostu wypłacać za każdym razem gdy uzbiera się minimum (wypłaty dla tych co uzbierali w mining game). Mining game - wycofana kilka miesięcy temu. Twórcy napisali, że albo program staje się niewypłacalny i zamykają wszystko, albo działa dalej bez tej gry, a to co ludzie uzbierali w grze wypłacą na raty i rzeczywiście wypłacają, ale potrwa to co najmniej rok. Cointivity - Były skrzynki za 100 cointipoints zamienialne na coins ale od teraz te skrzynki są od 2250 cointipoints. Przy obecnej ilości ofert potrwa wiele dni uzbieranie na taką skrzynkę. Jeszcze jest, a przynajmniej sumy kilku dolarów wciąż wypłacają. W przypadku większej sumy istnieje obawa, że będą szukać pretekstu by nie wypłacić. Według mnie ten program był super na początku, a zepsuł się mniej więcej w momencie gdy wyłączono mining game, spadła ilość ofert. W ostatnich dniach pojawiają się nowe ograniczenia, co ma na celu zatrzymane kasy w systemie. Twórcy piszą, że zamierzają utrzymać i rozwijać ten program przez lata. O ile nie pozyskają nowych ofert i ogłoszeń to będzie słabo, a prawdopodobieństwo, że te oferty pozyskają uznaję za niewielkie. Można się zarejestrować i posprawdzać sobie program. Niemniej okres swej świetności ma już za sobą, a obecnie są trudności, choć program wciąż działa. Ciekawym w tym programie było to, że miał rzeczywiste zewnętrzne źródło przychodu, ale najwyraźniej ono wysycha, więc coraz trudniej wykarmić klikających użytkowników.
 11. Dzisiaj otrzymałem kolejną wypłatę na faucethub. Na ogół wypłacam po zebraniu minimum do wypłaty. Jako osobny temat dodam że ja, jak i wielu użytkowników (źródło: czat na stronie), otrzymałem ograniczenie do jednego roll dziennie, a do tej pory było 1 na godzinę. Na podstronie wiadomości jest informacja o tym, że loteria i cointivity mają podwyższone parametry. Podana jest też informacja, że cointiply zamierza działać jeszcze przez wiele lat. Według mnie program cienko przędzie i twórcy majstrują przy nim i próbują podreperować finanse. Jest spora różnica w tym co było na początku i jeszcze kilka miesięcy temu, a obecna ilość ofert, która jest dużo mniejsza niż dawniej. PTC Ads mają stałe oferty, ale jest to mały obszar, na pewno nie porównywalny z ankietami, z którymi jest słabo.
 12. Bardzo fajna opcja. Wypróbowałem już wstępnie i działa
 13. Kupiłem skrzynkę za 1000 i drugą za 500 cointipoints. Z tej tańszej otrzymałem lepsze nagrody, między innymi tę, co można sprzedać za 660 coins. Wydaje się więc, że lepiej jest kupować same najtańsze, bo dużo nagród, a losowo coś się trafi. Pewności nie mam jednak, poeksperymentujmy i napiszcie jak u was wypadają nagrody. Tu są dane jakie nagrody mogą wypaść z jakim prawdopodobieństwem: https://cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000127166-what-are-pods- Common Pod: 100 CointiPoints or 1,000 Coins.(Each item has an 89.9% chance to be Common, 10% chance to be Uncommon, and 0.1% chance to be Rare) Uncommon Pod: 500 CointiPoints or 5,000 Coins (Each item has an 70% chance to be Common, 28% chance to be Uncommon, and 2% chance to be Rare) Rare Pod: 1,000 CointiPoints or 10,000 Coins (Each item has an 50% chance to be Common, 45% chance to be Uncommon, and 5% chance to be Rare)
 14. [SCAM] Bitwiden 5% przez 40 dni

  Ładne kwiatki
×