Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
wrzochal11

Forumowicz
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Dobry

O wrzochal11

 • Tytuł
  Inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://rafalwrzosek.pl/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

624 wyświetleń profilu
 1. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  @Asiakusicielek Właśnie na tym polega cała zabawa zwana zarabianiem w Internecie. Polega to na tym aby SKUTECZNIE dotrzeć ze swoją ofertą do osób, które mogą być nią zainteresowane. Afiliacja, czyli m.in program M2M, to nie tylko otwieranie kont bankowych. Zobacz sobie, że są tam też i inne kampanie. Jest ich dużo.. są i różne modele rozliczeń. Reklamodawcy mogą płacić na przykład za same dane do klientów. Ogólnie to też nie ma tutaj obowiązku korzystania z jakiegokolwiek produktu, można tylko i wyłącznie promować - w zasadzie to o to chodzi Naszym zadaniem, jako wydawcy, jest właśnie promowanie tych produktów w sposób jak najbardziej skuteczny. To od nas zależy jakie produkty będziemy promować, w jaki sposób i w jakich miejscach. Tymi miejscami mogą być chociażby nasze strony www, FB - grupy dyskusyjne, płatne reklamy, fanpage, Instagram, YT, fora internetowe - np. marketing szeptany, itd. Nie chodzi też o to aby pospamować pół Internetu.. zasada jest zawsze ta sama -> Daj jakąś wartość na temat produktu, a dopiero na końcu daj przekierowanie na ofertę. W polecaniu nie ma niczego złego, jeśli jest to robione w normalny sposób. Wartość za wartość! Ty dajesz wiedze na temat produktu, a ktoś jeśli chce to z niego korzysta. Widzisz, a niektórzy wymyślili sobie, że będą podstępem zmuszać ludzi do otwierania kont - czasami nawet nie do końca darmowych!, a rzekomo dadzą w zamian jakiś niesamowity system.. paradoksalnie też polecają i znajdują klientów, tylko to nie tak powinno wyglądać. Ci co naprawdę to robią, to mają swoje strony www, tam dokładnie opisują dane konta i jak ktoś ma ochotę to sobie otwiera. Te strony są wysoko wypozycjonowane i ruch zainteresowanych jest - ogólnie konkurencja w produktach finansowych jest ogromna, bo stawki są niezłe. Ogólnie kolega wcześniej pięknie napisał i to sobie każda osoba początkująca musi wziąć do serca: Tylko takiej wiedzy nie da się posiąść w 15 minut na forum, tylko trzeba bardzo dużo o tym czytać w internecie.
 2. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  założyłaś konta bankowe ze swoich linków? A widzisz, zazwyczaj ludzie zakładają je z czyjś linków, nie wiadomo po co Co dalej? Co chcesz! Ogólnie to w afiliacji chodzi o to aby skutecznie promować produkty. Można też budować swoją strukturę, tylko w M2M abyś dostała 5% od zarobków partnerów to Ci muszą zarobić łącznie 5000zł.. niemało. [SPAM]
 3. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  Limit do wypłaty jest to 100zł, tak jak piszesz. Dopóki tyle nie nazbierasz na swoim koncie w M2M, to środków nie wypłacisz. Środki te nie przepadają, po prostu w kolejnych miesiącach możemy dozbierać - chyba, że coś się zmieniło Zdaje się, że nazwy strony nie można już sobie zmienić.
 4. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  @Hasztagmisiek Jeśli chodzi Ci o zarobki od poleconych, abyś cokolwiek od tego otrzymał, to Twoi poleceni łącznie w danym miesiącu muszą zarobić min. 1500zł. Dostajesz wtedy 5%. Wraz ze wzrostem zarobionej kwoty przez Twoich partnerów, wzrasta też % zarobku. Podajże jak zarobią od 5tyś do 10tyś to masz 10%, a od 10 tyś wzwyż jest 15%. Jaką specjalizacje? Taką której produktów ludzie szukają. Musisz być w takich miejsca gdzie mogą być odbiorcy Twojej propozycji
 5. Wiem na czym polega afiliacja i program Ebroker oraz inne tego typu projekty są jak najbardziej OK. Jeśli ktoś potrafi skutecznie promować produkty, to jak najbardziej może zarobić. Mówię tylko o tym, że Ty wprowadzasz w błąd mówiąc o tym, że dostajemy 50zł za samą rejestrację co nie jest oczywiście prawdą. Napisałem wyżej kiedy te 50zł się otrzymuje..
 6. Nie od dzisiaj wiadomo, że na afiliacji ta się zarabiać i sposobów jest mnóstwo. Niektórzy podstępem (rzekomo uczą oszczędzania!) zmuszają innych do zakładania kont bankowych, na takich radzę uważać. O prowizję im tylko chodzi, a nie o naukę zarobku czy oszczędzania. "Za samą rejestrację już dostajemy 50 zł na dzień dobry." Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Bo nie za samą rejestrację, tylko za to, że uda nam się zarobić 250zł w danym miesiącu rozliczeniowym (jednorazowy gratis), a to pewna różnica.
 7. Starlife - www.starlife.pl

  To o ile niższe są ceny dla partnerów, bo jak popatrzyłem na stronie to tanio nie jest?
 8. Starlife - www.starlife.pl

  Jak zwykle mówi się o pieniądzach, pompuje się ludzi na zarabiania, a nie mówi się o tym co w tej całej zabawie najważniejsze czyli jakie są ceny produktów, jaki jest dokładnie asortyment, ile trzeba wydać w danym miesiącu aby być uwzględnionym w comiesięcznym rozliczeniu firmy, ile kosztuje wystartowanie czyli możliwość rozpoczęcia budowania struktury. Czy przypadkiem za tymi pięknymi słowami nie stoi drogi pakiet wejściowy..
 9. Daj sobie spokój, to jeden wielki SCAM. Kto niby chciałby płacić tak duże pieniądze, za taką bezwartościową prace?
 10. Panowie przedmówcy, nie sposób się z Wami nie zgodzić. Osobiście mam takie samo zdanie. Ciężko znaleźć na rynku dobrą firmę działającą w sektorze MLM. Wszystkie są niesamowite, a brakuje tych normalnych ..aby firma była dobra, to musimy przede wszystkim robić tam zakupy jako konsument, a nie dlatego bo jesteśmy w danej strukturze czy biznesie - tak to zazwyczaj wygląda. Jeżeli ktoś robi zakupy tylko po to, bo jest w biznesie, to wtedy nie jest to prawdziwy marketing społecznościowy, tylko marna jego imitacja. Takie struktury nie są stabilne, bo ludzie w pewnym momencie przestają kupować, bo nie widzą w tym sensu. Albo cały czas próbują działać i łudzą się, że wolność finansowa w końcu przyjdzie, bo jak już kupili pakiet startowy to głupio się wycofać Co do DuoLife, dużo się mówi o tym niesamowitym planie biznesowym, tylko dlaczego jest on tak niesamowity? Co tam jest takiego co bije na głowę pozostałe firmy? Ile co miesiąc trzeba wydać, aby być branym pod uwagę w comiesięcznych naliczeniach z całej struktury? Z tego co wiem, to nie są to małe kwoty..
 11. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  @up Dokładnie, nic tylko się zgodzić! Te zasady powinny mieć zastosowanie cokolwiek byśmy nie robili. Można być mechanikiem i konkretnie wykonywać swoją robot i klient zadowolony i mechanik. Można robić na odpierdziel, wtedy klient już nie będzie zadowolony Ogólnie to uważam, że im ktoś większą wartość dostarcza, to powinien więcej zarabiać i tak powinno być. Nic w tym złego. Takie osoby mają właśnie zarabiać jak najwięcej! Oszuści, naciągacze - ci powinni nie zarabiać nic, nie ważne co robią i w jakiej branży pracują. W afiliacji jak ktoś rzetelnie opisuje produkt, to fajnie jakby zarabiał jak najwięcej. Gorzej jak tylko dany produkt chwali, przemilczając niewygodne informacje, wtedy niech już tak dobrze nie zarabia
 12. Money 2 Money - www.money2money.com.pl

  ..i właśnie to na tym polega, żeby szukać tych skutecznych możliwości promowania produktów. Po prostu musisz umiejętnie docierać ze swoją ofertą do ludzi którzy mogą być nią zainteresowani. Internet jest narzędziem, które ma w tym "docieraniu" pomóc. Oto takie przykładowe miejsca za pomocą których można promować dane produkty: strony www, kanał na YT, fanpage lub grupy na FB (własne lub cudze), swoje konto na Instagramie, listy mailingowe, fora internetowe.. itd. Generalnie wszędzie tam gdzie są ludzie w tym całym Internecie Jak ruszyć? Popatrz na jaki produkt może być zapotrzebowanie i pomyśl jak można go zacząć promować. W marketingu mówi się, że sprzedajemy rozwiązanie problemu, a nie sam produkt Wiem, ciężki temat. Niektórzy parę już lat zgłębiają tajniki tej branży. Ciekawostka? Jak ktoś by Ci wszystko wyłożył na tacy, to jaką by miał z tego korzyść, poza taką że miałby konkurencje? Zdrowa współpraca polega na tym, że obie strony na niej korzystają, o tym też wielu początkujących e-zarabiaczy nie chce nawet słyszeć, a o wszelkiej maści oszustach już nawet nie wspominam..
 13. @up Dlaczego uważasz, że firma DuoLife, w swojej branży, nie ma sobie równych? Czym możesz poprzeć swoją tezę? Na czym polega ta różnica?
 14. Internet to tylko takie narzędzie w naszych rękach, taki jakby pośrednik w docieraniu do ludzi. Niektórzy szukają tutaj worka pieniędzy, cudownych metod, itd., a tak to nie działa. On tylko ma pomóc. Tym czynnikiem decydującym jesteśmy my sami. Dróg jest wiele, ale wiele z nich prowadzi niestety donikąd
 15. Prawda o MLM - czy warto?

  Osobiście nigdy nie znalazłem żadnego biznesu, który odpowiadałby mi w 100%. Bo czegoś takiego nie ma. Zawsze są plusy, ale i MINUSY. Coś mogłoby być lepiej, coś można by poprawić, itd. ..a na FB co? Fanatycy! Każdy ma najlepsze biznesy na świecie. Półprawdy. Ludzie myślą, że jak kogoś zarejestrują, to już po wszystkim, a to wtedy dopiero się zaczyna zabawa.. i tak kopiują jedni od drugich. Nasłuchali się bzdetów i tak powtarzają. Ale tak jest ze wszystkim, w każdej branży, są profesjonaliści i są amatorzy. Tych amatorów zawsze jest więcej. Większości się nie udaje. Dlaczego? Bo ludzie nie chcą się rozwijać, uczyć nowych rzeczy, itd. Robią rzeczy, które nie mają sensu. Tak jak i z MLM. Idea fajna, ale zeszmacona przez ludzi. Bo jak mają utrzymywać się struktury gdzie trzeba kupować jakieś niepotrzebne produktu po zawyżonych cenach? Dlatego pompuje się w ludziach te emocje, wizje, pragnienia i tak kupują wierząc w to, że będą bogaci.. a wiedzy jak skutecznie działać nie zgłębiają? O tym już się nie mówi. Potem w końcu przychodzi moment, że przestają kupować i rezygnują, bo pieniędzy nie widać. Ale cały czas pojawiają się nowi i tak się to koło kręci. Jak MLM to tylko z produktem w normalnych cenach, czyli takim który i tak kupujemy na co dzień. Wtedy tak naprawdę nic nie tracimy, bo robimy to co i tak zrobić musimy - za dużo takich MLM niestety nie ma. Ale tylko wtedy ma to sens. Sztuczny obrót prowadzi donikąd. W czymś takim odnajdują się Ci co potrafią manipulować ludźmi, wpływać na ich psychikę. W sumie dzisiaj to i słowo "sprzedaż" jest kojarzone z czymś złym, a to przecież nie tak, w sprzedaży nic złego nie ma. Wszystko zależy od tego co za tym słowem stoi, czyli co sprzedajemy..
×