Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
popens

Forumowicz
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About popens

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Tani i dobry hosting?

  Ludzie, którzy tutaj moderują mają naprawdę sieczkę w głowie. Warto poznać co oznacza słowo fejk. Ja w tym momencie mam tam 4 konto. Palnij się człowieku.
 2. Ile za VPSa

  Za tyle znajdzie się i na polskich serwerach przyzwoita usługa ;-) Wiadomo, że dużego sklepu to nie uciągnie, ale pod coś małego będzie zdecydowanie wystarczające ;-)
 3. Domena i hosting gdzie szukać.

  Nie wiem czy coś edytowałeś, ale ja we wpisie sepka nie widzę żadnej opinii ;-)
 4. Tani i dobry hosting?

  Można nawet mniej niż 50 zł, trzeba tylko dobrze kombinować z kodami/promocjami. Np. jedno z kont w Hekko rejestrowałem kiedy mieli w black friday -80 proc. ;-) I właśnie takie okazje się wykorzystuje ;-) Fake opinia, czy Hekko nie stać na opinie realnych klientów?
 5. Domena i hosting gdzie szukać.

  Darmowy serwer, jak darmowy serwer - kończy zawsze dokładnie to samo. Absolutnie pozbawione sensu jest działanie na takich serwerach, które nie dają jakości. Trudno się po nich spodziewać dobrego działania, a tym bardziej na darmowym serwerze. Najważniejsze jest po prostu odpowiednie podejście do testowania. Usługa ma być solidna i niezawodna - to podstawy.
 6. Gdzie kupić domenę?

  Też tego nie rozumiem, ale z drugiej strony już kiedyś płaciłem na az.pl po 120 zł za PL ;-) Po prostu do kiedy człowiek nie zacznie w webmastkę wchodzić głębiej, to średnio sobie zdaje sprawę z tego, co w trawie piszczy ;-)
 7. Ile za VPSa

  Ok, znam VPSa Hekko, faktycznie jest bardzo tani, ale akurat te parametry to masz bardziej pod naukę na infę, jakąś zabawę, a nie pod prowadzenie czegoś poważnego, więc bierzcie to również pod uwagę ;-)
 8. Tani i dobry hosting?

  Przygody z darmowymi usługami kończą się zawsze dokładnie tak samo ;-) Uwierz mi - przerobiłem polskie i zagraniczne serwery - nie ma to sensu. Wszystko pada w najmniej oczekiwanym momencie. Płacisz to wymagasz, masz solidną usługę i to jest w zasadzie jedyny dobry kierunek.
 9. Własny blog z nową domeną

  Normalna. Wiadomo, że najpierw okres testowy, a dopiero później można sobie opłacać usługę na cały rok. Taniej wychodzi. A przy tym darmowym teście można przecież sprawdzić w zasadzie wszystko, co nie? Ja radzę wysyłać również maile do supportu. To także wiele mówi o jakości usługi.
 10. Jaki hosting wybrać?

  Ty tak poważnie? Ale w jakim celu? Chcesz robić coś nielegalnego? Prawda jest taka, że w tym momencie w każdym przypadku można wyciągnąć informacje o właścicielu - nie zawsze oficjalnie. Nie baw się w takie tematy.
 11. Darmowy hosting

  Źaden darmowy hosting nie będzie dobry. Nawet jeśli znajdziecie coś co początkowo będzie ok, to uwierzcie mi, że długo to nie potrwa. Też przechodziłem ten etap - w Polsce hostingi kosztują śmieszne grosze, jest mnóstwo kodów rabatowych, więc czy warto oszczędzać kilkadziesiąt złotych?
 12. Tani i dobry hosting?

  Jak rozumiem ten kod jest już nieaktualny? A ktoś posiada aktualny? Obojętnie jaka zniżka, aby tylko mieć coś taniej ;-)
×