Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
cryptoinvestment

SuperVIP
 • Zawartość

  1473
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

51 Wspaniały

2 obserwujących

O cryptoinvestment

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Mining, składanie koparek GPU, HYIP, MLM, grafika komputerowa, języki obce, filmy, kultura

Ostatnie wizyty

1758 wyświetleń profilu
 1. Na advcash nie ma fee, nie wiem jak z BTC, bo ja zazwyczaj na adv wypłacam, pewnie jest jakieś większe min. może, jak będę miał jak to sprawdzę to.
 2. Teraz widzę, że tu jest trochę jak w Pandex. Plany liczą się w dniach kalendarzowych, ale płacą tylko w dni robocze. Trochę to w sumie zmienia, jeśli patrzeć na Roi. Dlatego może jest do tego ww. programu porównywany. Ja sam testuję, może wpłacę w drugi plan jeszcze 500$ na 30 dni, ale zysk netto to tylko 130$ przy tej kwocie. Nie ma tu jakichś mega zysków, można na dziwnej strukturze niby zarobić, nie wiem co mam myśleć o tym, bo wygląda to, że jest potencjał na parę kółek. Wypłaty min to chyba 1$, tyle sam wypłacałem, w BTC pewnie jest większe, ale nie znalazłem info nigdzie na stronie. HOW ARE THE PAYOUTS PROCESSED WITHIN THE ASSET MANAGEMENT SYSTEM? Profit payments for your active deposit under the asset management are processed five days a week (Mon-Fri) and paid to your balance. WHAT ARE THE LIMITS FOR ADDING/WITHDRAWING FUNDS? You can apply for any amount above $1. HOW MUCH TIME DOES FUNDS WITHDRAWAL TAKE? If you use such payment systems as AdvCash, PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, Ethereum, LiteCoin, Ripple, then it may take up to three days for you to receive funds. Oczywiście mogę się mylić, wiadomo, że to ponziak przecież i ryzyko jest zawsze duże.
 3. Program płaci jak na standardy Hyipowe może trochę mniej, ale może to lepiej. Ten pierwszy plan to taki tester, drugi plan jest już trochę lepszy - edit: plan liczy się w dni kalendarzowe, ale płaci w robocze. Nie ma tu rewelacji, ale może dzięki temu program trochę pożyje. Program płaci, pisze, że do 3 dni, ale u mnie wypłata wczoraj wieczorem zlecona dotarła dzisiaj. Dowód pierwszej wypłaty tutaj.
 4. Zapłaciły hyip/revshare lipiec 2018

  Pierwsza wypłata z FIX CLUB Ostatnie wypłaty z TAURISE
 5. Data powstania - trudno powiedzieć, 2-3 tygodnie temu może, ale wypłynął dzisiaj na social media Podobno program, na który długo czekali weterani, podoba mi się - to wchodzę i będę testował PLANY INWESTYCYJNE (USD LUB BTC): Standardowo depozyt zwracany na koniec, naliczenia w dni robocze o 14.00 UTC +1. Są też plany na 365 dni, równieź w USD i BTC - depozyt nie jest zwracany, czyli jest wliczony w naliczenia. MINIMALNA INWESTYCJA: 20$ (plany na 365 dni) lub 50$ (plan na 20 dni) OBSŁUGIWANE PROCESORY: MINIMALNA WYPŁATA: w trakcie uzupełniania PROGRAM PARTNERSKI: dość skomplikowany, jest to wytłumaczone na filmie, wygląda to ciekawie i oryginalnie OPIS: Nowy program, na który podobno wielu wytrawnych hyipoholików czekało od paru miesięcy - takie chodzą słuchy na "netach". Program wykonany bardzo przyzwoicie, wiele języków (w tym polski), myślę, że może to być fajny temat, mam przeczucie, że to trochę pochodzi. Na razie nie spekuluję co to za admin, ale wygląda na mój ulubiony typ programu, czyli ruski wynalazek, który pochodzi parę cykli, na co liczę. Firma jest zarejestrowana w Nowej Zelandii, na stronie są dokumenty, dane kontaktowe i linki do social media. Jest profil na YouTube i prezentacje video po polsku: w trakcie uzupełniania LINK DO REJESTRACJI: www.fix.club MOJA INWESTYCJA POCZĄTKOWA: 100$ w plan USD, wpłacane w BTC LINK DO BLOCKCHAIN w planach być może nieco większa inwestycja
 6. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Można codziennie, jak wpłata nastąpiła kiedyś z procesora np. advcash bo jest małe min. Na BTC to 30$ np. po zakończeniu planu na konto balance wraca depozyt do wypłaty lub ponownego zdeponowania na nowy plan. CZY ISTNIEJE MINIMALNY LIMIT ŚRODKÓW, KTÓRE MOŻNA WYPŁACIĆ? Minimalna kwota do wypłaty to 1 USD. W przypadku Bitcoin minimalna kwota będzie minimalną kwotą transakcyjną w systemie.
 7. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Zgadzam się, szczególnie z ostatnim zdaniem. Te liczby są od początku z całej głębokiej struktury. Program jest bardzo dobry, ja nic nie mówię, kocham takie wynalazki, ale ja już swoje zrobiłem i teraz sobie tu obserwuję bardziej. Oby chodził jak najdłużej i oby się udało każdemu wyskoczyć w porę z depo. Jakbym się sam miał szarpnąć na dorzutkę to dam znać. Nie przewidzimy kiedy admin zgasi światło, ale pewnie będzie chłop górki szukał najlepszej, no bo co będzie jak ludzie servery zaczną wypłacać. Przy takich zyskach to już bardzo udany program i kibicuję, żeby admin potrafił zareklamować się na nowych rynkach i jeszcze dał się pobawić. Krótkie plany wydają mi się w tym momencie najmniej ryzykowne, a są fajne te na 10 dni. Tu są limity, ale jednak coś jest i ten sociable to najlepsze opcje dla mnie. Kibicuję odważniejszym.
 8. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Ja wrzuciłem skromnie depo za 100$ na 10 dni. Może coś dorzucę, ale to teraz bardziej dla zabawy. Mogę sobie reinwestować w nim trochę z naliczeń itp, niech się kręci, ale ja już ostrożnie, bo taką mam strategię. Kusi sociable od 700$ i to jest tak, że jak nam wypłaci pierwsze naliczenie, to już później prowizje nalicza od malejącego depozytu codziennie od pn do pt. W razie upadku programu w trakcie trwania depozytu mamy dużo większą szansę na odzyskanie kapitału również z depoztyu, który w innych planach jest zamrożony do końca planu. Kurde prawie jak Richmond Berk W Azji widzę program teraz chyba się rozwija. Niby to może dać mu trochę więcej życia. Takie były moje depo i nowe otwarte depo dzisiaj: Fajnie tu leciało, może jeszcze szarpnę się na inne depo, ale ogólnie to już ostrożniej tutaj sobie inwestuję, może zobaczę ile kółek na 10 dni się da zrobić np. od teraz. Kusi Sociable za 700$ bo to jest mój ulubiony plan tutaj. Niech sobie pyrka, może coś jeszcze się tu da ugrać.
 9. Mi wisi wypłata najstarsza od chyba 19.06, wcześniej przez chwilę wypłaty szły szybko, teraz cisza, więc nie wygląda to obiecująco, ale może jeszcze za wcześnie na jakieś ostateczne wnioski.
 10. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Faktycznie trochę dłużej to zajmie, bo depozyt się zmniejsza przecież w trakcie trwania planu, więc i kwota naliczeń się zmniejszy. Zapomniałem o tym skromnym fakcie ... Decyzja nadal nie podjęta, a mam na oku parę innych opcji, więc jeszcze dumam.
 11. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Mi się skończył depozyt i wypłaciłem go - dotarł na ADVcash szybko jak zwykle wypłaty - dowód tutaj. Myślę, że ta laska to wynajęta aktorka i może za dużo nie wiedzieć - będąc szczerym. Programy tego typu "kręcą" się zazwyczaj tak długo jak adminowi jest to na rękę i opłacalne. Pewnie sam admin nie przewidzi do kiedy, bo skąd ma wiedzieć jak długo będą się budowały struktury i kasy w ponziaku będzie przybywało. Teraz pozostaje decyzja czy dalej tutaj próbować czy dać sobie spokój, bo już ładnie w sumie nakręciło jakby nie patrzeć. Myślę jeszcze nad sociable za 700$ jak pisałem, bo szybko się zwraca i duże dzienne naliczenia są. Pewnie dam znać jak coś postanowię.
 12. Zapłaciły hyip/revshare czerwiec 2018

  TAURISE - link do tematu
 13. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Ja też dostałem SMSa. Nie widzę w nim nic szczególnego, poza tym, żeby wywrzeć dobre wrażenie na nas, żebyśmy dalej inwestowali. Mi się dzisiaj kończy depozyt Standard i nadal myślę, co z tym faktem uczynić. Też myślę nad Sociable za 700$.
 14. TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Kolejne wypłaty jak zwykle szybko na portfelu - dowód tutaj. Zauważyłem, że płacą szybko do ok. 18-19, a po tej godzinie to już rano przychodzi wypłata.
 15. Zapłaciły hyip/revshare maj 2018

  TAURISE.COM
×