Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
cryptoinvestment

SuperVIP
 • Content count

  1509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

2 Followers

About cryptoinvestment

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Mining, składanie koparek GPU, HYIP, MLM, grafika komputerowa, języki obce, filmy, kultura

Recent Profile Visitors

2237 profile views
 1. Podsumowanie ostatnich wypłat - tutaj.
 2. Zapłaciły hyip/revshare październik 2018

  Exspace.pro - podsumowanie wypłat
 3. Kolejne naliczenie i wypłata już na moim koncie - dowód tutaj.
 4. Zapłaciły hyip/revshare październik 2018

  Exspace.pro - kolejna szybka wypłata na koncie
 5. Pierwsza wypłata z naliczeń szybko trafiła na moje konto (ok. 30 min) - dowód tutaj. Dziennie nalicza mi ok. 40$ (0.006 BTC).
 6. Zapłaciły hyip/revshare październik 2018

  Exspace.pro - wypłata pierwszego naliczenia, 30 min i na koncie
 7. EXSPACE.pro Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy Program partnerski: OPIS: Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu. Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał. Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję. Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera". Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu. Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI. Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci. Link referencyjny: www.exspace.pro Moja wpłata:
 8. No niestety, u mnie to samo, nie dał odrobić wkładu ... Proszę o przeniesienie do scamu.
 9. Z mojego konta zniknęła kasa, zmieniono portfele, wcześniej były dziwne maile z bonusami, na monitorach już problem/scam niektórych ... Lipa będzie chyba, więc daję info, żeby już tu nic nie wpłacać.
 10. Wypłaca instant - dowód tutaj.
 11. Wypłaca instant - dowód tutaj.
 12. Wypłaca instant z automatu - dowód tutaj.
 13. Zapłaciły hyip/revshare sierpień 2018

  OxBit - kolejne instanty, podsumowanie od 26.09 FAVOURITE - kolejne wypłaty z automatu Bitrise Trade - kolejny instant, pierwsza wypłata naliczeń
 14. Kolejne 2 wypłaty z automatu na moim koncie - dowód tutaj.
 15. Kolejna wypłata - instant, tym razem z pierwszego naliczenia - dowód tutaj.
×