Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
vordai

Forumowicz
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About vordai

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  K.

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. Zdecydowałem się wejść do programu, ale - póki co - z dość dużą rezerwą. Najistotniejszy, jak dla mnie, będzie tzw. efekt sieciowy i promowanie klona CTO przez wszelkiego rodzaju liderów-naganiaczy. Najbliższe tygodnie powinny dać nam odpowiedź, z jak dużym rozmachem rozpocznie się EXXA. Jednocześnie - w nawiązaniu do całkiem prawdopodobnych teorii @pepperoniss-a - chciałbym zauważyć jeszcze kilka rzeczy: 1. W ostatnich dniach osiągamy kolejne szczyty ceny CTO (czyżby twórcy próbowali dać do zrozumienia gawiedzi, że jeszcze warto wejść?), 2. Program poleceń generuje niesłychanie duże zobowiązania; ponadto - kiedy cena CTO rośnie a na rynku panuje stagnacja, każda konwersja do ETH jest potencjalnym (dodatkowym) zyskiem użytkownika, nie programu, 3. Na grupach związanych z CTO nadal można poczytać o wszelkiego rodzaju problemach dot. konwersji, wypłat i, ogółem, poruszania się po aplikacji. Nie dziwi was, że ich programiści tak mozolnie poprawiają coś, co powinno być poprawione... jeszcze w wersjach testowych? Osobiście nie uważam jednak, by EXXA-a miała pokryć zobowiązania CTO. Na chwilę obecną istnieje zbyt wielka dysproporcja pomiędzy środkami w jednym a drugim ,,portfelu". No, i tak już pół-żartem, pół-serio... skoro to miałaby być zaplanowana akcja, to bardziej sensowne wydaje się promowanie nowego projektu. W końcu daje on nieco większe, ale nadal iluzoryczne, prawdopodobieństwo, że podziała dłużej. A wszyscy wiemy, że dłuższe życie każdego hyip'a, to...
 2. Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Co do samego projektu - spotkałem się z informacjami, jakoby liderzy z tak ,,przyszłościowych projektów" jak: Omega czy CTO zaczynali przenosić środki właśnie do EXXA. Prowizja za na polecanie z pewnością będzie dla nich kusząca. Samotni strzelcy powinni natomiast rozważyć wszelkie za i przeciw. Kusi z pewnością cena tokena - zakładając podobny, bo 4-krotny wzrost wartości początkowej - zysk powinien być całkiem przyzwoity. Czekam na bardziej szczegółowe informacje od @Kryptokox'a i prawdopodobnie także zdecyduję się wejść do programu.
 3. Dzisiaj, podczas mozolnych prób wyzerowania swoich kont, doświadczyłem kilku paradoksów działania portfela - samego w sobie. Chciałbym jednak podkreślić, że jestem zadowolony z decyzji o dołączeniu do programu. Pozwolił zarobić i z tym będę go kojarzyć już zawsze. Puściłem rano testową wypłatę w BTC i udało się za pierwszym razem. Kilkanaście minut później, kiedy chciałem już wypłacić całą resztę, zostałem zasypany przynajmniej dwudziestoma komunikatami o nieprawidłowym kodzie z GA, błędzie 40* i 50* i sugestii, by nie zlecać ponownie tej samej wypłaty. Oczywiście był on mylący(!), bowiem środki zniknęły z salda dopiero po kilkunastu kolejnych próbach. Na drugim koncie natomiast największą sztuką była... konwersja CTO na ETH. Tu musiałem podjąć jeszcze większą ilość prób (akurat rozmawiałem przez telefon, wiec nie było to aż tak uciążliwe, heh). Jednak to, co mnie naprawdę zaniepokoiło, to SAMOISTNIE USUNIĘCIE GA Z KONTA. Klikam sobie w jakimś otępieniu, wklejam kody (rzecz jasna: ,,błędne"!), aż tu nagle informacja, iż przed wypłatą muszę aktywować 2FA... Nie wiem, czy to zwykłe zrządzenie losu, złośliwość twórców, którzy chcieli ukarać mnie za upór i determinację podczas próby ewakuacji, aczkolwiek ten incydent utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję.
 4. Z informacji, które udało mi się uzyskać, minimalna ilość, jaką można przesłać do innego użytkownika, to 10 CTO. Tak że z mojej strony propozycja jest nadal aktualna. I (niestety) posiadam depozyt w BTC, więc opisany przez Ciebie patent nie wchodzi w grę.
 5. Osobiście podjąłem decyzję o wycofaniu wkładu, a także wypracowanego w programie zysku (w imię często przytaczanej tu zasady odnośnie do tracenia szans... albo środków). Podobnie jak jeden z przedmówców - nie miałem żadnych problemów z zamianą CTO na ETH. Komplikacje zaczęły się dopiero w momencie próby wycofania wkładu z Jarvisa. Kilkunastokrotnie pojawiał się komunikat o przeciążeniu sieci wraz z sugestią, by spróbować ponownie za jakiś czas. Załapało dopiero po XX próbach. Nawet bez konieczności stosowania VPN-a. Niestety, przeoczyłem, iż za wypłatę środków również pobierana jest prowizja w CTO. Stąd pytanie - czy ktoś byłby w stanie poratować mnie jakimiś 6 sztukami? Biorąc pod uwagę zaistniałe trudności, nie chciałbym ponownie wrzucać tam depozytu... Oczywiście pokryję ten koszt w wybrany przez drugą stronę sposób (w granicach rozsądku czy tam legalności : P).
 6. Trafiłem ostatnio na to nagranie: Przyznam szczerze, że całość wydaje się dość interesująca. I w jakimś sensie wiarygodna. Nie mniej - zastanawia mnie, jak zapatrują się na to bardziej doświadczeni inwestorzy-ryzykanci z forum. Co, w waszej opinii, może tutaj po prostu ,,nie wypalić''? Na co warto zwrócić szczególną uwagę, wchodząc w ten program?
 7. Wygląda na to, że pomimo dziwnego komunikatu środki faktycznie zostały już przesłane. Korzystając jednak z okazji - dlaczego, nawet pomimo wybrania max przy kwocie, na koncie została jakaś część BTC (+/- 10$)?
 8. Zgadza się, próbuję uruchomić bota przez depozyt w BTC. Sugerujesz zatem, że to może mieć związek z aktualną sytuacją w sieci i najlepiej będzie po prostu próbować, aż zaskoczy?
 9. Próbuję odpalić właśnie depozyt na Jarvis AI, natomiast po wybraniu kwoty i i kliknięciu proceed, pojawia mi się komunikat sugerujący sprawdzenie połączenia internetowego (mimo iż posiadam do niego dostęp). Jakieś sugestie?
 10. [SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

  Wpłaciłem pewną sumę do TAT ponad 2 miesiące temu (te piękne czasy, kiedy BTC stał po ~4800 zł), ciągle reinwestowałem i nadszedł moment, kiedy chciałbym powoli wyciągać swój wkład, ale... no właśnie, tu pojawia się pewien ,,problem''. Z tego, co mi wiadomo w programie nie ma stałego przelicznika BTC, więc gdybym zaczął zlecać wypłaty teraz, byłbym mocno w plecy. Ponieważ jeszcze nie jestem na takim etapie, by machnąć na to ręką, chciałem zapytać się o wasze sugestie. Czy lepiej byłoby przeczekać tę zwyżkę, po cichu liczyć, że BTC znów będzie oscylował w granicach piątki i dopiero wtedy działać, czy - być może - mam jakieś złe informacje i wypłacając teraz wcale nie będę stratny?
 11. Wyplaty z NordeBank

  I u mnie wypłata instant (BTC). Co prawda wisi jeszcze groszowo-testowa (1$), którą zleciłem rano, ale bez wątpienia to dobry sygnał. Przyznam, że nieco już powątpiewałem. Oby tylko nie były to jakieś ostatnie hyip'owe przebłyski... Swoją drogą - czy ktoś zorientowany mógłby wypowiedzieć się w kwestii rzekomych przenosin NB się na inny serwer?
 12. Czy działa wam strona?

  Coś jest na rzeczy, bo w końcu (po ponad 6h) pojawiło mi się dzisiejsze naliczenie na balance oraz odpowiednia adnotacja w transakcjach. Ponadto - strona, w porównaniu do tego, co obserwujemy od rana, nabrała niebywałej płynności. Na razie wstrzymuję się jednak z wypłatą.
 13. Czy działa wam strona?

  No nic, zobaczymy. Jak na złość mam jeszcze komunikat o braku dwustopniowej autoryzacji, ale jej wykonanie, zwłaszcza przy tak działającej stronie, jest poza moim zasięgiem.
 14. Czy działa wam strona?

  A czy ktokolwiek, komu udało się zalogować, nie dostał naliczeń za dzisiejszy dzień? U mnie jest już dwie godziny ,,po fakcie'', a na balance nadal pusto.
 15. Czy działa wam strona?

  U mnie jest już tak, jak być powinno. W inwestycjach widnieje zakończony depozyt oraz ten, który jest w trakcie. Historia transakcji w niezmienionym stanie. Zakładając, że dzisiaj wszystko wróci do normy, można chyba odetchnąć z lekką ulgą. Dla pewności powtórzyłem całą procedurę (logowania i weryfikacji własnego konta) dwukrotnie.
×