Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Nun

VIP
 • Content count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Excellent

2 Followers

About Nun

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

2319 profile views
 1. Same zmiany na plus. Firma dba o nas jak żadna inna. Przed nami lata zarabiania w bezpiecznym i stabilnym międzynarodowym biznesie opartym na nowoczesnej technologii blokczajn. Po prostu petarda. Ja dopłacam
 2. Problem w tym, że patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, tworzenie systemu działającego w prezentowany tu sposób jest zupełnie nieuzasadnione. Jeśli bot tak genialnie pomnaża kapitał, po cóż tworzyć system poleceń, który jest wyjątkowo kosztowny? Są inne, szybsze i tańsze metody na pozyskanie kapitału. Pod warunkiem, że rzeczywiście mamy patent na zamianę ołowiu w złoto. Jeśli tego patentu nie mamy trzeba wspomagać się na różne sposoby, najlepiej ściągając kryptowaluty od inwestorów przekonanych, że złapali Pana Boga za nogi. Niezgadzająca się ekonomicznie konstrukcja, sugeruje że coś tu jest nie tak. Jest też elementem cechującym każdy praktycznie system oparty na wpłatach i wypłatach. Natomiast pod kątem oceny jako HYIP jest to doskonały program, który z pewnością da zarobić wiele.
 3. Cena nie spada bo to jeden z głównych argumentów marketingowych. Spadnie w swoim czasie. Gwałtownie i prawie do zera. Jeśli realny trading rzeczywiście się odbywa, jest to w mojej ocenie czynnik w istotnym stopniu zwiększający ryzyko. Kilka błędnych ruchów może pogrzebać program, nawet gdy przewaga wpłacających jest duża i w modelu bez tradingu całość mogłaby bez przeszkód działać dalej. Patrząc z drugiej strony, jeśli admin dobrze zarobi na tradingu może już nie chcieć robić reweniu szer Wypłaci sobie i zamknie biznes. Chciałoby się uwierzyć, że oto w reszcie, powstał cudowny system, który jest realny i który nam wszystkim da zarobić przez lata. Że oto wreszcie znalazł się wspaniałomyślny człowiek, który odkrył formułę na zamianę ołowiu w złoto i postanowił udostępnić ją dla wszystkich. Niestety doświadczenie podpowiada co innego. Nie znamy dnia, ani godziny kiedy czar pryśnie i okaże się, że po raz kolejny już, król jest nagi. Sytuacja z Plusem za chwilę się wyciszy. Cześć inwestorów CT pewnie o niej nie wie i się nie dowie. Część nawet jeśli się dowie to temat zbagatelizuje: Plus to było oszustwo, a my przecież jesteśmy w realnym projekcie. Część to drobni ciułacze bez poleconych, dla których zysk jest jeszcze zbyt mały by rozważyć wypłatę. Część najwierniejszych wyznawców wierzy, że cena będzie rosła do 1000 USD, bo przecież na webinarze słyszeli. Część naganiaczy z Plusa zasili szeregi CT. Dlatego w mojej ocenie program ma jeszcze co najmniej kilka miesięcy dobrego życia.
 4. Upadek bitmarket.pl (bitmarket.net)

  Podejrzana wydawała się już sprzedaż samej giełdy za 2500 euro. Nowy właściciel nie robił nic, aby unowocześnić platformę i pozyskać więcej użytkowników. Dodatkowo jaja z weryfikacją też powinny zapalić lampkę. Podobnie dzieje się na BitBay mam nadzieję że nie będzie to powtórka z rozrywki. Jazda z weryfikacją to stary numer z rękawicą, na podreperowanie budżetu. W hyipach to standard, ale widzę że włodarze giełd szybko wprowadzają podpatrzone rozwiązania.
 5. DasCoin "był" i Dascoina nie ma. Nikt nic nie wie i już się nie dowie. Plan idealny. Od startu, przez promocję, aż po wygaszenie. W dodatku cała akcja przeprowadzona wzorowo. Można książkę napisać Może trochę gorąco było przy przesłuchaniach, ale to na klatę wzięli promotorzy. Natomiast błogosławiony Michael i reszta dworu teraz urządzają pałace postawione na prywatnych wyspach gdzieś w ciepłych krajach.
 6. Ponoć wypłacają wkład. Trzeba podpisać ugodę z kancelarią. Konto jest banowane, a środki zwracane adres BTC. Kwota jest pomniejszana o 10% - są to rzekome koszty operacyjne kancelarii. Lepsze to niż nic.
 7. Mam tu konto właściwie od samego startu, ale nic nie inwestowałem. 19 czerwca wszyscy użytkownicy systemu z sygnałami Crypto Agent Bot dostali informację na temat IX wallet. Nie jest to program działający według znanego nam wszystkim schematu. Wykupuje się abonament po to by samemu robić transakcje na własnym koncie giełdowy. Dlatego zarekomendowanie pseudo portfela wydało się odrobinę dziwne. Tym bardziej, że z Crypto Agent Bota nigdy wcześniej nie było podobnych propozycji. CAB ma około 20 tysięcy użytkowników. Tyle osób dostało info na temat Ix wallet. Jest szansa, że program nabierze rozpędu dlatego zdecydowałem, że wrzucę tu parę groszy. Jeśli chodzi o Ix wallet. Portfel mocno odstaje od konkurencji pod względem marketingu. Twórcy zaprezentowani na zdjęciu to zwykli aktorzy. Widać to na pierwszy rzut oka. Po wstępnym sprawdzeniu, okazuje się że nie mają oni żadnej historii w internecie. Ix wallet nie sponsoruje żadnych branżowych wydarzeń. Nie wykupuje sponsorowanych artykułów w mediach kryptowalutowych. Twórcy nie próbują wytworzyć wrażenia jakoby aplikacja była rasowym portfelem kryptowalutowym. Być może wychodzą z założenia, że program ma działać tylko w środowisku hyipowym. Jeśli tak jest, to trochę smutno, bo żywotność zapewniają fejsbukowi promotorzy bezpiecznych biznesów na lata i reinwestujący w nieskończoność jelenie. Odstaje również pod względem technicznym. U konkurentów bez przerwy aktualizacje aplikacji i problemy techniczne. W ix wallet wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Brakuje mi trochę tej marketingowej ściemy. Znane twarze, udawanie prawdziwej firmy kryptowalutowej, eventy w amerykańskim stylu - to wszystko jest często wyznacznikiem długowieczności.
 8. Tak, zwrot jest w krypto. Tylko czy otrzymujemy pełną zdeponowaną kwotę (ewentualnie pomniejszoną o prowizję), czy otrzymujemy kwotę przeliczoną po widocznym w panelu kursie USD? Na HOLD mam przykładowo 4 ETH. Po dwóch miesiącach wypłacam z HOLD. Otrzymuję 4 ETH (pomniejszone o prowizję) czy otrzymuję X? ETH według widocznego kursu USD?
 9. Po wycofaniu z YOUR HOLD COINS otrzymujemy pełną ilość zdeponowanych wcześniej kryptowalut, czy jest to przeliczane według widniejącego kursu USD?
 10. Z powodu na liczne próby podszywania się pod pracowników giełdy kanał na Telegramie służący jako metoda supportu zostaje wyłączony. Jeśli ktoś kontaktuje się poprzez Telegra podając się za pracownika supportu na 100% jest to próba oszustwa.
 11. BIX ponownie zaliczył solidny wzrost. Giełda cały czas wypłaca.
 12. Owszem, oferta wygląda na zadziwiającą, pytanie czy tak jest w istocie. Przeszłość właścicieli oraz ich wcześniejsze poczynania od razu zapalają czerwoną lampkę. Najpierw było Infinity Economics następnie We Go Crypto. W międzyczasie pojawiły się dziwaczne "kryptowaluty" XIN, a potem ArbitraCoin. Wszystkie projekty są tych samych właścicieli. Są powiązane ze sobą w mniejszym lub większym stopniu. W każdym z nich przejawiał się wątek aplikacji do arbitrażu. W każdym z nich użytkownicy aplikacji nie zobaczyli, ale kaska została ściągnięta. To, że tym razem aplikacja rzeczywiście jest wiemy. Pytanie czy działa tak jak nam pięknie obiecują?
 13. W dniu publikacji tego tematu token BIX kosztował 0.00003580 BTC. Dziś kosztuje 0.00005519 BTC. W pewnym momencie cena dobijała do 0.000065 BTC. Dywidenda wpada co tydzień. Wypłata jak w zegarku, w każdy piątek o godzinie 17.
 14. Nie weryfikowałem tej giełdy. Jeśli rzeczywiście jest pod patronatem bitrexa to jakieś szanse na powodzenie ma. Na wejście do TOP raczej bym nie liczył, konkurencja jest zbyt mocna. Tokeny są za darmo więc powoli zbieram. Co z tego będzie zobaczymy.
 15. Bitsdaq to nowa giełda krytptowalut. Krąży informacja, że ma być zależna i działać pod patronatem Bittrex. Nie wiem ile w tym prawdy. Na chwilę obecną najważniejsze jest, że można otrzymać darmowe tokeny: Rejestracja własna - 1000 tokenów BXBC KYC - 4000 tokenów BXBC Codzienne logowanie - 200 tokenów BXBC Rejestracja poleconego - 500 tokenów BXBC Od dzisiaj za samo założenie konta i codzienne logowanie można otrzymać w sumie 6200 tokenów BXBC Mój link: Załóż konto Polecam się zarejestrować i logować codziennie. KYC raczej bym sobie odpuścił. Na razie nie wiadomo co z tego będzie. Jeśli giełda się przyjmie i zacznie działać uzupełnię wpis o stosowne informacje. Na razie tokeny są nic nie warte. Z czasem to może się zmienić. Dziękuję wszystkim za rejestracje Oferta obowiązuje do 31.03. 2019
×