Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Nun

VIP
 • Content count

  509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

2 Followers

About Nun

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

3687 profile views
 1. Program nie płaci od co najmniej dwóch miesięcy. Nie dziwią więc pytania dlaczego nie znalazł się w adekwatnym dziale. W istocie wyczuwalny jest różny poziom i ton krytyki podyktowany reputacją użytkownika prowadzącego dany temat oraz bardziej lub mniej przychylnym nastawieniem do programu wśród najaktywniejszych osób. Czytam wszystkie posty w najważniejszych wątkach i tak właśnie to odbieram. Może to subiektywne odczucie. W tym wątku nawet @pepperoniss krygował się i ważył słowa, mimo iż oczywistą oczywistością od samego początku była konstrukcja CT. Owszem, krytyka była lecz na przykręconym znacznie gazie. Dziwi mnie też trochę postawa starych wyjadaczy, którzy w zwykłym, aczkolwiek doskonale zrobionym ponziaku doszukiwali się elementów realnego biznesu i wskazywali jakoby był on transparentny lub insynuowali że to pół ponziak jest w najgorszym razie
 2. Na YouTube dostał bana. Kilka dni temu zniknął profil na Facebooku. Pewnie z tego samego powodu. Blog cały czas działa. Nasz bohater solidnie popłynął w Cloud Tokenie. Nie zdążył wysiąść na czas z pociągu. Większość środków oczywiście z prowizji, ale gdyby wypłacił były by jego. No i te bany na deser. Mało optymistyczne zakończenie roku. Można wiele mówić, ale ja osobiście lubiłem go obserwować.
 3. Jeśli program płaci między 3 i 9 procent miesięcznie, dziennie wychodzi odpowiednio 0,1 i 0,3 więc 3,3 z 2300 mieści się w widełkach.
 4. CT rozrósł się do tego stopnia, że na jego podratowanie potrzeba naprawdę sporo funduszy. Nawet gdyby udało się je zebrać z EXXA pomogłoby to tylko na chwilę. CT już od jakiegoś czasu fazę momentum ma za sobą. Przyszedł czas na realizację zysku przez większość drobnych graczy i stąd problemy, które dodatkowo pogłębiła panika. To nie mała dziurka w dnie wiadra tylko brak dna - taką przepustowością charakteryzuje się obecny wypływ środków z CT. Natomiast EXXA to nowe i prawie szczelne wiadro. Dlatego jeśli dać wiarę spiskowej teorii @pepperoniss to bardziej logiczne jest spuszczenie CT i promowanie EXXA. Jednak co siedzi w głowach adminów nie wiemy. @vordai w tym samym momencie dodaliśmy post w zasadzie o tym samym
 5. @Klejna Napisałem, że każdy kolejny większy revshare działał krócej. Im więcej nowych revów powstawało tym bardziej przechodziła na nie moda. Tu również taką analogię widzę. Co do CT. Panika już się zaczęła i w miarę upływu czasu będzie się nasilać. Jak w każdym hyipie z resztą. Widać to nawet czytając forumowy wątek o CT. W makro skali sytuacja wygląda tak samo. Upadek CT to kwestia dni, nie miesięcy. Ewent nic tu nie zmienia - nie da żadnego paliwa do działania. Bywały programy które padały w dniu ewentu. Przypomnę tylko My24Income, którym dowodził Drew "transparentny admin" Burton Hakerzy zaatakowali dokładnie w momencie wielkiego fetowania przyszłych sukcesów na ewencie zorganizowanym w Polsce. Masowe wchodzenie dużej ilości osób na starcie jest według mnie negatywnym sygnałem inwestycyjnym. Osoby te będą w mniej więcej w tym samym czasie wypłacać. A wchodzący na starcie "liderzy" mniej więcej w tym samym czasie przestaną promować - jak to mają w zwyczaju. Ostry marketing i nagonka w pierwszym i drugim miesiącu od wejścia, a potem cisza i odcinanie kuponów. Te dwa elementy mogą skrócić żywotność programu. Zacznie się zwijać zanim zdąży się dobrze rozwinąć. Zabraknie mu drugiego oddechu. Można tu zarobić, ale moim zdaniem należy maksymalnie szybko wyjść - gdy tylko uśmiechnięte buzie "liderów" w ładnych samochodach ucichną na faceboku. Najlepszy jest powolny rozwój. Idealną zaś sytuacja, gdy program działa po cichu dwa trzy miesiące i dopiero wtedy staje się popularny. Wypływa do fejsbukowych pelikanów, którzy dolewają solidną porcję świeżych wpłat. Oczywiście zakładając, że weszliśmy na starcie. Tak właśnie rozwijał się CT. Ja program rozpatruję głównie pod kątem polecania. Z tego punktu widzenia najważniejszy jest czas działania. Jestem odrobinę rozczarowanych żywotnością poprzednich zarabiających portfeli. Najdłużej pół roku to trochę słabo, a w zasadzie to prawdziwa nędza. Myśl, że w tym przypadku miałoby być podobnie trochę mnie zniechęca. Jak ktoś chce wejść w EXXA na jedno, dwa kółka to jak najbardziej widzę szansę na powodzenie. Sam jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
 6. Program wygląda ciekawie. Nie podoba mi się jedynie skomplikowana obsługa, ponieważ zniechęca do rejestracji i utrudnia polecanie. Zabawa z pobieraniem aplikacji, wklepywaniem kodu i obsługa całości tylko przez smartfona zniechęca potencjalnych użytkowników. Głównie świeżych w temacie zarabiania i kryptowalut, ale nie tylko. Jest jeszcze jedna kwestia. Temat zarabiających portfeli trochę się zdewaluował. Kilka już upadło, a jeden z najbardziej popularnych upadnie za chwilę. To zupełnie inny czas niż jeszcze pół roku temu. Raczej końcówka trendu. Podobnie było z boomem na revshary. Każdy kolejny działał krócej, bo coraz więcej ostrzeżeń krążyło po sieci i trudniej było o nowych entuzjastów bezpiecznego zarabiania wpłacających bez mrugnięcia okiem.
 7. @Ermin przepraszam Cię uprzejmie, ale co Ty opowiadasz Jesteś w temacie zarabiania od lat. Uczestniczyłeś w wielu programach, niejednokrotnie dużo mocniejszych niż Omega. Obserwowałeś upadek każdego z nich. Dlatego doskonale wiesz jak to działa. Ja rozumiem farmazon, ale dobrze pociśnięty. Taki aż przyjemnie się czyta. Czasem sam nie mogę wyjść z podziwu jak można w sumie sensownie uargumentować okropną bzdurę reklamując cudowne biznesy na lata. Co niektórym, trzeba przyznać się udaje. Natomiast wypisywanie takich rzeczy to po prostu komedia Oczywistą sprawą jest to, że program jest w tym gorszej kondycji im bardziej oddala się od swojego startu, bowiem zobowiązania wobec użytkowników rosną wraz z każdą nową wpłatą, przepraszam wraz z każdym nowym zakupem produktu.
 8. Tak, konta są poblokowane w różny sposób. Jeśli chodzi o tą olbrzymią wypłatę o której już dwukrotnie tu pisałem, to w obecnej sytuacji programu wydawała się ona niemożliwa i w istocie tak było. Polecony wycofał środki z konta HOLD i dlatego kwota zniknęła z obrotu grupy. Nie oznacza to jednak, że udało mu się wypłacić środki na własne portfele.
 9. Doszło, zawsze to 50 USD in plus To samo chciałem zrobić na innym koncie z większą kwotą. Po wpisaniu adresu BCH od razu wyskakuje błąd i znika przycisk submit Standardowo błąd pojawia się dopiero po kliknięciu submit. Tak więc w przypadku tego konta blokada działa inaczej. Jak ktoś ma jeszcze IXT i kilka kont można najpierw sprawdzić, które puszcza BCH, a potem przelać na nie IXT - o ile w ogóle przelewy IXT chodzą bez przeszkód. Dziwny jest ten program. Skoro zamykają to czemu wypłaty dochodzą? Puszczają ogólnie małe kwoty w BCH, ale jeden z moich poleconych wypłacił naprawdę grubo w ETH i BTC i to gdy wypłaty nie działały już od kilku dni.
 10. Ostatni blok 41 minut temu więc możliwe. Chciałbym by tak było, ale raczej się skłaniam, że kasa wyszła, ale nie dojdzie
 11. Ile czasu czekałeś? Przed chwilą udało udało mi się wypłacić 50 USD z jednego konta, ale po 15 minutach transakcji nadal nie ma w sieci BCH.
 12. Dziwnie sytuacja wygląda. Wczoraj wieczorem lub dziś jeden z moich poleconych wycofał bardzo duży depozyt, który był robiony w BTC i ETH. Sześciocyfrowa kwota w przeliczeniu na PLN. Nie wiem czy wypłata trafiła na jego portfele, bo nie mam kontaktu. Na pewno kwota zniknęła z konta w programie. Skoro program padł, dlaczego wypuszczają taki depozyt? Może zablokowane są tylko konta z dużą ilością prowizji za polecanie? Próbowałem wycofać środki w każdej możliwej walucie. Niewielkie kwoty. Bez powodzenia. wszystkie konta mam poblokowane.
 13. U mnie cały czas wyskakuje błąd. Ponoć hakerzy zaatakowali dokładnie "punkt" wypłat i w trosce o nasze bezpieczeństwo zostały one wstrzymane Wypłaty części osób są przepuszczane, a innych nie. Może zależy to od kwoty lub stosunku wypłat do wpłat. Tylko admin to wie. Nie próbowałem na drugim koncie gdzie kwota jest większa. Mam lekką obawę, że nawet jak puszczą to dotrze, ale nie na portfel podany w zleceniu, a winą oczywiście zostaną obarczeni źli hakerzy
×