Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
rockefellercompl

Forumowicz
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O rockefellercompl

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Częstochowa

Ostatnie wizyty

677 wyświetleń profilu
 1. Naszych Inwestorów z pewnością ucieszy fakt, że wydłużamy czas obowiązywania inwestycyjnej promocji do niedzieli (20.01.2019). Inwestując w tym czasie zarobisz nawet kilkanaście procent. Najpóźniej w sobotę nasz system zostanie zasilony nowymi pożyczkami. Zapewniamy, że będzie w czym wybierać!
 2. 3 lata? Mamy co świętować! Za nami: ponad 1000 dni pracy nad unikalnym modelem inwestycyjnym, niezliczone godziny spędzone na pracy w terenie, blisko 3000 realizowanych inwestycji wartych ponad 3 300 000 zł! Z tej okazji zapraszamy do skorzystania z naszej urodzinowej oferty. W najbliższych dniach (17-18.01.2019) oprocentowanie zostanie zwiększone o dodatkowe 3%. Dodatkowo wszystkie pożyczki, znajdujące się w serwisie, zostaną objęte możliwością skorzystania z Programu Zwrotu Kapitału. Pozdrawiamy Zespół Rockefeller.com.pl www.rockefeller.com.pl
 3. @mlotek Chcielibyśmy poinformować, że od wczoraj istnieje możliwość sprawdzenia przewidywanej daty wypłaty PZK. Jeśli dana pożyczka ma wykupioną opcję gwarancji zwrotu kapitału, wówczas na liście inwestycji pojawi się odpowiednie oznaczenie. Podświetli się ono na POMARAŃCZOWO: jeśli do wypłaty pozostanie 40 dni (lub mniej). 15 dni przed wypłatą kolor "chmurki" zmieni się na czerwony.
 4. Jak najbardziej zachęcamy do podzielenia się opinią Inwestorów, którzy mieli okazję korzystać z naszej platformy. Ze swojej strony chcielibyśmy jednak podkreślić kilka kwestii: 1) Kilkukrotnie w tym wątku pojawiał się już temat naszej siedziby. Ma ona bowiem charakter administracyjny. Przechowujemy tam dokumenty oraz prowadzimy księgowość. Z uwagi na typowo terenowy charakter naszej działalności nie wykorzystujemy naszej siedziby jako centrum obsługi klienta. Zwłaszcza, że nasi pracownicy terenowi działają na obszarze kilku województw. 2) Program Zwrotu Kapitału (PZK) stanowi dodatkowe zabezpieczenie zainwestowanych środków ograniczające ryzyko straty do minimum. W żadnym wypadku nie jest to opcja przez nas wymagana. Decyzja o przystąpieniu do Programu uzależniona jest więc wyłącznie od samych Inwestorów. Z doświadczenia jednak wiemy, że PZK jest chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem. 3) Nasza architektura systemu (podobnie jak wspierająca ją aplikacja) mają charakter dedykowany. Kształt serwisu oraz jego sposób działania to wypadkowa wielomiesięcznej pracy całego naszego zespołu (łącznie z grafikami, programistami oraz administratorami portalu). Sami weryfikujemy wszystkie pożyczki znajdujące się w obrocie firmy i dodajemy do platformy tylko te, których dokumentacja jest w pełni kompletna. Nie ma tu mowy o żadnym generatorze pożyczek. Sam mechanizm działania (zarówno serwisu, jak i aplikacji) najlepiej przetestować w praktyce. Wówczas będzie miał Pan okazję przekonać się o tym, jak działa system dodawania komentarzy do wizyt czy sposób odznaczania ich lokalizacji. 4) Dokładamy wszelkich starań, by nie pozostawiać pytań użytkowników bez odpowiedzi. Proszę jednak pamiętać, że konwersacja, o której Pan wspomniał miała miejsce po godzinie 16, a czas oczekiwania na odpowiedź nie przekroczył 45 minut. Warto również podkreślić, że platforma ma charakter inwestycyjny, a nie pożyczkowy. Za jej pośrednictwem nie ma możliwości udzielenia pożyczki. Za codzienną uznajemy jednak sytuację, gdy Internauci (przed zapoznaniem się z profilem naszej działalności) zgłaszają się za pośrednictwem naszego serwisu po pożyczkę. Administratorzy serwisu Rockefeller mogą przekazać wówczas informację kontaktową do pracowników spółki Look Pożyczka, ale nie uczestniczą oni w pracach zespołu odpowiedzialnego za udzielanie pożyczek. Z tego punktu widzenia potencjalni pożyczkobiorcy nie znajdują się w grupie docelowej, którą mogą obsłużyć.
 5. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że od północy (19-21 XII) w naszym serwisie będzie obowiązywało promocyjne oprocentowanie. Zysk inwestycyjny zostanie wówczas zwiększony o dodatkowe 4%. Więcej informacji o promocji znajdą Państwo na naszej stronie www.rockefeller.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Rockefeller.com.pl
 6. Użytkowników nieobjętych naszym newsletterem informujemy, że w ciągu najbliższych dni (23-26 XI 2018) zysk inwestycyjny powiększony zostanie o dodatkowe 4%. W czasie obowiązywania Black Weekendowej promocji możliwością skorzystania z dodatkowego zabezpieczenia kapitału objęte zostaną wszystkie pożyczki. Zapraszamy na naszą stronę: www.rockefeller.com.pl!
 7. Niestety, ale jest w tym sporo racji. Zaufanie społeczne Polaków jest "żadne" a wiele social-lendingowych modeli inwestycyjnych jest zwyczajnie niedopracowane. Na szczęście istnieją również te skuteczne - zapewniające (poza racjonalnym zyskiem) również ochronę powierzonego kapitału. Pytanie na ile inwestorzy skłonni są korzystać z dodatkowych form zabezpieczenia kapitału? Oczywiście pewna doza ryzyka wkalkulowana jest w każdą inwestycję, ale z doświadczenia wiemy, że udostępnienie takich zabezpieczeń wcale nie oznacza, że inwestorzy chętnie z nich korzystają.
 8. Przypominamy, że promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko do jutra. To ostatnia szansa, by zwiększyć zysk o dodatkowe 3%! Zapraszamy na http://www.rockefeller.com.pl
 9. Zmiana obowiązujących form płatności ma charakter prewencyjny i ma na celu uniknięcie wątpliwości tego typu. Nie ma podstaw do tego, by konieczna była zmiana całego modelu biznesowego. Wyłączenie jednej z form płatności ma za zadanie uprościć ten model i uczynić go bardziej przejrzystym. Doładowanie konta za pośrednictwem tradycyjnego przelewu do tej pory było możliwe, niemniej jednak traktowane było jako alternatywa dla szybkich płatności. Inwestorzy dokonywali przelewu, aby uniknąć prowizji doliczanej przez operatora DotPay. Przelew miał więc niejako charakter zaliczkowy. Bardzo istotna jest więc sama zasada działania. W naszym przypadku: udzielane klientom pożyczki pochodzą ze środków własnych --> na dalszym etapie inwestor wybiera pożyczkę i dokonuje jej zakupu, uzyskując tym samym prawa do tej wierzytelności (cesja następuje w drodze odkupu) Wątpliwości mogłaby budzić sytuacja, w której dana firma zbierałaby środki od inwestorów po to, by udzielić pożyczek innym podmiotom. Wówczas byłaby mowa o obarczaniu tych środkiem dodatkowym ryzykiem.
 10. Dokładnie TAK! Dokonując płatności za wybraną pożyczkę Inwestor nabywa prawa do tej wierzytelności. Wpłacone środki traktowane są tym samym jako zakup konkretnego "produktu". Prosimy pamiętać, że od początku działania naszej firmy (2011r.) pożyczek udzielamy ze środków własnych.
 11. UWAGA! ZMIANY! Zgodnie z polskim prawem możemy wyróżnić szereg czynności i usług, których realizacja zarezerwowana jest wyłącznie dla banków. Podmioty, które bez wymaganych zezwoleń lub licencji podejmują się tego typu działań ponoszą odpowiedzialność karną i mogą zostać ukarane grzywną. I choć przepisy te mają na celu zniechęcać do podejmowania działalności bankowej przez instytucje do tego nieupoważnione, warto również pamiętać o tym, że banki nie posiadają pełnego monopolu. W niektórych zakresach są więc zmuszone do konkurowania z innymi podmiotami. Pragniemy poinformować, że nasza firma spełnia wszystkie wymogi wpisowe i widnieje w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Z uwagi na to, że prowadzona przez nas działalność nie ma na celu gromadzenia środków finansowych innych osób w celu obciążenia ich ryzykiem zmianie ulega forma dokonywania płatności w naszym serwisie. Dokonywanie płatności będzie możliwe jedynie za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności internetowych DotPay. Prowizja naliczana przez operatora w całości pokryta zostanie przez administratora platformy.
 12. Miło nam poinformować, że nowa funkcja (umożliwiająca elektroniczne rozliczenie się z urzędem skarbowym) jest już aktywna! Ostatecznie zakończenie prac wdrożeniowych nastąpi po ukończeniu trwającego obecnie etapu testowego. Z doświadczenia wiemy, że działanie każdej nowej funkcji wymaga sprawdzenia, dlatego wszelkie Państwa uwagi związane z jej użytkowaniem będą stanowiły dla nas niezwykle cenne źródło informacji. Wszelkie szczegóły dotyczące tego jak wysłać deklarację PCC-3 drogą elektroniczną znajdują się w zakładce DEKLARCJE PCC3 (widocznej po zalogowaniu do systemu). Pozdrawiamy Zespół Rockefeller.com.pl www.rockefeller.com.pl
 13. Uważnym przypominamy, a niewtajemniczonych informujemy, że na naszej platformie (przez najbliższy tydzień) zysk z zakupionych inwestycji został zwiększony o 4%. Więcej szczegółów na www.rockefeller.com.pl.
 14. Jeśli chcesz się przekonać na czym dokładnie polega PROGRAM ZWROTU KAPITAŁU zapraszamy na www.rockefeller.com.pl. Tylko do 29.07.2018 możliwością skorzystania z tej formy zabezpieczenia Twoich środków objęte zostaną wszystkie pożyczki dostępne w serwisie. Prosimy o czujność i już teraz zapowiadamy, że najbliższy okres będzie gorącym czasem. Z kolejną promocją ruszamy na początku sierpnia.
 15. Kolejna promocja już za pasem! Tym razem +4% do standardowego zysku! Więcej informacji (już wkrótce) na www.rockefeller.com.pl.
×