Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Arwanii

Forumowicz
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Arwanii

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. @Jack jak zrobię zadanie ale nie odbiorę albo bd w trakcie powiedzmy 60% postępu to po zresetowaniu się zegara to zostanie wyzerowane czy jak ?
 2. @Iras Na razie nie mam ptk do testowania wiec nie mam jak sprawdzić. Skrzynka za 500 też daje tylko 3 itemy tak jak ta za 100 czy więcej ? Nie wiem czy opłaca się tą za 500 otwierać bo u mnie i tak wszystko idzie na sprzedaż.
 3. Ja uważam że zmiany na plus. Z przedmiotów stałych można wyciągnąć dodatkowe 16% do ofert na stale, jeśli ktoś ma dużo ankiet to będzie miał niezły boost. Przedmioty czasowe to jak to woli ja pewnie będę to zbywać wiec zawsze tam jakiś dodatkowy zarobek. Co do straty pkt cóż, i tak są za darmo wiec w plecy nie jesteśmy. Ubolewam jedynie że boosty są tylko na oferty, wolałbym na claimy , może admin wprowadzi i takie.
 4. Polecam każdemu zalogować się na portfel coinpot i przejrzeć ostatnie nowości Dali naprawdę sporo bonusów z klikanie.
 5. Panowie o co chodzi dokładnie z VMP ? bawi sie ktoś w to ?
 6. Panowie wam też dziś poobniżali mnożnik ? Mi spadł z 1,61 do 1,41 i nie wiem czym to jest spowodowane.
 7. Po 9 dniach wędrówki przez otchłań internetu moja wypłata dash z coinpota dotarła na portfel. Wiec poza czasem realizacji wszystko jest ok.
 8. Coś jest na rzeczy, może mieli jakiś problem 5 dni temu chyba 18 grudnia zleciłem wypłatę litecoina i dash. Litecoin doszedł po 24 godzinach natomiast dash od tamtej pory jest pending.
 9. Racja, niestety w kraniku coraz mniej ofert dla mnie właściwe wcale, nie ma stron do przeglądania, nie ma reklam może to dlatego że koniec roku i kończy się pula
 10. Pomimo zmian na stronie polegającej na usunięciu miningu kranik nadal płaci. Wypłata po niecałych 24 h od zlecenia jest już na portfelu
 11. Na zwrot nie liczę w sumie w minningu wyszedłem na plus bo od dawna już nie inwestowałem. Bardziej mam nadzieje że dalej bd płacić.
 12. Czyli z tym scamem to chyba wykrakałem chociaż jeszcze nie jest przesądzone. W sumie można było sie tego spodziewać po ostatnich wprowadzonych dodatkach że coś jest nie tak. Mam nadzieje że stanie na nogi bo nawet bez kopalni nalicza fajnie.
×