Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Arwanii

Forumowicz
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Arwanii

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

289 profile views
 1. Program nadal płaci, Dodawane są kolejne źródła reklam, ankiet itd. Dodatkowo Admin co tydzień zazwyczaj w piątek dodaje na twitera kod bonusowy limitowany ilościowo który można wklepać na stronie i dostać coiny średnio 300-400.
 2. [faucet] Lootbits.io

  Przy takimi minimum będzie dzieżko wypłacić ale powodzenia
 3. Admin przerobił ten kranik na nową wersje clixsense. Zostały ankiety i reklamy i co najwyżej ruletka na chwilę obecną, czyli program nie warty uwagi. Z przecieków widziałem ze znów coś kombinuje z jakąś grą coś na wzór minning game.
 4. Mi to wygląda na zwykły schemat występujący w takich programach słabe naliczenia, teraz problemy przy wypłatach a dalej to już wiadomo.
 5. Takie info dziś od adminów : Ze względu na problemy techniczne mamy tymczasowe problemy z wypłaty wykonane przez coinpayments.Jesteśmy teraz zmuszeni zatrzymać wszystkie wypłaty przetwarzane przez ten procesor głównie ze względu na to, że niektórzy ludzie otrzymali podwójne płatności w wyniku usterki po stronie coinpayments.Już ściśle pracujemy z coinpayments nad rozwiązaniem, aby wznowić przetwarzanie waszych wypłat, jak tylko będzie to możliwe.Proszę pamiętać, że w tej kwestii nie ma wpływu na depozyty coinpayments.Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności i poprosić was o cierpliwość.Zespół inwestycji rockwall Na moje oko zaczyna się kombinowanie
 6. @Jack jak zrobię zadanie ale nie odbiorę albo bd w trakcie powiedzmy 60% postępu to po zresetowaniu się zegara to zostanie wyzerowane czy jak ?
 7. @Iras Na razie nie mam ptk do testowania wiec nie mam jak sprawdzić. Skrzynka za 500 też daje tylko 3 itemy tak jak ta za 100 czy więcej ? Nie wiem czy opłaca się tą za 500 otwierać bo u mnie i tak wszystko idzie na sprzedaż.
 8. Ja uważam że zmiany na plus. Z przedmiotów stałych można wyciągnąć dodatkowe 16% do ofert na stale, jeśli ktoś ma dużo ankiet to będzie miał niezły boost. Przedmioty czasowe to jak to woli ja pewnie będę to zbywać wiec zawsze tam jakiś dodatkowy zarobek. Co do straty pkt cóż, i tak są za darmo wiec w plecy nie jesteśmy. Ubolewam jedynie że boosty są tylko na oferty, wolałbym na claimy , może admin wprowadzi i takie.
 9. Polecam każdemu zalogować się na portfel coinpot i przejrzeć ostatnie nowości Dali naprawdę sporo bonusów z klikanie.
 10. Panowie o co chodzi dokładnie z VMP ? bawi sie ktoś w to ?
 11. Panowie wam też dziś poobniżali mnożnik ? Mi spadł z 1,61 do 1,41 i nie wiem czym to jest spowodowane.
 12. Po 9 dniach wędrówki przez otchłań internetu moja wypłata dash z coinpota dotarła na portfel. Wiec poza czasem realizacji wszystko jest ok.
 13. Coś jest na rzeczy, może mieli jakiś problem 5 dni temu chyba 18 grudnia zleciłem wypłatę litecoina i dash. Litecoin doszedł po 24 godzinach natomiast dash od tamtej pory jest pending.
×