Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
vmorde

Forumowicz
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vmorde

 • Rank
  Inwestor
 • Birthday 08/24/1991

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  http://stteps.com/?usr=vmorde
 1. Monat - to firma kosmetyczna zajmująca się sprzedażą kosmetyków. Dołącz do rozwijającej się w zawrotnym tempie firmy oferującej luksusowe produkty do pielęgnacji włosów o działaniu przeciwstarzeniowym. Firma Monat oferuje atrakcyjne warunki wynagrodzenia i wyjątkowo bogaty system wsparcia. Firma oferuje: - Do 30% prowizji ze sprzedaży indywidualnej oraz bonusy z tytułu awansu i premie wyrównawcze. - Atrakcyjny plan wynagrodzenia dla Klientów VIP. - Motor Club i zgarnij comiesięczny bonus, który pozwoli Ci stać się właścicielem wybranego przez siebie modelu samochodu marki Jaguar lub Land Rover. - Otrzymasz udziały w puli dla europejskich przedstawicieli programu MONAT Founder i specjalne upominki. Bonusy za każdą wprowadzoną osobę do firmy, która zarejestruj się i zakupimy pakiet startowy. Aby wejść do firma należy zarejestrować się jako Market Partner wybrać jeden z zestawów kosmetyków. Możesz wybrać Zestaw Startowy np. za 470 zł i masz 30 dni na zdecydowanie, który Zestaw Produktów jest dla Ciebie najlepszy. Pojedynczy Zestaw Startowy również zawiera próbki i materiały marketingowe.. Do wyboru mamy jeszcze pakiety : - ZESTAW „ESSENTIALS” 965 zł - ZESTAW „BUSINESS” 1500 zł - ZESTAW „SUCCESS” 2100 zł - ZESTAW „OVERACHIEVER” 2950 zł Można więc albo starać się sprzedawać samodzielnie zakupione produkt lub budować strukturę osób, które sprzedając produkty będą pozwalały uzyskać nam prowizję. Plan wynagrodzenia dla klientów z Polski. Plan wynagrodzenia Nie ma żadnych wymagań, nie ma minimalnych obrotów, każdy może poświęcać na to tyle czasu ile ma ochotę. Zebrane środki można wypłacić na konto lub przeznaczyć na zakup produktów Link do rejestracji z mojego polecenia: https://weronikatorba.mymonat.com/ Czysty link, bez polecenia: https://monatglobal.com/pl/ W razie pytań: [email protected]
 2. Koniec współpracy z VectorServices

  w jakim języku jest ten webinar ?
 3. Bannersbroker - Opis programu i dyskusja ogólna

  w dzień dziesiejszy przypada mi kupienie TP to mam czekać aż sami mi kupią czy mam sam kupić ?
 4. chodziło mi raczej ile dostaje się pieniędzy w każdy poniedziałek z tych udziałów ?
 5. a nie wiesz czasem ile się kasy dostaje ze te akcje ? tak w przybliżeniu jakie były kwoty za wrzesień i jakie posiadaliście ilości akcji >?
 6. i po co mi te akcje ? i co z nimi mam zrobić, żeby przynajmniej inwestyacja się wróciła ?
 7. po wyzerowaniu programu mam 2.8 $ i 56 $ czekało w planie 125 %, ale wchodząc na http://www.mytrafficvalue.com/investment.html już nie pokazuje, że wg zainwestowałem. Czy to wszystko zostało wyzerowane i pieniądze przepadły ?
 8. Dodatkowy Traffic Z Impression Bank?

  Na forum obowiązuje wirtualna waluta zwana TRAFFIC. Walutę można wykupić lub zarobić klikając w linki innych użytkowników. Jak to dokładnie działa ? Zasada jest bardzo prosta, w tym dziale Banners Broker organic traffic umieszczamy swoje linki, które utworzyliśmy w swojej kampanii Banners broker. Użytkownik forum klika w nasz link, a następnie kopiuje go z adresu przeglądarki, później wkleja go w tym samym temacie za pomocą klawiszy ctrl+v. W tym momencie użytkownikowi, który założył temat zostaje mu odjęty 1 traffic z wirtualnej waluty, a użytkownikowi który kliknął w link i go wkleił w odpowiedzi na temat to przyznany mu zostanie 1 traffic. Chyba nie rozumiesz, że dałem swoje linki na początku żeby można było z tego ruszyć. Za każdego klika przejmujesz mój traffic.
 9. Bannersbroker - Opis programu i dyskusja ogólna

  wie ktoś może kiedy będzie rozstrzygnięcie konkursy na nazwę pakietu ?
 10. Dodatkowy Traffic Z Impression Bank?

  a ty czy nie jest tak, że jak podam stronę na której będzie wyświetlany link np. facebook to jak dam stronkę do jakiegoś auto/manual surfa to mi nie będzie naliczać ?
 11. Dodatkowy Traffic Z Impression Bank?

  chciałem zapytać ile czasu trwa, aż dostanę organic traffic za kliknięcie w linka ? bo z tego co mi wiadomo niektóre osoby kliknęły w link i żaden traffic mi nie doszedł
 12. Bannersbroker - Opis programu i dyskusja ogólna

  właśnie kończyłem robić bota a tu taka niespodzianka i od supportu wiadomość z nowym hasłem xD
 13. Bannersbroker - Opis programu i dyskusja ogólna

  potrzebuje 144 osoby i dostęp do konta będę miał w godzinkę
×