Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Coinroom

Forumowicz
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Coinroom

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

497 wyświetleń profilu
 1. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze/Klienci Dzisiaj dodaliśmy kolejną kryptowalutę (NIX) do naszej platformy. https://cryptonews.pl/coinroom-dodaje-nix-a/ Serdecznie Zapraszamy
 2. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Mamy najniższe prowizje na rynku w Polsce. Zapraszamy
 3. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze/Klienci Zachęcamy do włączenia zabezpieczenia Google Authenticator znajdującego się w zakładce "konto" sekcja 2FA
 4. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Tylko u nas w Polsce macie możliwość handlu w czterech parach walutowych GBP/EUR/USD/PLN Zapraszamy
 5. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Tylko u nas w Polsce macie możliwość wpłaty natychmiastowej. Zapraszamy
 6. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Tylko u nas macie możliwość korzystania ze zlecenia "Take Profit Limit" Jest to typ zlecenia bardzo podobny do zlecenia "Take Profit" z tą różnicą, że w przypadku tego zlecenia ustawiamy sobie konkretnie od jakiej ceny do jakiej ma być wystawione zlecenie np. sprzedaży. Przykład. Wystawiamy zlecenie kupna 1 BTC po cenie "Limit" 4000 PLN z warunkowym zleceniem "Take Profit Limit" gdzie ustawiamy od jakiej ceny aktywujemy zlecenie sprzedaży np. 4200 PLN a poniżej wpisujemy limit dla tej ceny np. 4300 PLN, czyli będziemy sprzedawać 1 BTC kiedy cena na wymianie osiągnie 4200 PLN do ceny 4300 PLN. Zapraszamy!
 7. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Klienci, W dniu wczorajszym uruchomiliśmy platformę dla Klientów, ale bez możliwości handlu, oraz wpłat/wypłat. Obecnie przywróciliśmy już wpłaty/wypłaty i wszystkie zlecone przez Klientów transakcje zostały wykonane. W dalszym ciągu pracujemy nad przywróceniem handlu. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.
 8. Coinroom - dyskusja ogólna

  Drodzy Użytkownicy, Chcielibyśmy poinformować o zawarciu współpracy z procesorem płatności Skrill. Od dzisiaj ekspresowe wpłaty przy pomocy technologii Rapid Transfer firmy Skrill w walutach PLN, USD, EUR i GBP są dostępne dla zweryfikowanych użytkowników. Skrill obsługuje także karty kredytowe. Więcej informacji na temat prowizji można znaleźć tutaj: https://coinroom.com/fees
 9. Coinroom - dyskusja ogólna

  Drodzy Użytkownicy, Chcielibyśmy przypomnieć o zmianie rachunków bankowych do wpłat fiat. Od jutra będą obowiązywać nowe numery kont do wpłat walut PLN, USD, EUR i GBP. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przesłane wszystkim użytkownikom drogą mailową 26 lipca. Zapraszamy do zapoznania się z wiadomością e-mail oraz tabelą opłat.
 10. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze Tylko u nas w polsce macie możliwość korzystania ze zlecenia "Trailing Stop" Jest to rodzaj zlecenia podobnego do zlecenia "Stop Loss" z tym wyjątkiem, że limit aktywacji zlecenia "Stop Loss" przesuwa się o tę samą odległość od ceny zakupu bądź sprzedaży wartością kwotową albo procentową razem z zyskiem. Przykład. Kupujemy 1 BTC po cenie 4000 PLN z warunkowym zleceniem "Trailing Stop" ustawionym na 200 PLN. Oznacza to, że jeśli cena np. wzrosła do 4200 PLN to zlecenie "Stop Loss" aktywuje się po osiągnięciu 4000 PLN od tego momentu. 200 PLN przesuwa się razem z zyskiem. Jeśli cena od samego początku nie wzrośnie powyżej 4000 PLN ani na chwilę to zlecenie "Stop Loss" aktywuje się Nam na poziomie ceny 3800 PLN.
 11. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Tylko u nas w Polsce możecie kupić w PLN/GBP/USD/EUR aż 17 kryptowalut! Zapraszamy!
 12. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Tylko u nas w Polsce macie możliwość korzystania ze zleceń zaawansowanych! Zlecenie wymiany "Stop Loss" Jest to typ zlecenia, które ma z zasady zabezpieczyć inwestora przed nadmiernymi stratami. Zlecenie to może być ryzykowne gdyż ustawione może spowodować automatyczną sprzedaż po niekorzystnym kursie. Ustawienie kursu po jakim ma automatycznie sprzedawać zależy od Klienta. W zależności od posiadanych aktywów zlecenie te można ustawić jako wartość kwotową większą albo równą od ceny zakupu albo wartość procentową większą od ceny zakupu pozycji długiej, kiedy cena aktywa rośnie a mamy otwartą pozycję krótką czyli zlecenie kupna "Stop Loss" albo odwrotnie kiedy cena aktywa spada a mamy otworzoną długą pozycję to wystawiamy zlecenie sprzedaży "Stop Loss" i sprzedajemy po cenie mniejszej albo równej cenie "Stop Loss" albo ustawiamy wartość procentową o mniejszą o ilość % od ceny zakupu pozycji długiej. Zlecenie to możemy również ustawić jako zlecenie warunkowe w "Dodatkowych warunkach zlecenia" i od razu zabezpieczać pozycję w zależności od kierunku otwarcia zlecenia.
 13. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Zapraszamy do naszego serwisu, tylko u nas w Polsce ekspresowe wpłaty jak i wypłaty waluty fiat.
 14. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Klienci, Chcielibyśmy Was poinformować, że MoneroV jest już dostępne na naszej platformie. Zapraszamy!
 15. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Klienci W dniu jutrzejszym (23.05.2018) platforma Coinroom.com zostanie wyłączona w godzinach 22:00 - 24:00 z powodu aktualizacji platformy, za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.
×