Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
marcos

Forumowicz
 • Content count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

About marcos

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  kujawsko-pomorskie

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Na stronie widzimy taką oto informację: Czas na przeniesienie tematu do scamów.
 2. Miejmy nadzieję, ze to tylko zator. Ciekawe jak z wypłatami na PM i Payeer w USD, bo to nie idzie przez Blockchain.
 3. Niestety od dziś są problemy z wypłatami. Wszystkie "Pending", a support milczy. W necie zaczynają pojawiać się informacje, że to już scam.
 4. Moja wypłata o godz 2:07 przyszła instant. Czasem są opóźnienia, miałem już tak kilka razy.
 5. Wypłatki cały czas śmigają instant.
 6. Złych nie znalazłem, a dobre są takie, że płaci i zawsze instant. Ostatnio zyskał popularność na grupach FB. W poprzednim tygodniu zaczęło przybywać około 1000 nowych kont każdego dnia. Znalazłem go na jednym z hyip monitorów. Cały czas wypłacam codziennie bez problemu.
 7. Dzisiejsza wypłatka również na portfelu i jak zwykle instant.
 8. Nazwa: MagicB Plany inwestycyjne: Daily: 12% przez 12 dni ( 144% ) Minimalna kwota depozytu: 2$ lub równowartość BTC, ETH Premier: Naliczenie jednorazowe 155% w 12 dniu. Minimalna kwota depozytu: 100$ lub równowartość BTC, ETH Akceptowane systemy płatności: Perfect Money Payeer BTC ETH Wypłaty instant bez prowizji. Minimum do wypłaty: BTC, ETH - równowartość 2$ PM, Payeer - brak minimum. Możliwość reinwestycji z bilansu konta. Program afiliacyjny: Działa od 58 dni. Na chwilę obecną zarejestrowanych jest ponad 22 tysiące kont, z których wpłacono 4,6 mln $ depozytu. Płaci bez problemu i zawsze instant. LINK DO REJESTRACJI: https://magicb.io Jestem w MagicB od 7 września. Nigdy nie było problemu z wypłatą, zawsze instant. Wypłacam codziennie.
 9. Wypłacalność Recyclix

  Coś do poczytania http://odpady.net.pl/2018/02/03/smieciowy-amber-gold/
 10. Wypłata na portfelu w 6 minut po zleceniu.
 11. A u mnie bez naliczeń, a gdy teraz chciałem sprawdzić czy są, to jest: 503 Service Temporarily Unavailable
 12. Wypłacalność Recyclix

  Podobno zaczęła, bo przecież sam napisałeś: Następnie po kilkunastu minutach zmieniłeś treść na taką jak w pierwszym cytacie, co widzimy kilka postów wyżej. Zdziwiło mnie, że policja dzwoni i zaprasza na przesłuchanie. Byłem świadkiem i jednocześnie poszkodowanym w dwóch podobnych sprawach prowadzonych przez prokuraturę i nie dzwoniono do mnie z zaproszeniami, a wysyłano wezwania. Chyba doszedłeś do wniosku, że jednak za bardzo poniosła Cię wyobraźnia i stąd ta edycja....
 13. Aktualności i komunikaty Recyclix

  Hmmm... Sprzedałem tylko rozdrobnionkę, a granulat trochę szkoda, bo dosyć spora ilość. No i czy w ogóle to wypłacą? Nie wiadomo co robić tak naprawdę. Czy to tylko przejściowe problemy, czy koniec.
 14. Aktualności i komunikaty Recyclix

  Witam. Mam dziwną sytuację i nie wiem jak to rozumieć oraz co się dzieje. Czy tylko ja, czy może ktoś też, ale jeszcze tego nie zauważył lub po prostu nikt o tym nie pisze? Zakończyły mi się cykle "rozdrobnione" i "granulat" jak widać poniżej. Niestety "rozdrobnione" nie idzie dalej i nie można tego pchnąć też ręcznie, a przy "granulacie" cykl nie ruszył automatycznie od nowa i nie można go też ponowić ręcznie. Przy próbie manualnej kontynuacji recyklingu, przy jednym i drugim pojawia się komunikat "Operation unavailable". Jedyną działającą opcją w obu przypadkach jest sprzedaż. Co więcej - z profilu zniknęły zupełnie opcje ustawień recyklingu, gdzie mogliśmy wybierać obsługę manualną lub automatyczną jak też decydować o wykorzystaniu zysków. Nie wiem czy to tylko jakiś błąd u mnie i pisać do supportu, czy celowe działanie Recyclixa by sprzedać. A co potem?
 15. @SakowskiKamil. A dla mnie to cały czas scam pomimo, że jestem w tym programie od 2012 roku. Ciesz się, że w chwili obecnej Tobie wypłacają, bo w pewnym momencie mogą przestać i zmienisz zdanie. Mało kto ma teraz do wypłat 1600 jak piszesz. Moja ostatnia wypłata 10.70$ wisiała ponad 800 godzin pomimo tego, że zlecając ją miałem silver upgrade jeszcze przez 20 dni. Gdy upgrade wygasło, na moje pytania o wypłatę odpowiadali w sensie "czego Ty chcesz skoro nie masz żadnego upgrade, a my mamy priorytety wypłat". Po informacji, że miałem upgrade jeszcze 20 dni po zleceniu wypłaty - rozmówca uciekał z chatu. Po ponad 800 godzinach wypłatę anulowali, a następnego dnia te pieniądze zniknęły z portfela wraz z innymi. Ł
×