Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
verdaan

Forumowicz
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralny

O verdaan

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

225 wyświetleń profilu
 1. Chociażby w wywiadze z panem Szczepanem Bentynem pan Dąbek przyznał, że dascoinexplorer nie pokazuje wszystkiego co znajduje się w blockchainie. Ten explorer może pokazywać to co twórcy chcą - lub też nie pokazywać czego nie chcą. Bez dostępu do blockchaina nie ma jak tego sprawdzić. Co w tym fragmencie jest nieprawdą? Nieprawdą jest transparentność. To są dwie różne rzeczy, ale nadal nie widzę decentralizacji w dascoinie. Klucz prywatny leży w rękach adminów dascoina i czy blockchain się nazwie hybrydowym czy prywatnym nie zmienia to faktu, że w ciągu sekundy monety użytkowników mogą wrócić do adminów. Mają w końcu dostęp i do blockchaina i do kluczy prywatnych. Co to za kryptowaluta, przy której musisz ufać operatorowi żeby nie zabrał Ci środków? Może o to chodzi w sloganie marketingowym "Dascoin - Waluta Zaufania"? Blockchain jest scentralizowany, kontrola nad środkami scentralizowana.
 2. Pytanie co prawda nie do mnie ale pozwolę sobie na napisanie czegoś. Transparentność jest wtedy gdy cały proces jest znany i można prześledzić, co gdzie jak zostało zrobione. Póki co można przeglądać tylko zawartość bloków przez jedną webową przeglądarkę. Właściciele mogą edytować wyświetlane dane jak tylko chcą i pisać historię bloków na stronie na nowo, a prawdopodobieństwo wykrycia jest znikome. Fikcyjna, póki tylko Netleaders zna klucz prywatny do każdego konta i ma dostęp do blockchaina, w każdej chwili mogą wysyłać środki licencjobiorców gdzie tylko chcą bez jakiejkolwiek zgody. Władza nad wszystkimi kontami jest scentralizowana w rękach operatorów blockchaina. Validator nie jest do przelewów potrzebny, co udowodniło przesyłanie dascoinów na zewnętrznych giełdach.
 3. Nowe video z szefem netleaders: Około 17:30 panowie mówią wprost, że od każdej transakcji będzie pobierana prowizja, której część otrzyma polecający (nie wspominając o tym żeby płatności dascoinem były wyłączone z tego). Później panowie mówią, że taki system jest czymś całkowicie nowym i niespotykanym, chociaż nawet po obejrzeniu tego filmu nie wiem co jest nowego w prowizjach. Jeszcze niedawno oglądałem filmiki promotorów skarżących się na wysokie prowizje aktualnych pośredników płatności, więc poszukałem w google: https://netleaders.news/2018/03/13/dascoin-and-daspay/ Gdy jednak wejdę na tę stronę, tekst nie zawiera już żadnej wzmianki o prowizjach, nadaremno szukać frazy "zero transaction fees" w tekście, mimo że w snippecie od googla jest ona zawarta. Zakładam, że tekst został po zaindeksowaniu przez wyszukiwarkę edytowany i został z niego usunięty fragment o braku prowizji. Ciekawe, kiedy filmy polskich promotorów zawierających te same twierdzenia, znikną z kanałów.
 4. Karawana jedzie dalej, petarda, efekty i marzenia!!!!! Naprawdę nie wiem co ten filmik od netleaders miał na celu i dlaczego wszyscy mają włączonego dascoinexplorera na monitorze (aż tyle informacji na nim nie ma, chyba że uczą się "blockchaina" z tej strony na pamięć).
 5. Pamięta ktoś jeszcze o smart-kontraktach? Bo jakoś zarówno pan Paciorek jak i reszta o tym ostatnio nic nie wspominają. Według strony jakiegoś promotora z Holandii: https://connectingconnections.net/DasCoinRoadmap2016-2019.html miały być dostępne od Q2 2018... Jak wiele innych rzeczy
 6. Nowy materiał pana Paciorka: Cena ethereum wzrosła, ponieważ był potrzebny do założenia swojego tokena na blockchainie eth. Cena daskojnie wzrośnie, ponieważ trzeba będzie kupić licencję by założyć swój token w dascoinie. Nie wiem czemu pan Paciorek pominął następny krok w rozumowaniu - skoro trzeba będzie kupić licencję, to będzie więcej wymintolonych dascoinów na rynku. A cena już przy aktualnej podaży nie jest zbytnio porywająca.
 7. Jeśli to są karty wirtualne to co im zajmuje aż kilka tygodni, żeby je wszystkim wysłać? Bo argument o czasie produkcji odpada. Tym bardziej skoro są to karty przedpłacone - równie dobrze zamiast tej karty wysyłanej mailem mogli dostać kod paysafecard i funkcjonalność byłaby ta sama.
 8. Jeszcze przed chwilą bym dał sobie rękę uciąć że kiedyś byli... i bym teraż już chyba nie miał ręki
 9. Netleadersi zniknęli już ze strony Carta Worldwide. W sumie dziwne, skoro pan Brian nie ma problemu występować w ich filmach. Edit: Nawet pan Brian Semkiw zniknął ze strony - zniknęło jego zdjęcie z https://cartaworldwide.com/meet-the-team/ a Wayback Machine pokazuje, że kiedyś na niej był przedstawiony jako CEO: https://web.archive.org/web/20170219083200/https://cartaworldwide.com/meet-the-team/ Disclaimer: powód dla którego zdjęcie pana Semkiwa zniknęło z ich strony jest mi nieznany (nie znalazłem też żadnych informacji ponad to), i niekoniecznie musi być związany z dascoinem. Aktualnym CEO Carta Worldwide jest pan Paul Hill ( https://cartaworldwide.com/meet-the-team-2/ ).
 10. Z tego co pamiętam jeszcze niedawno było mówione, że projekty na Das33 można będzie tylko cyklami wspierać (i to bodajże tylko tymi z licencji a nie zakupionych za dascoiny, żeby zachęcić do wstąpienia do programu). A tu pan Mathias mówi, że dascoiny też będą na tej platformie używane.
 11. Nie jest to co prawda żadna oficjalna strona, jednak na http://dascoinpro.pl/dascoin/dascoin-netleaders-usa/ znajduje się jeszcze info o rynku USA. Czy ktoś z elitarnej grupy 500 puścił już parę o tym wielkim wydarzeniu? Tutaj też o tym jest wspomniane: http://www.dascoin.com.au/april-28-set-for-dascoins-public-exchange-launch/ Niestety chyba coś nie wyszło i event nie był w USA a tylko w Barcelonie. Edit: a jednak, udało mi się znaleźć info na oficjalnych stronach netleadersów: https://netleaders.news/2018/01/18/april-28-set-for-dascoins-public-exchange-launch/
 12. Panowie z ZLC wstawili nowy filmik o swoich maszynach (chyba gdzieś logo dascoina się zgubiło przy renderowaniu): aktualny roadmap: nie znalazłem jednak żadnego zdjęcia chociażby jednego "ZLC Crypto Vending Machine" z tych, które zostały wypuszczone na rynek UK US i Tajlandii. Również o partnerstwie z Hyperloopem nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji w internecie. Nie chodzi jednak o firmę pana Muska tylko o firmę o podobnej nazwie i podobnym pomyśle (co za przypadek...)
 13. Ktoś pamięta jeszcze o daskomatach? Strona o tych ATM tego geniusza który odwiedził zlot daskojnowców z jakiegoś dziwnego powodu przestała działać: http://zlcatm.com/
 14. Sky Way - www.rsw-systems.com

  @Aquario niestety nie mam nigdzie kopii tego filmu by ponownie udostępnić Film był częścią artykułu: https://ethanvanderbuilt.com/2017/11/21/skyway-capital-scam-yes-opinion/
 15. Na ostatnim All About Das tak się chwalono, że UN zaprasza pana Mathiasa na swoje konferencje. Dziwnym trafem UN się od tego odcina: (wycinek odpowiedzi którą od nich otrzymałem): As far as I'm aware, the Blockchain For Impact is a private entity and it is not a legal part of UN. I have no knowledge of how 'delegates' were selected, but it seems natural to assume that they were not invited by UN if UN is not the organizer.
×