Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Wojtek_a

CIO
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Wojtek_a

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Takie pytanie, ktoś w ogóle starał się o dochodzenie roszczeń z weksla od Bielińskiego?
 2. Witam, Chętnie podejmiemy się stworzenia projektów na stronę oraz wykonania innych prac graficznych. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. http://antylopadesign.pl/
 3. [Dubel]

  Jeden temat wystarczy, Navy
 4. Witam, Ostatnio założyłem własnego fanpage'a do swojej działalności. Pozyskiwanie potencjalnych klientów okazało się nie lada wyzwaniem. Natrafiłem na bardzo ciekawą stronę do promowania swojego fanpage'a. Jest to: Likeplus.eu Można tutaj pozyskiwać fanów na Facebooku i Google +. Dodatkowo mamy wiele innych opcji takich jak System zadań, Aplikacje Społecznościowe, Budowa Fanpage'u oraz jego obługa. Zarejestrowanych jest już 23 071 ludzi, którzy są aktywni na stronie. Do tej pory ustanowiono ponad 10 milionów kliknięć "lubię to". Zachęcam do promowania własnych działalności. http://likeplus.eu
 5. A co Bieliński też jest zaginiony!? Jakie to jest wszystko nieudolne w tym kraju... Nie chce im się po prostu zająć tą sprawą bo inaczej nie potrafię tego pojąć.
 6. Mam wciąż zapisaną grupę osób na mailu (około 40 chyba) oszukanych przez promotora. Moge im przesłać info żeby zgłosili się w sprawie Rutkowskiego.
 7. @Pablo Dobrze, że Tobie udało się to załatwić. Sam pisałem do biura Rutkowskiego jakieś 2-3 miesiące temu, dostałem numer bezpośrednio do Rutkowskiego zadzwoniłem ze 3 razy ale nie odbierał, więc odpuściłem. Teraz najważniejsze zebrać jest poszkodowanych, bo temat trochę ucichł (a to swoją drogą nie jest nam na rękę) i ludzie się wykruszyli. Jeśli chodzi o składkę to myśle, że powinna być różnica uzależniona od kwoty inwestycji. Chociaż w przedziale od 0 - 10.000 zł. 10 - 50.000 zł i powyżej. Nie będzie bałaganu z takim podziałem. @Barus41 Zgadzam się z Tobą w zupełności. Jak to jest możliwe, że mając jakieś przesłanki, dowody na oszustwa. Nie zatrzymali ani nie zawiesili Promotora kiedy mogli to zrobić. Ludzie przez cały czas wpłacali tam pieniądze. Co się dzieje w tym kraju!?
 8. To są potwierdzone informacje, że jego rodzina prowadzi ten zakład "Kotliny"... Będzie ktoś na tyle dobry i poda mi namiary gdzie przebywa prezes Robert? Może być na Pw.
 9. Wiem, że to daleko idący pomysł ale można złożyć zawiadomienie do Interpolu - Polska jest członkiem, ZEA również. Jeżeli faktycznie gdzieś tam się ukrywa to mamy prawo liczyć na pomoc policji tego państwa. List gończy spełnia warunki Red Notic - poszukiwania w celu aresztowania i ekstradycji Blue Notice uzyskanie danych o osobie prowadzącej nielegalne działalności Green Notice ostrzeżenia o osobach które popełniły przestępstwa i istnieje prawdopodobieństwo, że mogą popełnić takie same w innym kraju. Inną opcją jest działanie przez agencje detektywistyczną, jest ciągle zebrana grupa 50 osób. Mieliśmy korzystać z windykacji ale w tym wypadku nie da rady. Jakieś inne pomysły?
 10. Firma po zapoznaniu się dokładnie z materiałami nie podejmuje się windykacji i odsyła do prokuratury. ".. działania dłużnika wyczerpują znamoina czynu karalnego, tak więc sugerujemy jak najszybsze zawiadomienie prokuratury o popełnionym przestępstwie wyłudzenia."
 11. Wiem, że czekacie na jakieś konkretne ruchy. Niestety Promotor to nie jedyna firma z którą teraz trzeba się uporać a inne problemy z firmami też absorbują czas. Dostałem w mailu propozycje firm które biorą pieniądze po odzyskaniu, mam zamiar je sprawdzić.
 12. @ Harmon Według mnie to prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia działalności parabankowej przez Centrum Inwestycyjno-Oddłużeniowe. ---- @ Inwestment Zanosisz się może w najbliższym czasie do złożenia wniosku o upadłość?
 13. Tak jasne... To, że prokuratura prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych to jedno. Ale o tym, że bierze udział w postępowaniu sądowym ,składa wnioski i wytacza powództwo to zapomniałeś chyba napisać. Weźcie kasę naróbcie hałasu a i tak za was wszystko znowu oni zrobią.
 14. @Kris. To gratuluje rozwagi i rozeznania o firmie. Ja niestety zasugerowałem się tym, że sprawa była w prokuraturze i nie zatrzymali ich ani nie było żadnych wzmianek o oszustwie. Firma działała bodajże 2 lata wypłacając więc to też działało na ich korzyść. Wcześniej broniłem ich nawet, wykłócałem się z Wojtek2000 który także ostrzegał przed tą firmą. A to wszystko dlatego, że Ci kłamcy już wtedy mieszali jak się dało. Jeżeli chodzi o ZEA nie wiem jakie panują tam realia, nie muszę tego wiedzieć. Jeżeli oni tam inwestowali to ich zadaniem jest się w tym rozeznać. Poza tym byłem przekonany, że ich głównym źródłem są pożyczki, które dają taki procent zysków jak podawali. A co do umowy czy to będzie z Romem, Rumunem czy Rogójskim. Jeżeli mamy umowę w której winien mi oddać krowę, to ma mi ją oddać. Jeżeli sąd nie uzna tego roszczenia i Rumun nie odda mi krowy - to będzie precedens. Według którego ja nie dotrzymam żadnej umowy i nic mi za to nie grozi.
×