Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
amberus

Forumowicz
 • Content count

  641
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

About amberus

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.zarabianieodzaraz.pl.tl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Gdzie zarobić?

  Nie, - Twój bije wszystkich na głowę Taki tekst na forum o zarabianiu to już nie tylko odwaga - ale brak informacji co on prezentuje. Poczytaj co tu robimy i dla czego. W czym wielu jest a co omija. Potem reklamuj
 2. Witaj w gronie pozytywnie ' zakręconych'. Czytaj, poznawaj i zarabiaj bezpiecznie
 3. Czyli kto tu ma zarobić ? Wychodzi na to że ten co będzie promował, promował i cały czas promował. Ale czy to daje nadzieję tym co zbudują małe grupki osób i będą uczestniczyć z małym wkładem ? Za pewne nie. A miał być to projekt dla ' wszystkich ' Zobaczymy jak się to dalej rozwinie.
 4. Gdzie zarobić?

  Te firmy mają audyt ? Sa rejestrowane jako podmioty gospodarcze ? Jeśli nie to ryzyko wiadome.
 5. 20 % na 120 dni. I chyba te 240 mieści się w roku, więc w najgorszym wypadku jest to 40 %
 6. Gdzie zarobić?

  ' Polon ' - faktycznie zapomniałem dodać rzeczy istotnej która dla mnie jest już naturalna od dawna. - Nawet jeśli znajdziemy taką osobe co nam pomoże to oczywiście i tak sami mamy obowiązek sprawdzić wszystko ile się to tylko da. Tak powinni postepować wszyscy , mówić konkretnie. Taki a taki biznes robie, ale Ty go sprawdź, i jeszcze powiedzieć o zagrożeniach itp. A co - wyrwać w ten sposób ' berło ' z rąk 'łapaczy' Biznes to nie łapanka a świadome decyzje.
 7. Gdzie zarobić?

  Sposób na zarobki i ' ciężką ' żmudną robotę. Chyba że ktoś talent i uruchomi wszelkie możliwe narzędzia jakie są obecnie dostepne. Dawno temu w tym pracowałem [ branża finansowa , wytargałem przez 3 lata jakieś 140 tys zł ] i dałem spokój. Siedziało się w necie po 12 godz. Teraz te wyniki osiąga się łatwiej gdzie indziej.
 8. Inwestycja 10.000$ - gdzie?

  Kryptowaluty są dobrym wyjściem - jeśli posiadamy wiedzę. Jeśli nie to po prostu inwestujemy w jednej z wielu kopalni kryptowalut w Polsce i uzyskujemy od 4 do nawet 10 % miesięcznie. Kontrakty mają różne, od 10 do nawet 18 miesięcy. Dla wielu to dobra opcja, praktycznie tu ryzyko zminimalizowane. Sprzęt coraz lepszy, pozwala przejść z jednej kopanej kryptowaluty na inną w ciągu kilku godz.
 9. Gdzie zarobić?

  A może tak zamiast ' wynalazków' to czytać co inni piszą. I najważniejsze - jedynie ten co nie myśli szuka ' złotego ' biznesu. Ten co myśli szuka człowieka który zarabia w necie od lat. Jedynie taka osoba jest w stanie Wam konkretnie podpowiedzieć co warto a co nie.
 10. Witaj Mariuszu, wielu tu jest nie tylko dla 'trafnych' decyzji inwestycyjnych. Ale i też po to aby zbudować sobie na zawartej tu wiedzy stałe dodatkowe pasywne źródło dochodu. Nie każdy chce pracować całe życie na pieniądze. Wielu już zrozumiało że można zrobić odwrotnie - zapędzić pieniądze do pracy. Daje to - czas wolny dla siebie i rodziny. A to już wartość. Korzystaj i budój swoją niezależność.
 11. Dobre, bo - jeśli zysk wynosi chociażby 50 % rocznie, to na pewno lepiej niż w banku. Rozumiem że to nie musi każdej osobie odpowiadać. Ale zauważmy że nawet te 50 % potrafi 'Kowalskiego' zwalić z nóg i nie uwierzy. Z tej perspektywy patrząc - jest ok. Ale każdy ma prawo do swej oceny. [ zarobiłem tam już sporo i nadal zarabiam - mnie odpowiada ]
 12. Exp.. też nie stoi w miejscu. Ci co są w biznesie od dawna widzą ile już było zmian. Obecnie doszły nowości. A następne są już przygotowywane. Tak że i tu nadal jest dobre i pewne zarabianie.
×