Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
bitcoinclassic

Forumowicz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bitcoinclassic

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Wybór giełdy btc

  Najniższą prowizję ma giełda Binance, ale to dla tych, którzy akceptują duże ryzyko. W ogóle temat ryzyka w przypadku wyboru giełdy kryptowalut jest przemilczany. Ludzie mają tendencję do zaniżania ryzyka - jest parę podsumowań giełd kryptowalut i ryzyka, ale to często wróżenie z fusów. Wybór giełdy wg prowizji tylko na szybkie transakcje i błyskawiczną wypłatę wydaje się być sensownym rozwiązaniem. Najpewniejsze wydają się Bitmarket i Coinbase, ale nie nadają się do tradingu na altach. Z kolei BitBay i chińskie giełdy do siedzenie jak na szpilkach. Generalna zasada to rozdzielić kapitał pomiędzy jak największą liczbę giełd.
 2. Bitcoin - istne szaleństwo. Ile jest bitcoina w bitcoinie?

  Pompowanie spadło do 50 MLN na dzień. Od razu widać to na kursie.
 3. Bitcoin - istne szaleństwo. Ile jest bitcoina w bitcoinie?

  Ile Btc jest w btc od razu przychodzi mi na myśl pompowanie rynku za pomocą emisji tokenów na Bitfinex - tether. Miały służyć do rozliczania międzygiełdowego i parkowania kapitału... A co dzień (!) jest produkowane 100 milionów dolarów w tetherach, które rozlewają się po giełdach. Nie jest dziwne, że kurs od tego wzrasta.
 4. Etherum - alternatywa dla bitcoina?

  Zdecydowanie warto mieć ETH, stoi za tym użyteczność, dedykowany język programowania i masa tokenów opartych o blockchain eth.
 5. Ze względu na to, że nie dało sie pozycjonować strony o adresie "BEATCOIN" (kto mógł to przewidzieć...;) ), giełda zmieniła nazwę na Coinbe. Beatcoin to była jedyna giełda, która przyjmowała wpłaty za pomocą sms
×