Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
tkolpaczek

VIP
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About tkolpaczek

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 05/21/1986

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  www.TomaszKolpaczek.com

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  United Kingdom
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Blockchain, AI

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Jest już dostępne krótkie wideo z ostatniego spotkania liderów na Hawajach - kolejne, spore spotkanie - tym razem już dla wszystkich - odbędzie się na początku roku na Węgrzech. Wkrótce podam więcej szczegółów, jak by ktoś chciał się wybrać :-) Tak jak obiecali, ruszają powoli z serią artykułów sponsorowanych. Na początek Forbes India: http://www.forbesindia.com/article/brand-connect/interview-with-jubilee-aces-tony-jackson-developer-of-new-fintech-applications/56533/1
 2. No i mamy grudzień, właśnie minął mój czwarty miesiąc w Jubilee Ace, więc czas na kolejne podsumowanie. Poprzednie miesiące nie wyglądały źle. Zarobki wynosiły kolejno 8.42%, 7.30% oraz 7.33% w ostatnim miesiącu. Uważam to za bardzo dobry wynik - najważniejsze, że kasa cały czas pracuje :-) Dobra, zobaczymy jak wyglądał czwarty miesiąc: Podsumowanie IV miesiąca w programie: Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1498.37 Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1627.23 Różnica: +$128.86 (około 8.60%) Całkowity zysk od początku: $427.23 (35.60%) Poprzednie Dlaczego tak dobry wynik? W dostępnych kampaniach pojawia się coraz więcej sportu z krótszym czasem oczekiwania na zwrot, dodatkowo zauważyłem też więcej kampanii z wyższymi procentami na kryptowalutach. Towarów nie ruszam wogóle na te chwilę, ale myślę, że to dobra opcja jak masz duży kapitał, nie chcesz poświęcać tych 5 minut codziennie na ustawianie wszystiego i 5% miesięcznie cię zadowala (kampanie na towarach ustawiasz 2 razy w miesiącu) - wtedy to jest dla ciebie. Jeszcze dodam, że te najbardziej dochodowe kampanie krypto pojawiają się w okolicach godziny 16-17 i dość szybko się zapełniają i nie zawsze udaje mi się je wyłapać :-( Zobaczymy, co przyniesie grudzień ;-) Doszły mnie słuchy, że po nowym roku mają być jakieś ciekawe, duże eventy - dam wam znać
 3. Najbliższe Eventy Jubilee Ace: 07.12 Berlin 09.12 Stuttgart 11.12 Madrid 13.12 Zurich 12.12 Vienna Ceny biletów: od 10 do 30 Euro Osoby, które zamawiały API w przedsprzedaży i spełniły już warunki, od poniedziałku (02.12) będą już podpinane pod bota. Zobaczymy jak będzie się spisywać bot na kontach Binance - napewno wrzucę podsumowanie z transakcjami wykonanymi przez niego.
 4. SwissBorg jest firmą Fin-Techową ze Szwajcarii, która w zeszłym roku zebrała ponad 50 milionów dolarów podczas przeprowadzanego ICO. Jednym z produktów tej firmy jest aplikacja, dzięki której możesz przewidywać cenę Bitcoina i dostawać nagrody za poprawne wytypowanie kierunku kursu. Aplikacja majuż ponad 40.000 użytkowników! Aktualnie można zarobić na dwa sposoby: – Bierzesz udział w losowaniu nagród. Pomiędzy 20.000 najbardziej aktywnych użytkowników zostanie rozlosowane $500,000 w BTC – Logując się codziennie i wykonując zadania dostajesz tokeny SwissBorg: za każde zadanie otrzymujesz odznaki, dzięki którym możesz dostać aż do 1750 CHSB o wartości $15 – Polecając bezpłatną apkę dalej - ty oraz twoi poleceni dostajecie punkty oraz tokeny! Instrukcja krok po kroku: 1. Pobierz aplikację SwissBorg App na Android/IOS. https://swissborg.com/products/community-app 2. Zarejestruj się korzystając z kodu DGFQXUA, dzięki czemu dostaniesz 3,000 punktów na start 3. Przez kolejne 7 dni loguj się codziennie i przewiduj cenę BTC, żeby dostawać więcej punktów 4. Za każde wykonane zadanie zgarniaj odznaki - każda odznaka to dodatkowe 50 tokenów CHSB na Twoje konto 5. Polecaj aplikację znajomym i dostawaj jeszcze więcej punktów! Zebrane tokeny można bez problemu sprzedać na giełdzie KuCoin oraz HitBTC.
 5. Świeże informacje z eventu dla liderów na Hawajach. Wklejam podsumowanie - jak będę miał więcej info, to oczywiście się podzielę z wami :-) Najważniejsze zmiany/uaktualnienia: Do końca roku ma być dodana kolejna giełda - UpBit W przyszłym roku dojdą nowe giełdy: Bitfinex, Poloniex, Kraken, Bittrex Nowe, dużo szybsze serwery Omówiony został plan rozwoju na najbliższe 2 lata (dodam jak będę mieć więcej informacji) Dostęp poprzez API do bota ma być dostępny w marcu jako osobny produkt Więcej nowych produktów dodane do 2021 roku Wkrótce ruszą kampanie w Forbes, CNBC, etc Przypominam, żeby osoby chcące się rejestrować najpierw się ze mną skontaktowały. Zanim odblokuje się wam możliwość wpłaty, to muszę was aktywować :-)
 6. Arbitraż na złocie w UK

  Tak tylko informacyjnie: W UK coraz częściej (przynajmniej w moim rejonie) można zauważyć dość wysokie ceny skupu złota. Często witryny zamiast wystawionych zegarków, łańcuszków i innych, są zaklejone wielkimi plakatami z napisami WE BUY GOLD. Jest u was tak samo? Dwa razy udało mi się przeprowadzić arbitraż, który polegał na kupowaniu złotych monet w Polsce, przesłaniu ich do UK i sprzedaży w takich punktach stacjonarnych. Mimo wysokich kosztów transportu, to zysk wyniósł 18% za pierwszym razem oraz 14% za drugim. Podejrzewam, że tak wysokie ceny mogą być spowodowane niepewnością związana z Brexitem. Sprawdźcie u siebie jeżeli mieszkacie w UK :-)
 7. Bardziej mi chodziło o fakt samej inwestycji bez własnego researchu. Widzisz, według mnie powinno to wyglądać tak: Dostajesz informacje - zadajesz pytania - zadajesz więcej pytań - kalkulujesz ryzyko - podejmujesz decyzję - świadomie inwestujesz - nie masz do nikogo pretensji Przynajmniej ja bym tak zrobił...
 8. Rozumiem, tak jak pisałem wcześniej - ryzyko jest wszędzie, dlatego trzeba robić swój własny research, weryfikować wszystko i nie sugerować się tylko jednym źródłem informacji
 9. Tutaj nie chodzi o przekonanie kogoś do uczestnictwa w projekcie, tylko o pokazanie możliwości. Jak w każdym biznesie internetowym trzeba zachować ostrożność, bo ryzyko jest - jak wszędzie. Każdy powinien wykonać swój własny research przed inwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy, ale o tym chyba wiecie :-) Odp @pepperoniss : Mówimy o arbitrażu, a ten nie polega tylko i wyłącznie na surebetach. Możesz kontrować każde zdarzenie na giełdzie zakładów sportowych, chociażby największej z nich, czyli Betfair. Bukmacherzy nie lubią pozbywać się pieniędzy, więc Ci co za dużo wygrywają nie są im na rękę - i to właśnie Ci gracze dostają najczęściej limity. Inaczej jest w przypadku giełdy zakładów - tam płacisz prowizję od zakładu, bez względu czy go wygrasz czy nie - im więcej zakładów, tym więsze opłaty premium, więc ci co wygrywają przynoszą im zysk i nie ma blokad, tylko większe opłaty. Zajmowałem się tym sam przez jakiś czas i mogą grać w ten sposób. To jest arbitraż, ale już nie surebety. Masz tu na myśli to, że każdy wpłacony do bukmachera lub do banku pieniądz staje się kredytem/tokenem który widzimy tylko na ekranie komputera? Dlatego udostępnienie bota i możliwość gry na własnej giełdzie będzie możliwością pokazania, czy bot rzeczywiście jest w stanie pokryć opłaty związane z planem marketingowym, wszystkimi wypłatami i jeszcze dać firmie zarobić. Widząc pracę bota na własnej giełdzie będziemy w stanie określić jakie mniej więcej firma ma zyski. Czas zweryfikuje :-) Napewno będę dalej informować informować o tym, co się dzieje w środku. Jak ktoś chce zobaczyć jak program wygląda od środka, to chętnie umówię się na Zoom i pokażę swój panel. Odp @Marco : Nie bazuj swojego researchu jedynie na filmiku gościa z internetu, który nawet nie rejestrował się na platformie i swoją opinię oparł na kilku pierwszych stronach z Google, w dodatku na stronach których główną strategią jest pozycjonowanie się na frazy "nazwa_programu scam", "nazwa_programu review". Tak samo nie ufaj od razu nikomu, kto Ci przedstawia dany program - zawsze rób swój research, bo to twoje pieniądze. Zauważyłem, że w internecie i tych wszystkich biznesach jest taka pogoń za prowizją z poleconych, zamiast edukacji i rzetelnego przedstawienia możliwości. Przykro mi, że zostałeś wprowadzony w błąd i życzę powodzenia w kolejnych biznesach :-)
 10. Wpłata do Jubilee (własna lub wyrobiona z obrotu grupy) będzie równoznaczna z posiadaniem licencji na używanie bota na swojej giełdzie: 20.000 będzie pracować w Jubilee i jest do dyspozycji na wybrane przez ciebie kampanie, tak jak jest to teraz, czyli średnio +6% Wpłacony przez ciebie na własną giełdę kapitał będzie pracować - poprzez bota podpiętego przez API Można przyjąć, że 20.000 to jest koszt licencji (firma i tak ma z tego zysk). Najbardziej zbliżony system do przeprowadzanego przez Jubilee arbitrażu (triangular), który udało mi się znaleźć to Cindicator. Koszt to około $7600 + oczywiście środki na giełdzie, którymi sam musisz obracać, bo Cindicator nie gra za Ciebie a jedynie informuje cię o możliwych zagraniach. Przeglądając internet trafiłem też na bardziej zbliżoną wersję bota w cenie $9900 na jednym z for (link). Cena $20.000 nie wydaje się być więc jakoś maksymalnie zawyżona biorąc pod uwagę, że nasze działanie ogranicza się do zasilania konta na giełdzie oraz wygenerowania i podania API. W powyższych przykładach musimy albo ręcznie robić transakcje albo mieć odpalonego bota na własnym serwerze a to się wiąże z jakąś tam powiedzmy średnio zaawansowaną wiedzą (linux/programowanie). Co do arbitrażu na sporcie, to każdą dostępną kampanie można samemu zweryfikować sprawdzając podane przez Jubilee Ace kursy na stronach bukmacherów.
 11. Masz rację. Tak właśnie to może wyglądać z zewnątrz, dlatego firma rozpoczęła wprowadzanie takich licencji, tylko robi to stopniowo. Docelowo każdy będzie mógł sobie podpiąć bota pod własną giełdę i pracować na swoim kapitale, który będzie miał na tej giełdzie, tylko to wymaga czasu i środków, które pozyskują właśnie poprzez network. Staram się przedstawić platformę jak najbardziej przejrzyście, dlatego też podrzucam wszystkie materiały jakie mi wpadają w rękę - ja nikogo nie namawiam i każdy przed podjęciem decyzji powinien i tak przeprowadzić swoje własne rozeznanie, bo ryzyko jest ogromne jak zawsze ;-)
 12. Dość szczegółowa analiza @pepperoniss, dzięki. Co do pokazania pracy bota, to możesz poprostu pokazać ordery ze swojej własnej giełdy binance lub huobi. Nie cyferki, tylko rzeczywiste transakcje jakie się odbywały lub odbywają ma giełdzie twoimi środkami. Arbitraż w Jubilee nie odbywa się między gieldami, tylko na jednej giełdzie na 3 parach krypto - do 2% najmniejszej kapitalizacji z tych krypto. Musiałbym zrobić osobny wpis z podsumowaniem wszystkiego, bo wszystko starałem się dopisywać w wątku
 13. Robiłem podsumowanie troszkę wyżej : Niestety przez brak czasu kilka dni ominąłem i kapitał nie pracował. Nie udało mi się też trafić na takie kampanie jak bym chciał (te krótsze, 3 dniowe), bo one szybko się zapełniają - każda z dostępnych kampanii ma określony limit kapitału.
 14. Firma nie obraca kapitałem, tylko oferuje bota robiącego arbitraż jako usługę - skąd taka decyzja? W Jubilee panel można porównać do bukmachera, gdzie ty jako użytkownik widzisz możliwe kampanie ale sam musisz zdecydować które i za jaką kwotę chcesz "zagrać" wykorzystując wpłacone środki. W hyipach raczej admini obracają twoją kasą (lub tylko tak mówią).
 15. Pojawiało się wiele opinii oraz posądzeń o scam przez osoby, które nie znają zasad działania platformy Jubilee. Firma stara być się transparentna jak tylko może. Dlatego też wcześniej został udostępniony raport zewnętrznej firmy. Zapowiedziane zostały również kolejne raporty - najbliższy już pod koniec roku. Firma postanowiła również pójść krok naprzód i udostępnić wybranym osobom dostęp do bota, który może być podłączony do twojej własnej giełdy poprzez API (Aktualnie bot działa na Binance i Huobi). Zasady otrzymania dostępu przez API: Na dzień dzisiejszy do rozdania jest 2500 takich kluczy Rezerwacja kosztuje 1000$ (każde 1000$ to 1 klucz API) Rezerwacje można opłacać do 12.11.2019 Po rezerwacji masz czas do 24.12.2019, żeby zasilić swoje konto w Jubilee kwotą 20.000$ lub poprostu zrobić obrót grupy na taką kwotę. Każde wypracowane 20.000$ obrotu daje Ci dodatkową nagrodę w postaci 5%, czyli robiąc kwalifikację w wyznaczonym terminie otrzymujesz 1000$ nagrody. Dla osób, które opłaciły aktywację API każda wielokrotność 20.000$ w obrocie grupy również daje 5% wypłacane w postaci nagrody Osobiście myślę, że to dość ciekawa opcja również pod względem marketingowym: rozmawiając z kimś możemy poprostu odpalić swoją giełdę i pokazać jak bot działa w praktyce. No i oczywiście te 20.000$ jest w obrocie grupy więc dodatkowe prowizje z planu marketingowego wpadają :-)
×