Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
tkolpaczek

VIP
 • Content count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About tkolpaczek

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 05/21/1986

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  www.TomaszKolpaczek.com

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  United Kingdom
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Blockchain, AI

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. Świeże informacje z eventu dla liderów na Hawajach. Wklejam podsumowanie - jak będę miał więcej info, to oczywiście się podzielę z wami :-) Najważniejsze zmiany/uaktualnienia: Do końca roku ma być dodana kolejna giełda - UpBit W przyszłym roku dojdą nowe giełdy: Bitfinex, Poloniex, Kraken, Bittrex Nowe, dużo szybsze serwery Omówiony został plan rozwoju na najbliższe 2 lata (dodam jak będę mieć więcej informacji) Dostęp poprzez API do bota ma być dostępny w marcu jako osobny produkt Więcej nowych produktów dodane do 2021 roku Wkrótce ruszą kampanie w Forbes, CNBC, etc Przypominam, żeby osoby chcące się rejestrować najpierw się ze mną skontaktowały. Zanim odblokuje się wam możliwość wpłaty, to muszę was aktywować :-)
 2. Arbitraż na złocie w UK

  Tak tylko informacyjnie: W UK coraz częściej (przynajmniej w moim rejonie) można zauważyć dość wysokie ceny skupu złota. Często witryny zamiast wystawionych zegarków, łańcuszków i innych, są zaklejone wielkimi plakatami z napisami WE BUY GOLD. Jest u was tak samo? Dwa razy udało mi się przeprowadzić arbitraż, który polegał na kupowaniu złotych monet w Polsce, przesłaniu ich do UK i sprzedaży w takich punktach stacjonarnych. Mimo wysokich kosztów transportu, to zysk wyniósł 18% za pierwszym razem oraz 14% za drugim. Podejrzewam, że tak wysokie ceny mogą być spowodowane niepewnością związana z Brexitem. Sprawdźcie u siebie jeżeli mieszkacie w UK :-)
 3. Bardziej mi chodziło o fakt samej inwestycji bez własnego researchu. Widzisz, według mnie powinno to wyglądać tak: Dostajesz informacje - zadajesz pytania - zadajesz więcej pytań - kalkulujesz ryzyko - podejmujesz decyzję - świadomie inwestujesz - nie masz do nikogo pretensji Przynajmniej ja bym tak zrobił...
 4. Rozumiem, tak jak pisałem wcześniej - ryzyko jest wszędzie, dlatego trzeba robić swój własny research, weryfikować wszystko i nie sugerować się tylko jednym źródłem informacji
 5. Tutaj nie chodzi o przekonanie kogoś do uczestnictwa w projekcie, tylko o pokazanie możliwości. Jak w każdym biznesie internetowym trzeba zachować ostrożność, bo ryzyko jest - jak wszędzie. Każdy powinien wykonać swój własny research przed inwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy, ale o tym chyba wiecie :-) Odp @pepperoniss : Mówimy o arbitrażu, a ten nie polega tylko i wyłącznie na surebetach. Możesz kontrować każde zdarzenie na giełdzie zakładów sportowych, chociażby największej z nich, czyli Betfair. Bukmacherzy nie lubią pozbywać się pieniędzy, więc Ci co za dużo wygrywają nie są im na rękę - i to właśnie Ci gracze dostają najczęściej limity. Inaczej jest w przypadku giełdy zakładów - tam płacisz prowizję od zakładu, bez względu czy go wygrasz czy nie - im więcej zakładów, tym więsze opłaty premium, więc ci co wygrywają przynoszą im zysk i nie ma blokad, tylko większe opłaty. Zajmowałem się tym sam przez jakiś czas i mogą grać w ten sposób. To jest arbitraż, ale już nie surebety. Masz tu na myśli to, że każdy wpłacony do bukmachera lub do banku pieniądz staje się kredytem/tokenem który widzimy tylko na ekranie komputera? Dlatego udostępnienie bota i możliwość gry na własnej giełdzie będzie możliwością pokazania, czy bot rzeczywiście jest w stanie pokryć opłaty związane z planem marketingowym, wszystkimi wypłatami i jeszcze dać firmie zarobić. Widząc pracę bota na własnej giełdzie będziemy w stanie określić jakie mniej więcej firma ma zyski. Czas zweryfikuje :-) Napewno będę dalej informować informować o tym, co się dzieje w środku. Jak ktoś chce zobaczyć jak program wygląda od środka, to chętnie umówię się na Zoom i pokażę swój panel. Odp @Marco : Nie bazuj swojego researchu jedynie na filmiku gościa z internetu, który nawet nie rejestrował się na platformie i swoją opinię oparł na kilku pierwszych stronach z Google, w dodatku na stronach których główną strategią jest pozycjonowanie się na frazy "nazwa_programu scam", "nazwa_programu review". Tak samo nie ufaj od razu nikomu, kto Ci przedstawia dany program - zawsze rób swój research, bo to twoje pieniądze. Zauważyłem, że w internecie i tych wszystkich biznesach jest taka pogoń za prowizją z poleconych, zamiast edukacji i rzetelnego przedstawienia możliwości. Przykro mi, że zostałeś wprowadzony w błąd i życzę powodzenia w kolejnych biznesach :-)
 6. Wpłata do Jubilee (własna lub wyrobiona z obrotu grupy) będzie równoznaczna z posiadaniem licencji na używanie bota na swojej giełdzie: 20.000 będzie pracować w Jubilee i jest do dyspozycji na wybrane przez ciebie kampanie, tak jak jest to teraz, czyli średnio +6% Wpłacony przez ciebie na własną giełdę kapitał będzie pracować - poprzez bota podpiętego przez API Można przyjąć, że 20.000 to jest koszt licencji (firma i tak ma z tego zysk). Najbardziej zbliżony system do przeprowadzanego przez Jubilee arbitrażu (triangular), który udało mi się znaleźć to Cindicator. Koszt to około $7600 + oczywiście środki na giełdzie, którymi sam musisz obracać, bo Cindicator nie gra za Ciebie a jedynie informuje cię o możliwych zagraniach. Przeglądając internet trafiłem też na bardziej zbliżoną wersję bota w cenie $9900 na jednym z for (link). Cena $20.000 nie wydaje się być więc jakoś maksymalnie zawyżona biorąc pod uwagę, że nasze działanie ogranicza się do zasilania konta na giełdzie oraz wygenerowania i podania API. W powyższych przykładach musimy albo ręcznie robić transakcje albo mieć odpalonego bota na własnym serwerze a to się wiąże z jakąś tam powiedzmy średnio zaawansowaną wiedzą (linux/programowanie). Co do arbitrażu na sporcie, to każdą dostępną kampanie można samemu zweryfikować sprawdzając podane przez Jubilee Ace kursy na stronach bukmacherów.
 7. Masz rację. Tak właśnie to może wyglądać z zewnątrz, dlatego firma rozpoczęła wprowadzanie takich licencji, tylko robi to stopniowo. Docelowo każdy będzie mógł sobie podpiąć bota pod własną giełdę i pracować na swoim kapitale, który będzie miał na tej giełdzie, tylko to wymaga czasu i środków, które pozyskują właśnie poprzez network. Staram się przedstawić platformę jak najbardziej przejrzyście, dlatego też podrzucam wszystkie materiały jakie mi wpadają w rękę - ja nikogo nie namawiam i każdy przed podjęciem decyzji powinien i tak przeprowadzić swoje własne rozeznanie, bo ryzyko jest ogromne jak zawsze ;-)
 8. Dość szczegółowa analiza @pepperoniss, dzięki. Co do pokazania pracy bota, to możesz poprostu pokazać ordery ze swojej własnej giełdy binance lub huobi. Nie cyferki, tylko rzeczywiste transakcje jakie się odbywały lub odbywają ma giełdzie twoimi środkami. Arbitraż w Jubilee nie odbywa się między gieldami, tylko na jednej giełdzie na 3 parach krypto - do 2% najmniejszej kapitalizacji z tych krypto. Musiałbym zrobić osobny wpis z podsumowaniem wszystkiego, bo wszystko starałem się dopisywać w wątku
 9. Robiłem podsumowanie troszkę wyżej : Niestety przez brak czasu kilka dni ominąłem i kapitał nie pracował. Nie udało mi się też trafić na takie kampanie jak bym chciał (te krótsze, 3 dniowe), bo one szybko się zapełniają - każda z dostępnych kampanii ma określony limit kapitału.
 10. Firma nie obraca kapitałem, tylko oferuje bota robiącego arbitraż jako usługę - skąd taka decyzja? W Jubilee panel można porównać do bukmachera, gdzie ty jako użytkownik widzisz możliwe kampanie ale sam musisz zdecydować które i za jaką kwotę chcesz "zagrać" wykorzystując wpłacone środki. W hyipach raczej admini obracają twoją kasą (lub tylko tak mówią).
 11. Pojawiało się wiele opinii oraz posądzeń o scam przez osoby, które nie znają zasad działania platformy Jubilee. Firma stara być się transparentna jak tylko może. Dlatego też wcześniej został udostępniony raport zewnętrznej firmy. Zapowiedziane zostały również kolejne raporty - najbliższy już pod koniec roku. Firma postanowiła również pójść krok naprzód i udostępnić wybranym osobom dostęp do bota, który może być podłączony do twojej własnej giełdy poprzez API (Aktualnie bot działa na Binance i Huobi). Zasady otrzymania dostępu przez API: Na dzień dzisiejszy do rozdania jest 2500 takich kluczy Rezerwacja kosztuje 1000$ (każde 1000$ to 1 klucz API) Rezerwacje można opłacać do 12.11.2019 Po rezerwacji masz czas do 24.12.2019, żeby zasilić swoje konto w Jubilee kwotą 20.000$ lub poprostu zrobić obrót grupy na taką kwotę. Każde wypracowane 20.000$ obrotu daje Ci dodatkową nagrodę w postaci 5%, czyli robiąc kwalifikację w wyznaczonym terminie otrzymujesz 1000$ nagrody. Dla osób, które opłaciły aktywację API każda wielokrotność 20.000$ w obrocie grupy również daje 5% wypłacane w postaci nagrody Osobiście myślę, że to dość ciekawa opcja również pod względem marketingowym: rozmawiając z kimś możemy poprostu odpalić swoją giełdę i pokazać jak bot działa w praktyce. No i oczywiście te 20.000$ jest w obrocie grupy więc dodatkowe prowizje z planu marketingowego wpadają :-)
 12. Skoro macie tam dostęp do klucza prywatnego, to można wypłacać przez zewnętrzne portfele. 1. W aplikacji Cloud 2.0 klikacie na Ethereum 2. Następnie w prawym górnym rogu EXPORT PRIVATE KEY 3. Zatwierdzacie informacje klikając OK i podając hasło oraz kod GA 4. Skopiuj i zapisz klucz prywatny w bezpiecznym miejscu 5. Przejdz na stronę myetherwallet.com 6. Kliknij na ACCESS MY WALLET 7. Następnie klikasz na SOFTWARE 8. Zaznaczasz PRIVATE KEY oraz klikasz CONTINUE 9. Wklejasz klucz prywatny skopiowany z aplikacji CT i klikasz przycisk ACCESS WALLET WAŻNE ❗ Żeby wykonać jakiekolwiek transakcje na łancuchu Ethereum potrzebujemy GAS, czyli musisz mieć jakieś środki na tym adresie, żeby móc robić transakce. Myślę, że aby wysłać zgromadzone ETH i USDT powinno wystarczyć max 1.5$ 10. Klikasz na SEND TRANSACTION (ikonka z kosmonautą) 11. Przy opcji TYPE wybierasz co chcesz wysłać, np USDT 12. Przy polu AMOUNT kliknij w ENTIRE BALANCE, czyli całość dostępnych środków 13. TO ADDRESS to adres, na który chcesz wysłać środki - skopiujesz go np z Binance lub innej giełdy. 14. Wyskoczy dodatkowe okienku, gdzie musisz kliknac CONFIRM AND SEND 15. Po 12 potwierdzeniach sieci środki powinny być na docelowym adresie. Jeżeli pomogłem, to walnij serducho ;-)
 13. Mija kolejny miesiąc moich działań na platformie Jubilee Ace. Zdecydowałem, że teraz będę takie podsumowania wrzucać na koniec każdego miesiąca, żeby zachować regularność. Przyjrzyjmy się jak to wyglądało dotychczas: Po pierwszym miesiącu: Po drugim miesiącu: Aktualnie wygląda to tak: Podsumowanie III miesiąca w programie: Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1396 Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1498.37 Różnica: +$102.37 (około 7.33%) Całkowity zysk od początku: $298.37 (24.86%) Jak dla mnie, to nie najgorzej. Muszę popracować nad szybszym wyłapywaniem dochodowych kampanii, bo przez brak czasu przechodzą mi koło nosa te dochodowe. Zdarzyło się też, że kilka dni kapitał nie pracował, więc dostawałem tylko mały % za to. Coraz częściej można natrafić kampanie 3 dniowe, więc okres czekania zmniejszył się o ponad połowę od startu - widać, że usprawniony algorytm bota robi robotę ;-)
 14. Udostępniony został raport wyników finansowych Jubilee Ace za trzeci kwartał 2019 roku. Można przejrzeć pod tym linkiem: Wyniki finansowe Jubilee Ace Q3 2019 Najciekawsze informacje, które możemy tam znaleźć: Najwięcej funduszy zostało ulokowanych w kampaniach kryptowalutowych, bo aż 38% (towary 29%, sport 33%) To właśnie kryptowaluty przyniosły największe zyski w ciągu ostatnich 3 miesięcy - kolejno: 15.39%, 14.55%, 16.80% W kampaniach na towarach, to właśnie wrzesień był najlepszym do tej pory miesiącem pod względem ilości otwieranych pozycji oraz ilości wygranych pozycji. Również w kampaniach na kryptowalutach, wrzesień był miesiącem, w którym nie tylko wzrósł średni zysk z otwartej pozycji (1.32%) ale również całkowity profit wynosił ponad dwa razy tyle, co w lipcu. W przypadku zakładów sportowych również widać spory progres: porównując do wyników z lipca, średnia ilość otwieranych pozycji, które zakończyły się zyskiem, wzrósł o ponad 46%. Jest też wzmianka o inwestycji w kwocie 5 milionów dolarów w Jubilee Ace Sports Analytics, czyli zespół zajmujący się dostarczaniem danych w sektorze zakładów sportowych
 15. W niedzielę miało miejsce spotkanie Zoom, na którym Bobby, założyciel Jubilee Ace, wraz z głównym programistą pokazali jak działa bot AQUA na żywo. Robot został odpalony na koncie Binance z niskim kapitałem i wyniki wyglądały następująco: Wykonane trzy transakcje w ciągi niecałej sekundy: Start z 0.00747864 BTC Kupione 1224 GNT za BTC Kupione 0.3488 ETH za GNT Kupione 0.007511 BTC za ETH Stan konta po: 0.007511 BTC To daje 0.5% w ciągu ułamka sekundy! I to już po odliczeniu wszystkich prowizji! Jeżeli chcesz zobaczyć jak poradził sobie bot, to przewiń do ok. 25 minuty :-)
×