Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
rAzEET

Forumowicz
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rAzEET

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Lublin
 1. Działa jeszcze? Za kilka dni chce wypłacać środki, niestety teraz nie mogę; nie mam minimalnych potrzebnych środków na konie.
 2. Blockchain

  Ok, ogarnąłem już Electrum, a co do tego Blockchain to jeżeli mam przykładowo adres BTC "x", wykonam transakcję z tego portfela i mój adres się zmieni a ktoś wykona przelew na ten wcześniejszy adres ("x") to te pieniądze dotrą na mój adres?
 3. Kupię konto instagram, snapchat, facebook

  Mam konto Snapchat. Po 500 wyświetleń na MyStory
 4. Blockchain

  Witam! Mam pewien problem z portfelem BitCoin'owym "Blockchain", a mianowicie chodzi o samoistnie zmieniający się adres portfela po każdej wykonanej/odebranej transakcji. Zależy mi na tym by adres BitCoin'owy był cały czas ten sam. Jest jakaś możliwość ustawienia konto tak aby adres się nie zmieniał? Najwygodniej kozystać mi właśnie z tego portfela; posiada aplikację na telefon i wydaję mi się, że transakcje na tym portfelu są wykonywane dość szybko, a na np. BitBay idzie to dość wolno + często są jakieś problemy.
 5. [spam] A ja polecam zaprzyjaźnienie się z Regulaminem.
 6. Karta internetowa Neteller

  Witam! Założyłem konto Neteller, doładowałem konto po czym aktywowałem darmową, wirtualną kartę. Po jednym użyciu karty po zalogowaniu na konto wyskakuje informacja, że moje konto zostało zablokowane i muszę je odblokować poprzez weryfikację konta. A niby wirtualna karta jest dostępna w 100% bez weryfikacji konta!
 7. Zleciłem wypłatę z tego programu już dobre kilka godzin temu, do tej pory wypłata nie dotarła na konto. Na stronie cały czas "pending"!
 8. Wpłaciłem i co dalej? Cały czas mam BitCoin'y w zakładce "Active slot"; w reszcie cały czas 0.0
 9. Wpłaciłem i co dalej? Cały czas mam BitCoin'y w zakładce "Active slot"; w reszcie cały czas 0.0
×