Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Taneroth

Forumowicz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Taneroth

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. [SCAM] MXRev$hare 50$ ROI 110% - http://mxrevshare.com/

  Co tydzień firma prowadzi hangouty na żywo. Admin Janus Nowak wspomniał dokładnie o odkładaniu środków i dzieleniu się jedynie realnym zyskiem w jednym z hangoutów (nie pamiętam teraz w którym). Wszystkie hangouty znajdują się na oficjalnym kanale na YouTube. Jeżeli jesteś zainteresowany to sobie obejrzyj. [---] MX World to obecnie najbezpieczniej skonstruowany program revshare, który mimo wszystko rzecz jasna niczego nie gwarantuje. To na pewno dobry wybór dla osób cierpliwych, którzy patrzą na programy tego typu głównie pod kątem przyszłościowym. To co oferuje MX World jest całkowitym przeciwieństwem programów typu HYIP.
 2. Wiem jedno. Admin stara się jak może i na prawdę możemy być spokojni jeżeli chodzi o jego uczciwość i zamiary. Moim zdaniem jednak sporą część osób przestraszyły częste problemy od startu. Własny skrypt jest dobry, ale jak widać nie jest to takie proste. Firma nie rozwinęła się jeszcze do tego stopnia, żeby zatrudniła sporą ilość pracowników do naprawiania tego typu błędów, dlatego potrzeba trochę czasu, aż wszystko wróci do 100% normy.
 3. MultibuyWorld - 120% - www.multibuyworld.eu

  W takim razie zdecydowanie warto zainteresować się tym programem. Tutaj mamy realny produkt, który możemy od razu wykorzystać. Nie są to tylko kliknięcia reklam jak w przypadku 99% programów revshare. Czekam na otwarcie sklepu, gdyż moim zdaniem będzie do równie jak nie bardziej ciekawe niż wycieczki.
 4. Traffic Hurricane - ROI 110% - www.traffichurricane.plus

  Od niedawna zostały wprowadzone dosyć istotne zmiany w funkcjonowaniu programu wraz z wprowadzeniem nowego narzędzia. Mowa o Publisher+, dzięki któremu można tworzyć strony lądujące oraz posiadać pocztę i mieć łatwy kontakt ze swoimi "klientami". Nową funkcję można nabyć w formie comiesięcznej subskrypcji o wartości 29$ miesięcznie. Środki są pobierane co 30 dni automatycznie z salda konta Payza. Nie ma możliwości opłacania abonamentu z użyciem środków wygenerowanych na koncie w platformie. Trzeba więc zadbać o to, żeby środki w wysokości 29$ znajdowały się co 30 dni na koncie Payza. Można po prostu wcześniej wypłacić środki z programu na konto Payza, żeby ten mógł sobie je z powrotem pobrać. Najważniejszą kwestią jest jednak fakt, że subskrybowanie nowej funkcji Publisher+ jest konieczne w celu dalszego otrzymywania naliczeń z pakietów reklamowych oraz możliwości dokonywania wypłat z programu. Oznacza to, że nawet gdy nie jesteś zainteresowany nową funkcją tak czy siak będziesz musiał ją wykupić w celu zarabiania w programie. Osobiście uważam, że firmie kończyły się środki i dlatego wpadli na tak "wspaniały" pomysł. Obliczyłem, że w przypadku gdyby przykładowo jedna na dziesięć osób zarejestrowanych w programie wykupiła ten nazwijmy to abonament to firma zarobiłaby na czysto prawie milion dolarów w przeciągu tak na prawdę kilku dni. Niniejszym program pozbędzie się sporej ilości osób nastawionych jedynie pod kątem zarobkowym (nie reklamowym). Ponadto w przypadku osób, które posiadają małą ilość pakietów reklamowych i są nastawione jedynie na bezpośredni zarobek (nie reklamę) mogą sobie już odpuści program, gdyż tak na prawdę wykupując abonament wyjdą na tym na minus. W przypadku takich osób zarobek generowany na czysto przez pakiety reklamowe będzie niższy od wartości abonamentu koniecznego do opłacania w celu otrzymywania zysku. Admin złapał nas w swe sidła, przez co obecnie nawet ucieczka z pieniędzmi z programu może być dla niektórych niemożliwa. SPAM
 5. MultibuyWorld - 120% - www.multibuyworld.eu

  Niepokoi mnie jedynie ranking Alexa. Wygląda na to, że nowych użytkowników jest wyraźnie mniej (skala poszła ostro w dół). Pytanie co z przyszłością programu revshare?
 6. Traffic Hurricane - ROI 110% - www.traffichurricane.plus

  10 czerwiec 2017 NALICZENIA Program stale nalicza. Wysokości naliczeń są bardzo rozbieżne. Są dni, gdy naliczenia są niskie (mniej niż 0,5%) oraz wysokie (ponad 1%). Moim zdaniem niskie naliczenia wynikają z faktu, iż platforma nadal jest stosunkowo świeżo po aktualizacji. Dużo osób robi wypłaty środków, które im się dopiero teraz wygenerowały, gdyż były zamrożone w okresie aktualizacji platformy. Wszystko jednak zmierza w dobrym kierunku. WYPŁ
×