Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Marcino81

Forumowicz
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Marcino81

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

2562 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam, w pit 38 w jakiej pozycji rozliczacie zysk z pożyczek? w zeszłym roku dostałem zwrot z rat raptem kilkadziesiąt złotych jednak muszę to rozliczyć.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Post do usunięcia już znalazłem odpowiedz na zadane wcześniej pytanie.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dla mnie to czeski film w sierpniu 2019 wskoczyła mi pożyczka na status "Postępowanie egzekucyjne" dłużnik kobieta emerytka do dzisiaj nie wpłynęła mi ani złotówka czyli 16 miesięcy na komorniku(Postępowanie egzekucyjne) a nie przelali mi nawet złotówki dodatkowo nie ma ani statusu upadłości ani zgonu
 4. "Weksle hipoteczne poziom bezpieczeństwa jest praktycznie taki sam jak w przypadku lokat bankowych"
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy w stosunku do Pro-Zysk toczy się jakieś śledztwo? dzisiaj dostałem wezwanie aby się wstawić do swojej Komendy Miejskiej Policji jako świadek w sprawie Pro-Zysk.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie pożyczka od przeszło pół roku jest na"postępowanie egzekucyjne" i nic nie spłynęło nawet złotówka nie wiem co ten komornik robi pożyczka nie ma statusu zgonu ani upadłości a nic się nie spłaca.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy ktoś wie jak długo może trwać "Postępowanie sądowe"? już prawie 2 miesiące widnieje mi ten status i nic się nie zmienia.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam pytanie umowę"Powierniczego przelewu wierzytelności" drukuje się w dwóch egzemplarzach podpisuje i wysyła się dwa egzemplarze czy tylko jeden?
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mnie zmyliły informacje na stronie ProZysku: "Proces pojawienia się umowy powierniczego przelewu wierzytelności. Kiedy działania windykacyjne nie przyniosą skutku, a w spłacie pożyczki pojawi się zwłoka w płatnościach dwóch kolejnych rat w pełnej wysokości, to przed dniem płatności kolejnej, trzeciej już raty, w naszym systemie pojawi się możliwość zawarcia umowy powierniczego przelewu wierzytelności" Myślałem po przeczytaniu tych informacji,że jak ktoś nie spłaci dwóch rat to przy trzeciej pojawi się ikona ja mam nie spłacone 10 styczeń,10 luty, i 10 marzec głupio,że babka spłaciła 17 rat i przestała spłacać:-(
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak długo czekaliście na pojawienie się ikonki"Umowy powierniczego przelewu wierzytelności"? zaczął się 3 miesiąc niespłaconych rat(10-każdego miesiąca jest wyznaczona rata spłaty) a ikonki nie ma? widnieje info 18.rata-Spłacona częściowo - windykacja 19.rata-windykacja 20.rata-windykacja jak napisałem powyżej nadal ikonki umowy powierniczego przelewu wierzytelności nie ma. p.s ciekawe,że w 18 racie jest info o spłaconej częściowo jeśli ja żadnej kwoty nie otrzymałem.
 11. Kolejna firma ala Pro-Zysk i pewnie skończy jak Pro-Zysk jaka mam gwarancję,że odkupią pożyczkę? teraz tak twierdzą przyjdą kłopoty firmy i zaprzestaną odkupu dodatkowo firma Łotewska potem zakładaj sprawę w sądzie na Łotwie
 12. Siergiej Mawrodi R.I.P

  I wróciła karma do tego oszusta wcale mi go nie żal ludzie popełniali przez tego pazernego okularnika samobójstwa wielu było poszkodowanych.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja sprawdziłem swoją pożyczkę babeczka ma 65 lat prowadzi działalność gospodarczą(zarejestrowana firma) spłacała regularnie choć od zamknięcia punktów Kredyty-Chwilówki przestała spłacać wskoczyła windykacja minął miesiąc,zapłaciła teraz znów jest w windykacji bo tamta rata była zaległa a już 3 tygodnie płynie kolejna niezapłacona rata.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Kiedyś zadałem pytanie odnośnie odliczenia PCC 3 w temacie podatków i dostałem odpowiedzi,że jako osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej nie mogę odliczyć jako koszty PCC3.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  darkor właśnie jak wpisuje 0 w pozycji 23 to przelicza wszystko prawidłowo i wychodzi prawidłowy podatek do zapłacenia ale niepokoi mnie ta informacja"Pole wymaga uzupełnienia.Jeżeli rozliczany jest tylko dochód z zagranicy należy wpisać zero i zignorować tę informację" nie mam żadnego dochodu z zagranicy US się nie przyczepi,że wpisujemy tam 0? Ogólnie to mam 8 zakończonych pożyczek 4 miesięcznych zysk mały ale jest i problem z 9 pożyczką bo zakupiona w 2017 r. za kilka tys zł na 24 miesiące spłaconych kilka rat teraz jest w windykacji wliczając ją do kosztów to wychodzą koszty większe od przychodu(+zysku) a przecież zarobiłem na 8 pożyczkach krótkoterminowych,które się już zakończyły i musiał bym zapłacić podatek za nie.
×