Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
omnis99

Forumowicz
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O omnis99

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

217 wyświetleń profilu
 1. Co się dzieje z opłatami transakcyjnymi?

  @Pepperoniss Dzięki za wytłumaczenie tej anomalii. U mnie opłaty wróciły do stałego niskiego poziomu.
 2. Na monitorach zaczynają pojawiać się problemy z wypłatami. Chyba już scam.
 3. Demokracja

  Racja Ale ktoś musi podsuwać tematy do głosowania, bo lud sam w sobie jest ciemny.
 4. Demokracja

  "My rządzim światem, a nami kobiety." ~Ignacy Krasicki, biskup ... - aczkolwiek wyrwane z kontekstu Myszeidy, także nim pewnie rządziła tylko ta Najświętsza ...
 5. Demokracja

  @andrzejqrcze Obawiam się, że Arktos mógłby się z Tobą nie zgodzić, ale masz rację w krainie lodu czy też Lodolandii, z racji tego, że Arktos jest śniegowym bałwanem to lód rządzi, ale nie ma tam demokracji, nawet tam, niestety.
 6. Ponoć globalna firma Asia Pacific Gas Oil LTD przymierza się do zakupu najdroższej licencji w celu wydobywania DasCoina z dna Pacyfiku. Czy to prawda?
 7. Demokracja

  @Egzekutor, nie ma czegoś takiego jak lud, są grupy interesu. Kto ma pieniądze i dojścia ten może rozwinąć większa akcję promocyjną swojej wizji społeczeństwa i ustroju. Nawet ten lud ma jakieś poglądy, dlatego mamy liberalne - PO i katolicko-nacjonalistyczne - PiS i te partie w tym duchu prowadzą swoje kampanie wyborcze.
 8. Demokracja

  Pytanie jest fasadowe i zawęża pole widzenia. Nie można obecnie patrzeć na społeczeństwo przez pryzmat wioski na greckim wybrzeżu, lub imperium Achemenidów. Źyjemy w sieci powiązań finansowych, politycznych, religijnych, sterowani przez gwiazdy, przepowiednie Nostradamusa, czasami polityków, rzadziej księży, słuchając muzyki z youtube i rozwodząc się nad tym czy JKM jest przypadkiem mniej inteligentny od kobiet a nie zauważamy, że rządzi nami podaż i popyt. Używamy facebooka, bo jest on nam potrzebny w pracy, studiach. Nikt nam tego nie kazał, to był wybór. Zmierzamy być może do kolektywnego zespolenia całego świata. Globalna wioska - gdzie nie ma demokracji i ostracyzmu - jest tylko brak wyświetleń i lajków. Demokracja jako ustrój być może zwyciężył, bo jest najprostszą metodą podejmowania decyzji przez grupę. W końcu Mao Zedong, Józef Stalin byli wybrani do jakiegoś tam komitetu i dalej do najwyższych władz partii - nie ważne, że praktyka ideologii była mało związana z dobrem ludzkości, na pewno ludzie podjęli decyzję żeby wcielić ją w życie, demokratycznie, choć z karabinem na ramieniu.
 9. Wszystko to handel powietrzem ... już widzę płacenie bitcoinem za chleb i mleko w biedronce ... .. a może? ale, zaraz, zaraz? Tylko pozbywał by się tokenów, skoro mogą mieć baa nawet 100,000 k za tydzień lub dwa Więc lepiej kupić chleb, bułki i masło za PLNy, a tokeny zostawić w portfelu, niech rosną ...
 10. [SCAM] Coin Tower - 10% dziennie forever - cointower.biz

  Z tym Woodym to bym tak nie przesadzał, bo dokopałem się do informacji tutaj na forum o nim jak ktoś pisał, że on czasami dostaje depozyt za friko, niestety ten co to pisał dostał bana, a pewnie mógłby coś szerzej na ten temat teraz napisać. Ale i tak - już wiecie.
 11. Bezsensu jest pisanie o tych wypłatach, skoro i tak nie wiadomo czy ktokolwiek na tym wyjdzie na plus. Równie dobrze mógłby bot wstawiać te wpisy.
 12. Admin był by zainteresowany reklamą na hyipforum. Nic więcej na ten temat nie wiem, poprostu zadałem im pytanie czy nie chcieli by się tutaj trochę poreklamować. Ot taki news. czy dobry, czy dobrze to świadczy o kondycji programu, zobaczymy w październiku jak skończy pierwszy cykl.
 13. [SCAM] Thunderbit- 10% dziennie forever - www.thunderbit.io

  Warto czasem dywersyfikować swój portfel, nie wchodzić tylko w te programy, które dają największy jednodniowy zysk. Dla takich programów zanim się rozwinie odpowiedni marketing to pierwsi inwestorzy zdążą już kupę kasy wypłacić i adminowi nie pozostanie nic innego jak zamknąć interes.
×