Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
melca

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About melca

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Wiedziałem, że to HYIP idealny. Tyle razy radziłem znajomemu ostrożnie inwestować, wycofywać wkład, tłumaczyłem czym jest ten program, co mnie w nim dokładnie niepokoi. Naprawdę idealny HYIP, zaprawdę mówię Wam. Ten arbitraż jest nawet nierealny bo często między przelewami mija sporo czasu i kursy się wyrównują. W dodatku jeśli wszystko opiera się tylko na TX id'ach że poszło stąd stamtąd nie znaczy, że jest to prawda. WSZYSTKIE ZNAKI NA NIEBIE I ZIEMI WSKAZUJĄ NA TO, ŻE TEN PROGRAM JEST W TEJ CHWILI W NAJGORSZYM STANIE - SCAM
 2. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  @pepperoniss myślisz, że to może być idealnie zamaskowane ponzi, w którym nie ma praktycznie żadnego arbitrażu?
 3. Długo już trwa ta weryfikacja a Energi już miał kilka razy ruchy na giełdach takie, że można było kupić i sprzedać z całkiem dobrym zyskiem, bodajże nawet 30%. Nie uważa ktoś, że to wał jak tak długo ciągną weryfikacje z kont? Z drugiej strony, nie oczekiwali od użytkowników posiadania wrażliwych danych. U mnie audyt KYC przeszedł, ale tyle czasu im zajmuje ręczna weryfikacja zadań w social mediach?
 4. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Poanalizowałem to wszystko, zmartwił mnie płaski ruch na alexie, największe zainteresowania to Rosja i osaczona biedą północ Ameryki Południowej. Poza tym transakcje arbitrażowe pomiędzy giełdami mogą trwać godzinami, czasem po prostu kurs się wtedy zmienia, zmniejsza się różnica i wtedy nic z tego arbitrażu. Polecam jeszcze na mmgp zobaczyć, że był organizowany webinar podobny do tych z innych hyipów typu Business Capital, MGM, Skyllex.... które dawno zdechły. Poza tym nazwisko dyrektora spółki na Seszelach - albo słup , albo dyrektor nominowany (a raczej nominowany, bo powiązania ma z kilkoma spółkami, chyba że to wielospółkowy słup) i jego nazwisko nie ma praktycznie żadnego skojarzenia z Rosją a serwis L7trade jest rosyjski. W przeszłości co najmniej raz chyba się zdarzył problem z wypłatami z programu, ale chyba to się "naprawiło" Zatem mój werdykt będzie taki, że jest to po prostu bardzo dobrze zrobiony, wręcz genialnie HYIP. Ktoś się bardzo mega postarał. Ryzyko - takie jak wszędzie
 5. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Proszę Państwa, moją czujość wzbudzają rosyjskie napisy gdzieniegdzie na owej witrynie. Ta platforma pojawia się też na witrynach traktujących o HYIP. Zachodzi mi w głowę pytanie, czy ten program jest typowym HYIPem z ładnie opowiedzianą bajką, czy rzeczywiście ten arbitraż jest prawdziwy? Czy istnieje ryzyko, że program działa na zasadzie schematu Ponzi, albo środki nowych inwestorów są łączone z zyskami arbitrażowymi na poczet starych, siedzących wyżej inwestorów?
 6. Od dawna czułem, że to czymś śmierdzi na potęgę. Przyjrzałem się tematowi ale nie zainwestowałem ani nie promowałem programu. Owieczki jeszcze nie wiedzą, że kilka HYIPów zasilało finansowo Questrę (AGAM to taki sztuczny twór w razie wypadku "to nie my, to oni") a kasa płynie do kraju z dala od dostępu Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i państw ASEAN. Teoretycznie kartą można wypłacić kasę i czeka się dwa miesiące na taką kartę płatniczą, a potem można hulać sobie. Nie wiem, nie kupowałem. Ale jak najbardziej realne, żeby tak było. W Polsce na bank ( ) są posiadacze kont w takim banku, który został nieźle skombinowany, na tyle by nie było możliwości uzyskania informacji oraz kraik nie podlega przepisom o wymianie informacji podatkowych. P.S. Helixowy kartel też tam wywiózł kasę.
×