Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
RollingYourHead

Forumowicz
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

About RollingYourHead

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Gdynia

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Coinroom - dyskusja ogólna

  Nie widzę wzmianki na temat 4% prowizji od transakcji. Z historii rozmów na wspomnianym forum wynika coś zgoła odmiennego. Udzielane przez Was odpowiedzi są zdawkowe, a większość zapytań ignorowana. Niejasnym pozostaje kwestia wysokości tej prowizji i skąd ona wynika. Żaden z potencjalnych użytkowników nie jest w stanie oszacować czy na takową prowizję będzie się łapał czy też będzie traktowany uczciwie. Do momentu zaistnienia sytuacji. A zrobić to może dopiero po przesłaniu Wam swoich dokumentów i sprawdzeniu jaka prowizja została mu narzucona. Czy to od początku czy po 1-2 transakcjach. To nie są procedury związane z bezpieczeństwem platformy. Staje się więc jeszcze bardziej zastanawiające Wasze stanowisko w tej sprawie.
 2. Coinroom - dyskusja ogólna

  Jak to jest, że bid i ask na załączonym zdjęciu się pokrywają i oferty dalej wiszą? Nadto, jak do tej pory chwaliłem, bo mieliście stanowić jakąś tam równowagę dla bitbay tak teraz przed Wami będę ostrzegał. Widziałem dyskusję w Waszym wątku na polskim forum bitcoin i że oszukujecie klientów podnosząc opłaty maker/taker do 4% nie informując ich o tym i zasłaniając się wymyślonymi przez siebie i ściśle tajnymi procedurami wewnętrznymi.
 3. Ależ brednie. Skąd te głupoty w Twojej głowie. Przecież to zaścianek. Bądź łaskaw podzielić się tymi badaniami. A wiesz, że popełniasz właśnie przestępstwo? Z jak bardzo złego domu pochodzisz? Wracając: Z Twojego toku rozumowania idzie wywnioskować, że Twoi rodzice to przestępcy. Nie rzucaj stwierdzeniami typu "wszyscy" i "badania potwierdzają" jak nie masz nic na poparcie tych słów.
 4. I to jak najbardziej się zgadza. Jestem też skłonny uwierzyć w wersję, że takowa propozycja rzeczywiście padła ze strony Rafała. Nie twierdzę jednak, że tak było. Biorę to raczej za niezwykle realny scenariusz. Analizując film zamieszczony przez niego, również (niestety) prawdopodobnym wydaje się to, że jest to swego rodzaju odwet za odmowę. Zgadza się! Takowa sugestia jest przestępstwem. Na bazie materiału zamieszczonego przez Rafała nie jest to jednak wystarczający dowód, ale zaczyna on stąpać po bardzo kruchym lodzie. TJS w sprawie dascoina również wiele nie zrobiło, marketingowo jednak w obu przypadkach są to niezłe zagrania. To właśnie kolejny cel marketingowy. Przekaż to nam, a my przekażemy organom ścigania i wrzucimy zdjęcie zawiadomienia. Nie do końca jestem przekonany co do dobrych intencji Rafała, w zasadzie w ogóle nie jestem do nich przekonany. Niemniej zawsze to jakiś ruch w kierunku ukrócenia tego procederu. Pobudki schodzą na drugi plan.
 5. Biorę poprawkę na to, że mogło mu też chodzić o tzw. 60tkę. Czyli instytucję małego koronnego. Również jednak nie w tym przypadku, ale to już bardziej ze względu na brak takowej potrzeby. Dostęp biegłego analityka finansowego do bazy danych powinien już sam w sobie rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Jeśli ktoś je oczywiście miał.
 6. Z całym szacunkiem dla Rafała, bo bardzo cenię jego wiedzę z zakresu rynków, to gada takie bzdury że to aż boli. Już nominuje tu świadków koronnych wśród pracowników firmy jak to mówi na F. gdzie nawet nikłe szanse byłyby na postawienie im jakichkolwiek zarzutów. Mówi, że to większa afera zapewne będzie niż Amber Gold. Mówi, że prawnicy są współodpowiedzialni za tworzenie tej piramidy. Sporo tu nonsensów niestety. Pofantazjował trochę. Nie wiem czy to coś dobrego przyniesie. @Nun Obecna władza kompletnie nic nie zrobiła, tak samo jak poprzednia. Nie żartuj nawet. Rosły te piramidy w oczach, teraz coś się pokazowo rusza, bo już za momencik wybory Kto by nie był u władzy taką samą reklamę by sobie robił przed wyborami.
 7. a to by oznaczało, że zarzutów nie ma. Zbyt wiele sprzecznych informacji.
 8. W tym konkretnym przypadku od początku było wiadomo czym projekt jest. Układ naganiaczy z twórcami był prosty. Przyprowadzajcie nam ofiary najlepiej z największymi pakietami, a podzielimy się z Wami stosunkiem 70:30 w kwotach na które ich oszukaliśmy WSPÓLNIE!
 9. Ja tylko chciałbym poprawić, bo w tej sprawie będzie miało to duże znaczenie dla naganiaczy ewentualnie pociąganych do odpowiedzialności, że nie jest to kwota 200.000zł. art. 115 kk § 5. Mieniem znacznej wartości jest mienie, którego wartość w chwili popełnienia czynu zabronionego przekracza dwustukrotną wysokość najniższego miesięcznego wynagrodzenia. Co jeszcze bardziej istotne dla naganiaczy to ten sam artykuł, ale: § 4. (52) Korzyścią majątkową lub osobistą jest korzyść zarówno dla siebie, jak i dla kogo innego. Czyli istotą jest korzyść majątkowa. W tym przypadku dzielona. Uzyskana dla samych siebie (w postaci prowizji) jak i dla firmy NetLeaders. Nie ma tutaj możliwości zasłaniania się nieumyślnością, a takie przestępstwo przeciwko mieniu i obrotowi gospodarczemu musi być. Chcąc nie chcąc jeśli zostanie naganiaczom postawiony zarzut z art. 286 k.k. będzie musiał również zostać postawiony z 299 k.k. gdyż na tę chwilę zamiana euro>webeuro>btc to jest utrudnianie śledzenia przepływu środków, czyli pranie pieniędzy.
 10. Tak tylko powiem, że wszystkie kopalnie oferujące kontrakty TERMINOWE na swoje usługi w chmurze w przypadku ETH nie pobierają żadnych stałych opłat i oddają cały urobek klientom (rzekomo, oczywiście).
 11. Podpowiadasz Panom przedsiębiorcom jak w zasadzie w ogóle już się z userami nie rozliczyć po zamknięciu tej piramidy.. ups.. kopalni
 12. Ależ ja też to tak rozumiem! I z samego założenia jest to błędne. Jest to jednak mimo wszystko oszukiwanie samego siebie, a firma oferująca taką opcję wciąż działa na naiwności i niewiedzy inwestujących. Wiąże się to już bardziej ze spekulacją niż samym kopaniem. I... straciłeś właśnie 1ETH na tym interesie. Ja jednak wciąż uważam, że Twoje roi z projektu to +- 60% i na tym koniec. Przy zakupie kontraktów na kopanie w chmurze, walutą nie jest USD, tylko (bazując na tym przypadku) ETH. Przeliczanie sobie urobku na USD jest błędem. Jeśli jest on zależny od wzrostu kursu to ekstremalną ignorancją jest inwestować w kopanie zamiast po prostu w kryptowalutę i nawet przy braku jakichkolwiek umiejętności tradingu trzymanie jej z nadzieją na wzrosty. Przecież właśnie na tym opiera się mydlenie oczu inwestorom w tego typu kopalniach. Na spekulacji.
 13. Taki zwrot nigdy nie zostanie wypracowany. Przecież jasno mówi o tym matematyka. Kurs na giełdzie do zwrotu też ma się nijak, bo płaci się u Was kryptowalutą i w niej dostaje się wypłatę. Szacunkowo zanim wypracują 70% roi przestaną być rentowne. To ma jak najbardziej sens. Rentowność jest istotna dla Was w przeliczeniu na złotówki, z prostej przyczyny - za energię elektryczną w nich płacicie. Przejście w stan hibernacji nie będzie natomiast czasowe. Na pewno nie dla jakości samych kontraktów. Gdyby załóżmy cena ETH wzrosła do abstrakcyjnej wartości 200.000zł śmiało można włączać kopanie, bo będzie na opłaty. Dla inwestora żadna zmiana, bo jak wspomniałem zakupił kontrakty w krypto i w krypto dostaje wypłaty. Ja cały czas do tego piję
 14. Czyli inwestuje w wydobycie kryptowalut. Nonsensem byłoby gdybyście swoich inwestorów (choć wolisz nazwać ich zapewne klientami) informowali o tym, że zarobienie na tej inwestycji a nawet wyjście na zero jest matematycznie niemożliwe. Chyba, że jakimś zrządzeniem losu spłonęłyby znaczne ilości kopalni opartych o GPU i ASIC(od względnego niedawna) opartych o ethash. Ale nie o tym! To jak nierozważnie inwestorzy lokują swoje środki pozostaje w ich własnej gestii. Nazywajmy jednak rzeczy po imieniu. Są to inwestorzy. Niewiele ta analogia ma wspólnego z rzeczywistością. Przecież obaj wiemy dlaczego A zagłębiając się w to jak WIELKI dług generujecie wobec INWESTORÓW tym zabiegiem możnaby się pokusić o wyciągnięcie wniosków i zestawienie tego projektu obok przeważającej liczby innych zebranych na tym forum.
 15. To postępowanie będzie dotyczyło bardziej naganiaczy do tego projektu niż samego Dascoina, ale najpierw trzeba uznać dascoina za piramidę.
×